"Głowa państwa", "Niezniszczalny" - Jarosław Kaczyński na okładkach [PRASA PO WYBORACH]

Jarosław Kaczyński w koronie na okładce "Newsweeka", uśmiechnięty i "niezniszczalny" w "Do Rzeczy". Jedynie "Wprost" na powyborczej okładce prominentnie pokazuje Beatę Szydło. Co jeszcze znajdziemy w tygodnikach i dziennikach?

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Zobacz wszystkie okładki>>>

"Głowa państwa" to według "Newsweeka" Jarosław Kaczyński, którego wizerunek z złotej koronie widnieje na okładce. "Kaczyński przejmuje w Polsce władzę absolutną" - zapowiada tygodnik. Więcej>>>"Teraz oni będą rządzić w Polsce" - zapowiada najnowszy "Wprost", prezentując na okładce sylwetki postaci za Beatą Szydło. W osobnej grafice tygodnik precyzuje, kto należy do ekipy obejmującej władzę: są to m.in. Paweł Szałamacha, Piotr Gliński, Mariusz Błaszczak, Elżbieta Witek i Jarosław Gowin. Tygodnik analizuje też przegraną kampanię PO, a także prezentuje sylwetkę Adriana Zandberga, jednego z liderów partii Razem. Więcej>>>

"Niezniszczalny" Jarosław Kaczyński na okładce "Do Rzeczy". "Co teraz zrobi"? zastanawia się tygodnik. W powyborczym numerze także nieautoryzowany wywiad z Janem Rokitą, w którym były polityk mówi, że "Szydło i Kopacz to ostatnie kaprysy tyranów". Z kolei Rafał Ziemikiewicz pisze o "koniecznych" zmianach kadrowych w TVP. Więcej>>>

Tygodnik w "wSieci" kolejny raz zaskakuje okładką. Tym razem dlatego, że po wyborach najbardziej wyeksponowany jest nie artykuł o wynikach, a o rzekomej "prowokacji" Kuby Wojewódzkiego wobec Jerzego Zelnika. Jedynie fragment okładki poświecony jest zwycięstwu PiS i "rozliczaniu Platformy". Tygodnik prezentuje też sylwetkę Tomasza Lisa, którego określa jako "człowieka bez zasad i bez skrupułów". Więcej>>>

Dzienniki: PiS bierze wszystko

"PiS bierze wszystko" - ogłasza pierwsza strona "Gazety Wyborczej" i przytacza słowa Jarosława Kaczyńskiego z wieczoru wyborczego: "Panie prezydencie, melduję wykonanie zadania", skierowane do nieżyjącego brata. "Mamy Budapeszt w Warszawie", komentuje zastępca redaktora naczelnego "Wyborczej" Jarosław Kurski.

"Rzeczpospolita" podkreśla, że "PiS rządzi sam", a SLD schodzi ze sceny. "Platforma zupełnie przegrała te wybory, ale nie została rozbita", komentuje Andrzej Stankiewicz.Tabloid: "Kaczyński bierze Polskę"

"Fakt" na swojej jedynce prezentuje zdjęcie prezesa Kaczyńskiego całującego w rękę Beatę Szydło. "Kaczyński bierze Polskę", "cała władza w ich rękach" piszą redaktorzy tabloidu.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (61)
"Głowa państwa", "Niezniszczalny" - Jarosław Kaczyński na okładkach [PRASA PO WYBORACH]
Zaloguj się
 • incipit

  Oceniono 13 razy 9

  Wygrywa "największy tchórz stanu wojennego". Poszukajcie biografii tego gościa przestraszonego albo zadaniowanego przez SB w pierwszych godzinach stanu wojennego. Co on robił dla kogo pracował do połowy 1986? Rządzić nami będzie tchórz.

 • 1pirat2

  Oceniono 11 razy 7

  Prezes powinien pamiętać o tym, że PiS wygrał wszystko, tylko dlatego, że on nie startował ani na Prezydenta, ani jako kandydat na premiera.

 • jxl82

  Oceniono 16 razy 6

  Putin zaciera rączki. Ambasador przyniósł wiadomość "W Lechistanie zasiadł znów nasz człowiek".

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 8 razy 4

  Gdy wybierano Wałęse liczono na drugą Japonię, teraz liczy się na drugi Budapeszt. Życzenia zmieniają od wyborów do wyborów.

 • maxim-sn

  Oceniono 3 razy 3

  I z czego się cieszycie głupcy!! Karłowaty naród wybrał karła na króla

 • sklave

  Oceniono 5 razy 3

  Piszę jako pierwszy, pierwszy donos. Szanowny Panie Prezesie niniejszym informuje pana że mój sąsiad z naprzeciwka zamiast do kościoła w niedzielę chodzi do lasu albo śpi. Mało tego to zamiast słuchać jedynego prawdziwego radia z Torunia to słucha muzyki dyskotekowej i ogląda wiadomości w TVP. Taka antyspołeczna postawa powinna być surowo napiętnowana. Życzliwy PiSatiel.
  Z netu: Pierwszą ustawą będzie ta o trójkach społecznych. Zestaw podstawowy; PiSiorek, ksiądz i policjant. Zadanie; sprawdzanie prawomyślności i postaw katolickich. Jedyna słuszna kara jaka będzie to stos.
  Z netu. A ja chciałbym złożyć samokrytykę, wcale nie chodzę do kościoła i nigdy nie głosowałem na PiS, no masakra po prostu. Tak długo tkwiłem w błędzie. Proszę Pana Naczelnika o wybaczenie i obiecuję, że teraz na kolanach będę Go wspierać myślą, mową i uczynkiem. W ramach pokuty mogę np. zorganizować jakiś marsz narodowców albo bezpłatnie potrollować przeciwko PO albo poopluwać lewaków albo przywiązać się sznurem do krzyża na Krakowskim Przedmieściu albo złożyć datek na Wielki Pomnik Upamiętniający Zamach Smoleński Więcej na mojej stronie.

 • gr_ub_y

  Oceniono 10 razy 2

  Dziękujemy Gazeto Wyborcza i Newsweeku, bez waszej pomocy Prawo i Sprawiedliwość nie zmiażdżyłoby tak politycznych wrogów.

 • floryda77

  Oceniono 3 razy 1

  Polski redneck wygrał wybory.

 • miecio1313

  Oceniono 1 raz 1

  no cóż 4 lata jakoś przeżyjemy, komunę przeżyliśmy to damy radę i teraz, lekko nie będzie- 4 lata ciemnogrodu i stagnacji a europa będzie nas olewała. jedynie pocieszenie że w następnych wyborach pis zostanie zmieciony ze sceny politycznej jeżeli w ogóle jakiekolwiek wybory będą. jakoś nie wierzę facetowi o wzroście 1,6 m.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX