Szalejący Zandberg: "W końcu lewicy nie będzie trzeba się wstydzić"! [NAJLEPSZE CYTATY]

Popularność, jaką Adrian Zandberg zdobył w ciągu ostatnich kilku dni, nie wystarczyła, by Partia Razem weszła do Sejmu. Jednak wynik 3,9 proc. to wciąż ogromy sukces. Zandberg dał temu wyraz w bardzo emocjonalnym przemówieniu. - Udowodniliśmy, że inna polityka jest możliwa!

Polub i bądź na bieżąco!

Jeszcze niedawno sondaże dawały Partii Razem zaledwie 1 proc. Adrian Zandberg wierzy, że te wybory to dopiero początek dla jego partii.

Możliwa inna polityka

- Udowodniliśmy, że inna polityka jest możliwa - powiedział na wstępie Zandberg.Lider Razem bardzo mocno podkreślił, czym dla niego i dla jego partii jest polityka. - Ona nie kończy się na roszadach w telewizyjnych studiach. Polityka dzieje się na ulicy w kontakcie ze zwykłymi ludźmi. Polityka jest robiona przez związkowców, spółdzielców i ludzi, którzy walczą z umowami śmieciowymi - powiedział Zandberg. Dodał też, że działacze partii "będą stać w obronie ludzi pracy".Pierwszy krok do demokratycznej lewicy

- To jest nasz pierwszy krok - mówił lider Razem. - Będziemy działać jutro, pojutrze, przez kolejny rok, przez następne lata - powiedział na zakończenie przemówienia Zandberg.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (210)
Szalejący Zandberg: "W końcu lewicy nie będzie trzeba się wstydzić"! [NAJLEPSZE CYTATY]
Zaloguj się
 • marcin.73

  Oceniono 54 razy 30

  Te ugrupowanie, to nie moja bajka, ale widać, że to jest prawdziwa lewica, trochę szkoda, że nie przekroczyli progu 5%.

 • grogopl

  Oceniono 34 razy 22

  Dla Partii Razem samo wystartowanie w wyborach z całego kraju jest sukcesem, a celem było 3% - teraz już wiemy że zostało to osiągnięte. Pamiętajmy że są to tylko wyniki sondażu, a więc są realne szanse na to że dostaną się do sejmu. To pokazuje że Polacy w końcu mieli szansę zagłosować na WIĘKSZE DOBRO. Serdecznie gratuluję sukcesu partii RAZEM!

 • iffa4

  Oceniono 52 razy 18

  I czym się tak podniecacie, redaktorzy? Jeśli już wychwalacie kogoś, bądźcie sprawiedliwi w ocenach. Dlaczego nie chwalicie Kukiza? Zimą był jeszcze upadającym szarpidrutem. A Petru? Startował dokładnie z takiego samego poziomu, co Razem.

  Wymiotować mi się chce od waszej propagandy.

 • Robert Pogański

  Oceniono 24 razy 16

  to prawda lewicy z taką twarzą nie trzeba się wstydzić, nie ma trupów w szafie, ale co tak naprawdę są warci i kto tam jest dopiero się okaże. 4% świetny przyczółek dla rozkręcenia partii, finansowanie ect. Ludzie konkretni może się pozapisują teraz, lecz nie na kanwie wejścia do sejmu. Powodzenia!

 • w.zboralski

  Oceniono 43 razy 9

  Ciekawe, czy "lewicowa lewica" (czyli nie ta od Millera...) wyciągnie wnioski z tego, że nie jest dobrym pomysłem w Polsce w czasie kampanii wyborczej do Parlamentu opowiadać, że "zrobi się dobrze" islamskim, NIELEGALNYM imigrantom?
  Nawet ja, lewicowy ateista-gej to wiedziałem już kilka miesięcy temu. Ale wtedy zwyzywano mnie od "rasistów", mnie kosmopolitę, który przestał nim być, gdy sam, na własne oczy i w oparciu o swoje obserwacje przeżywa islam z bliska w ciągu 8 lat życia w Anglii.
  Ale gdy ktoś nie słucha MĄDRZEJSZYCH czy chociaż doświadczonych przez życie - niech teraz płacze...
  Polska lewica ma diabelnie złych pomysłodawców i propagandzistów. Mam nadzieję, że od jutra będzie, że "miała"... Na pewno "szwedzki styl" i "niemiecki styl" lewicy w Polsce nie zadziałał i nie zadziała. Polska lewica musi wymyśleć swój własny styl, na pewno nie "pro-islamski" czy "pro-buddystyczny"...

 • krisgabler

  Oceniono 8 razy 8

  paradoksalnie, to dzięki telewizji i wystąpieniu Zandberga Partia Razem miała taki dobry finisz. Inna polityka jest możliwa, ale bez telewizji ciężko.

 • mg_40

  Oceniono 10 razy 8

  3.9% daje dotacje budżetową i to jest największy sukces tej partii

 • maurorossi

  Oceniono 66 razy 8

  Mówił jak młody Trocki lub Che Guevara. Gdyby doszedł do władzy to wracamy do komunizmu.

 • rydzyk_fizyk

  Oceniono 18 razy 8

  Właściwie to cieżko było nazywać Millera i Palikota lewicą.

  Krakowskiej prokuraturze przybędzie klient bez immunitetu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX