Komentarze (98)
#PoranekLIVE. Warszawka stoi w żałobie? Meller: Raczej siedzi przy komputerach
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • lukki69

  Oceniono 5 razy 1

  wkrótce w innych krajach Europy także znacząco zwiększy się poparcie społeczne dla partii prawicowych..i to w najbliższych wyborach..dzięki młodym arabskim mężczyznom jadącym do Europy setkami tysięcy po socjal...także jeszcze nie ma co płakać...;) ..resortowi...

 • bbarab

  Oceniono 15 razy 1

  To zwycięstwo tej części Polski, która nie ma w domu ani jednej ksiązki... chyba że do nabożeństwa; tej części, która przez swoje niskie możliwości umysłowe nie załapała się do pracy, do kasy, do dobrych szkół i lepszego życia. Zgorzkaniałych nieudaczników, którzy kogoś muszą oskarżyć, bo oczywiście w sobie nie widzą przyczyn własnego dziadostwa. A prezes im obiecał "redystrybucję" dóbr, godności i zadośćuczynienie (odwet, zemstę). Więc nadal mogą pozostać ćwokami, którzy pełną ulgę poczują dopiero stojąc jako gawiedź pod szubienicami.

 • papi-lot

  Oceniono 7 razy 1

  Wszystkim tym, którzy zagłosowali na pis albo w ogóle nie poszli głosować, żeby pokazać faka po, powiem , ze pokazaliściew faka nam wszystkim - całęj Polsce. Będziemy mieli teraz polowanie na czarownice, brzozy, powrót do średniowiecza w medycynie, nauce i na każdym innym polu, ciagle wojny wewnetrzne, machanie szabelka na zewnątrz i inne zle rzeczy. Będziemy mieli mniej kasy, nie tylko ze względu na nierealizowalne obietnice wyborcze, ale bedziemy zwyczajnie odstraszać inwestorów zagranicznych. Nie mieliście wyboru? Mieliście! Petru, nawet razem, a Wy sobie wybraliście Pis i to samo katolskie narodowosciowe gowno kukiz. Dziękuję wam za wasza skrajnie egocentryczna i nieodpowiedzialna postawe.

 • aaron.goldstein

  Oceniono 9 razy 1

  Od wielu miesięcy Tomasz Lis prowadził kampanię wzmacniająca poparcie dla PiSu. Dlatego nie sądze, że ktoś go odwoła. Raczej dostanie od Prezesa zlecenie kontynuacji, albo jeszcze zaostrzenia retoryki i jeszcze większego brnięcia w abstrakcję.

 • Ewa Gawrońska

  Oceniono 15 razy 1

  Przepraszam Panie Błaszczyk i Panie Kaczyński Program Lisa powinien być zlikwidowany a czy PiS ma prawo z osobami zakonnymi bluźnić na PO w Telewiji. Trwam i Radiu Maryja?..

 • bobbobbobbob

  Oceniono 3 razy 1

  Najsłabiej wypadł Łukasz Mężyk, nie dość, że nie potrafił prowadzić rozmowy tak, żeby dotyczyła rozmówcy a nie jego pomysłu na "show", to wykazał się całkowitym brakiem zainteresowania swoimi gośćmi, wciąż im przerywając i uparcie powtarzając swoje tezy. Szkoda, bo sam pomysł na powyborczy poranek był ciekawy.

 • leser.1

  Oceniono 13 razy 1

  Przejmowanie władzy trochę potrwa.
  Na pierwszy ogień pójdą resory siłowe i media.
  Potem Spółki Skarbu Państwa.
  Po zmianie Konstytucji - Rodzynek NBP.
  I tak Kartofel sprowadzi Polskę do poziomu Konga.

 • plorg

  Oceniono 7 razy 1

  "Będzie w Polsce nowa lewica, która bujnie się odrodzi"

  Pytanie tylko czy będzie w stanie przebić socjalne obietnice PiSu? Wątpie.

 • razb1947

  0

  Redaktorzy nie mogą być lobbystami a tylko obiektywni od tego PIS powinien zacząć rządzić.

 • kniazwitold

  0

  Czekam na wrak ze smoleńska - mennica panstwowa bedzie bila z niego medaliki z matka boską a dochod bedzie szedl na konto rydzyka i episkopaty.

 • us-21

  0

  przecież mazowieckie głosowało na PiS, w żałobie to są Syryjczycy i Niemcy,

 • jegorism

  Oceniono 2 razy 0

  No proszę Dancewicz jako wyrocznia polityczna .

 • tom_aszek

  0

  " Prezentujemy najlepsze cycaty gości naszego programu #PoranekLIVE."

  Dla tych cycatów internauci rzucili się na artykuł jak na żaden inny :))

 • norman67

  Oceniono 14 razy 0

  PO wolało bronić interesów banksterów, a nei lemingów. Banksterzy płacą, a lemingi głosują i stąd ten wynik.

 • dziadekjam

  Oceniono 10 razy 0

  Gugała: Media się upolityczniły. Czy Lis zostanie w TVP?
  =============================================
  Lis się przefarbuje i PiS-Dudę-Jarka będzie faworyzował. Nie takie wolty ten facio wycinał. Hania Smok-Lisowa też się "dostosuje". To ludzie "ideowi inaczej" i problemu z tym mieć nie będą.

 • razb1947

  Oceniono 1 raz -1

  A lisa zamknąć w klatce a póżniej na futerko.

 • wiktormarzena

  Oceniono 1 raz -1

  ...na rany blumsztajna...niedlugo ałtorytetami ktorzy zechca publikowac swoje odkrywsze analizy w waszym szmatlawcu, zostana jedynie uczestnicy "TzG" lub "rolnik szuka zony", i to tylko Ci, ktorzy odpadli z dalszej rywalizacji na samym poczatku programu...juz nawet smolar nie chce przychodzić? gdzie czapinski? wezcie chociaz szczura, albo karolaka!!

 • emerytstudent

  Oceniono 1 raz -1

  a kto czyta media propisowskie???

  Prawie nikt, ale na PiS zagłosowali prawie wszyscy. Przestańcie tworzyć nieistniejącą rzeczywistość.

  Polityka proniemiecka już się skończyła. Jesteśmy w UE i dobrze, ale najwyższy czas wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć się samorządzić w swoim kraju.

  Polska będzie się dalej rozwijała. Nie wątpię, ale jest szansa że przestanie uprawiać kreatywną księgowość... :)

 • marekmarek44

  Oceniono 1 raz -1

  Lemingi, nie lękajcie się.

 • rutylowy

  Oceniono 3 razy -1

  Zmartwiła mnie informacja że niejaki Libitzki dostał prace w zakładzie pracy chronionej.

 • gawor4

  Oceniono 5 razy -1

  skowyt !!!
  panie skowyt !!!!
  tych ran się nie zaliże.

 • grazka58

  Oceniono 5 razy -1

  Najbardziej cenne dla PiS-u są rady feministki Dancewicz. Załamka.

 • ta56

  Oceniono 7 razy -1

  O jakiej całkowitej władzy dla PIS bredzi zapomniana ostatnio aktorka Dancewicz. A samorządy to pies, one w całości są w rękach PO-PSL a bez nich nie da się wprowadzić prawie żadnych zmian w terenie. Więc niech ludki typu Dancewicz nie pieprzą o pełni władzy dla PIS bo tak nie jest, natomiast tą pełnię władzy miała koalicja PO-PSL, sejmową większość, prezydenta i 100% władzę w samorządach. Im było wolno, co pani Renatko ?, a PIS-owi już nie.

 • dumlat

  Oceniono 5 razy -1

  Śmieszą mnie komenatrze tych pseudointeligentów. Tak się bawi wyąłcznie "Warszawka"a b iednej p olski prowincjonalenj g..o to wszytsko obchodzi. Idzie i głosuje na PiS...

 • lukki69

  Oceniono 2 razy -2

  ..wyrwijcie się w końcu z tego towarzystwa wzajemnej adoracji i celebrytyzmu bo skończycie jak PO na grillu w Białowieży...ignorowanie ludzi zniszczyło PO..

 • tsunami1

  Oceniono 8 razy -2

  PIS daje, a PO ciągle tylko jakieś frazesy, że trzeba dbać o mniejszości bla bla bla. Mam w rodzinie szwagra i szwagierkę. Jad bucha z nich w stronę PIS. Wszyscy jednak wzięli kasę z becikowego, pasuje im 18% podatek dochodowy, a i po te 500zł pewnie wyciągną łapska ale nadal będą sikać jadem na PIS. Na pytanie co dało im PO przez 8 lat... cisza. Mi ukradła kasę z OFE, jedyną realną kasę jaką miałem, zabrali mi 1% VAT, podwyższyli akcyzę na paliwo, alkohol i papierosy i zafundowali mi 1,5 biliona długu. Teraz moje Państwo zamiast 29mld rocznie odestek będzie płacić 69 mld zł odsetek rocznie. Nie ma to jak zabrać ludziom, nic nie dać w zamian i jeszcze zadłużyć ten kraj. Szczycimy się drogami i kasą z UNII. Super tylko że nikomu nie powiedzieli, że 50% na drogę, szkołę, budynek ZUS etc poszło z kredytu z Banku Światowego. To dlatego mamy taki dług. Za 10 lat nie będzie już kasy z UE, pozostaną do remontu drogi, szkoły i budynki ZUS

 • dezar1234

  Oceniono 3 razy -3

  Na PO głosował ciemnogród, który nie umie posługiwać się komputerem i ogląda tylko reżimowe telewizje!!!!
  Ci co umieją obsługiwać komputer czerpali informacje nieocenzurowane z internetu i głosowali na PiS!!!!!

 • velziuta

  Oceniono 3 razy -3

  "Pytanie, czy on zdoła powstrzymać tę chęć odwetu, która jest wyrażana w całym środowisku medialnym, związanym z Prawem i Sprawiedliwością - mówiła w Gazeta.pl dziennikarka i publicystka Janina Paradowska."Pani Paradowska tak szybko zapomniała jak szczuła przez lata rządów PO na PIS .Przestałam Panią szanować za to mówiąc wulgarnie d...liz...Tuska

 • kolombo7

  Oceniono 7 razy -3

  BRAWO PIS! BRAWO JAROSŁAW KACZYŃSKI - GENIUSZ POLITYKI, MĄŻ STANU, NASZ WÓDZ!

 • dobromir.wesoly

  Oceniono 9 razy -3

  Dancewicz, pokaż cycki. Najlepiej Kondratowi.

  O, nie, lepiej nie. Bo go małżonka Tosia Turnau z domu wygodni... ;-P

 • zoil44elwer

  Oceniono 5 razy -3

  Aby nie było żadnego "ale",mówię że Miller to lewicy killer! Kanclerz ponoć "'żelazny".?Jeżeli on jest lewicowy tak jak pozostałe szychy sld,to,ja jestem anty'lew.2 KaCyki PZPR(AK i LM) w obliczu klęski socjalizmu przetransformowali się na demokratów.AK na fana salonu UW(GW),LM poszedł w CIA(Kukliński,Irak,Kiejkuty...) Oba we dwóch oportunistyczne komuchy a po 89 przechrzty.I robili dla nowych Panów TULIPANA.AgoRy wina!/Między BN i AZ kwitła miłość(ponoć byli "parą")jak to zdarza się między swojemi dziećmi rodziców z nomenklatury.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX