Komentarze (495)
Wybory 2015. Tuż po wyjeździe z debaty szydłobus zatrzymany przez drogówkę? Policja mówi, jak było
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Irek Schnitzer

  Oceniono 22 razy 8

  PIS-iobus ??? sami sie podpie rdolili na policji , żeby miec temat zastepczy
  Goebels tez robił takie sztuczki propagandowe
  Kazał nawet Reichstag podpalic.

 • kuma1

  Oceniono 9 razy 7

  PIS zajoby , przeczytajcie artykuł do końca . Policja przyjechała ale pod siedzibę PIS gdzie stał Szydłobus z kierowcą w środku bez pasażerów. Zeznał , że nie był przeładowany i tyle . Policja odnotowała kontrolę i odjechała. Cały wywód Brudzia to już ostatni stopień choroby umysłowej , to wariat . Robienie z tego jakiegokolwiek problemu to nawet nie polityka to szaleństwo. Prezes powinien wysłać Brudzia na leczenie bo główka mu się przegrzała.!

 • lm648

  Oceniono 13 razy 7

  Nie dajcie się nabrać :) .... to jest kolejna prowokacja i "gierka polityczna" PiSlamu :) ... po trupach do władzy!

 • staraj100

  Oceniono 15 razy 7

  Był przeładowany nienawiścią

 • rodak_z_perth

  Oceniono 15 razy 7

  A gdyby nie skontrolowali to bylyby szykany, ze zignorowali i narazili "kandydatke na premiera" na niebezpieczenstwo.
  Do PiSuaru z PiS-em.
  Darmozjady ze wszystkiego zrobia uzywke na rzecz kampanii. Zeszmaca i obrzuca blotem kazdego na kim da sie ugrac choc jeden punkt procentowy we wskaznikach wyborczych.
  P-A-D-A-L-C-E

 • hrabia_onejski

  Oceniono 15 razy 7

  Raczej spodziewam się, ze ten łysy aparatczyk pisowski to zrobił, by narobić szumu.Widać to po jego zachowaniu, po tej bezczelnej bucie i pysze, po aroganckim zachowaniu.
  Ja im nie wierzę, to są wredne gnomy zdolne do każdego świństwa, byle tylko dorwać sie do władzy.
  Dziwię się tylko ludziom , wyborcom, ze dają się na takie gówna łapać.

 • kuma1

  Oceniono 15 razy 7

  Policja spisała kierowcę i pozwoliła jechać dalej ale brak informacji co Policja ustaliła , był czy nie był przeładowany a Policja się ugięła widząc, ważnych polityków partii PIS.

 • szaja25

  Oceniono 6 razy 6

  Ja, Jojo Brudziński oświadczam, że dyrektor mojej szkoły wyrzucając mnie z niej, nie miał podstaw, a była to tylko pokazówka prewencyjna. Ja nie okradałem kolegów z butów, bo ja w butach nie chadzałem, tylko w gumofilcach.

 • pare.slow

  Oceniono 8 razy 6

  Debata byla spokojna i merytoryczna czasami tez. Natomiast ten popis bojowek PiSu byl okropny! Mam nadzieje, ze wielu niezdecydowanych odwroci sie od PiSu widzac ten agresywny i wrecz fanatyczny tlum. Troche jak w arabskich krajach, zgielk, przewodnik dyrygujacy, no okropnosc!

 • ercu

  Oceniono 12 razy 6

  Pojazdy pis są ZAWSZE przeładowane, wystarczy że wejdzie prezes i jego EGO, to wystarczy.

 • wpm1

  Oceniono 8 razy 6

  Brawo policja za szybką reakcję, być może to otrzeźwi trochę specjalisuf z PiSa gotowych całą partię wsadzić do jednego autobusu czy samolotu. Szkoda, że nie było takiego donosu przed wylotem do Smoleńska...

 • zerozer52

  Oceniono 10 razy 6

  Brudziński na szefa MSW. I mamy szefa gestapo.

 • jw0022

  Oceniono 8 razy 6

  W którym zakładzie zamkniętym będzie Jojo ministrem bezpieki?

 • 1theguru1

  Oceniono 8 razy 6

  Bredziński i wszystko jasne !

 • gregman77

  Oceniono 10 razy 6

  sprawdzone info z policji- numer telefonu, z którego złożono doniesienie, jest numerem przypisanym na biuro poselskie... zgadniecie z jakiej partii jest ten poseł? tak tak- Pe i Es...

 • dar331

  Oceniono 22 razy 6

  Pewnie pan Z. doniósł na kolegów; ma praktykę;

 • pietro62

  Oceniono 18 razy 6

  Może to Zelnik doniósł?

 • krzywelustro

  Oceniono 7 razy 5

  Pani katechetka zarządziła, że następnego dnia wszystkie dzieci mają przynieść do szkoły po 10 złotych; będzie zbiórka na "kościół katolicki na Kubie". Następnego dnia wszystkie dzieci przynoszą po 10 złotych, tylko Piotruś nie przyniósł. Wytłumaczył pani: "Bo tatuś powiedział, że na Kubie nie ma żadnego kościoła katolickiego."

  Miesiąc później Pani katechetka zarządziła, że następnego dnia wszystkie dzieci maja przynieść do szkoły po 10 złotych; będzie zbiórka na "taką jedną kubańską prawą i sprawiedliwą partię blisko współpracującą z kościołem katolickim na Kubie". Następnego dnia wszystkie dzieci przynoszą po 10 złotych, tylko Piotruś nie przyniósł. Wytłumaczył pani: "Bo tatuś powiedział, że na Kubie nie ma żadnej prawej i sprawiedliwej partii blisko współpracującej z kościołem katolickim na Kubie."

  W kolejnym miesiącu pani katechetka zarządziła, że następnego dnia wszystkie dzieci mają przynieść do szkoły po 10 złotych; będzie zbiórka dla "działaczy samorządnych niezależnych związków zawodowych na Kubie". Następnego dnia wszystkie dzieci przynoszą po 10 złotych, tylko Piotruś nie przyniósł. Wytłumaczył pani: "Bo tatuś powiedział, że na Kubie nie ma żadnych działaczy samorządnych niezależnych związków zawodowych."

  Kolejny miesiąc później pani katechetka zarządziła, że następnego dnia wszystkie dzieci mają przynieść do szkoły po 10 złotych; będzie zbiórka na "biedne, głodne i otumanione kubańskie dzieci". Następnego dnia wszystkie dzieci przynoszą po 10 złotych, a Piotruś przyniósł... 40 złotych. Wytłumaczył pani: "Bo tatuś powiedział, że skoro na Kubie są biedne, głodne i otumanione dzieci, to z całą pewnością muszą tam być także: kościół katolicki, prawa i sprawiedliwa partia blisko z nim współpracująca oraz działacze samorządnych niezależnych związków zawodowych."

 • worddesign

  Oceniono 5 razy 5

  Modlitwa posła brudzinskiego:
  Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę, Bogu Ojcu i Synowi, Dopi........lcie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie wnoszę, tylko mu dosrajcie,proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały,zawistny i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wnoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna! Zniszczcie tego skur.......a! Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb,żeby mu się córka z czarnym, i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka, oto modlitwa polaka.

 • andy85

  Oceniono 7 razy 5

  To jest element gry politycznej. Sami na siebie donieśli, żeby rozdmuchać temat. Skąd od razu było wiadomo, że to był donos? To taka PiSowska gierka naganiająca elektorat.

 • buffalo69

  Oceniono 5 razy 5

  Jarosław Kaczyński wypowiedział się publicznie o uchodźcach z Azji i Afryki jako o roznosicielach cholery, dyzenterii, pasożytów i pierwotniaków. W taki sam mniej więcej sposób, Adolf Hitler wypowiadał się o Żydach. Andrzej Duda, pełniący funkcję prezydenta RP, w pełni publicznie poparł słowa swojego partyjnego szefa, hańbiąc w ten sposób siebie i swoje państwo w oczach całego świata. Oddając głos na PiS zagłosujesz za partią, na czele której stoi człowiek głoszący neonazistowskie poglądy. Powstrzymując się od udziału w wyborach do Sejmu i Senatu otwierasz drogę do władzy partii, którą ten człowiek kieruje w sposób autorytarny. Kaczyzm to największe zagrożenie dla Polski i Polaków od kilkudziesięciu lat. Weź udział w wyborach! Zablokowanie kaczystom drogi do władzy to obowiązek każdego polskiego patrioty.

 • kuma1

  Oceniono 5 razy 5

  Nie mogła Policja Szydłobusu zatrzymać bo odnalazła go pod siedzibą PIS tylko z kierowcą . Więc cały cyrk rozpętany przez wariatów z PIS jest psu na budę . Szydło przegrała, jest normalną wydmuszką Prezesa. nie ma potrzebnych kwalifikacji do zarządzaniem państwem . A najważniejszym faktem jest ujawnienie Konstytucji PIS, mającej w czasie samodzielnych rządów PIS, doprowadzić do zarządzania dyktaturą, poprzez nowe instytucje państwa.

 • pis_its_sick

  Oceniono 7 razy 5

  Panie Brudzynsky, grzmieć pan SE możesz. W klopie. Puszczając bąki. Pierdząc znaczy.
  Za czasu rządów pisu ludzi NA WASZE POLECENIA ZAMYKANO masowo. Opanowaliście to do perfekcji! WIęc zamknij się pan do cholery.

 • gomelsky66

  Oceniono 5 razy 5

  Macierewicz zgłosi postulat utworzenia komisji śledczej,tak przecież nie może być!!

 • v.prl.pisiorow

  Oceniono 5 razy 5

  dysloyall

  niestety przygłupi PISlamisto, ale sam wywołujesz wilka z lasu - jeden z watków, którego pro-PISowscy prokuratorzy nie chcą badać, to własnie ten prowadzacy do zleceniodawcy czyli PIS - niedawno ujawnił to Giertych (mający dostęp do akt sprawy)

  tak więc zakładając, że na 100% na takim zatrzymaniu nie skorzystało PO ani rzad, ani sama Kopacz (co widac choćby po twoich wyypowiedziach)

  natomiast jak najbardziej skorzystał PIS - bo teraz wzbudza u was LEMINGI znowu poczucie prześladowania, które was ZMOBILIZUJE do wyborów

  to jest to JASNE JAK ZWROTNIKOWE SŁOŃCE, ze za tym stoi PIS

  a tak przy okazji:

  policja zastała SAMEGO kierowcę, który jest uwieczniony na zdjęciu

  ale zdjęcie dziwnym trafem natychmiast pojawiło się na twitterze

  nie osoby powiazanej z PO, ale na profilu szefa sztabu propagandy PISlamistów Szydło

  myslenie nie boli - przynajmniej nie tych normalnych ludzi

 • obserwator_65

  Oceniono 5 razy 5

  Brudziński i Łapiński frontmani pisowskiego kłamstwa i manipulacji. I ten pierwszy ma być ministrem spraw wewnętrznych. To jest prawdziwe oblicze PiS. Przy nich "radio erewań" do wzór cnót wszelakich. Zapewne wczoraj byli w kościołach i siedzieli w pierwszych ławkach , faryzeusze.

 • pare.slow

  Oceniono 7 razy 5

  A to jest wyjatkowy autobus? Myslalam, ze policja moze sprawdzac wszystkie...p. Brudzinski

 • idiota_z_rubinkowa

  Oceniono 9 razy 5

  Panie Brudziński - czy w przypadku aresztowania sprawcy rozboju o pseudonimie Jojo (dawno temu) Milicja Obywatelska również dokonała pokazówki?

 • rzewuski1

  Oceniono 11 razy 5

  Pewnie sami kaczysci zadzwonili na policje by teraz bredzić ze są prześladowani.

 • Tchurz Byłabyła

  Oceniono 11 razy 5

  Sami zrobili donos, żeby zrobić zadymę ! Coś trzeba robić żeby było głośno!!!!!!!!!!

 • l_zaraza_l

  Oceniono 5 razy 5

  Aaaa... Już wiem! To była pomoc boża. Jak wiemy policję w Warszawie powiadomił pan z Krakowa a przecież to właśnie w Krakowie kilka dni temu najjaśniejszy pan prezes był łaskaw powiedzieć, że Kraków ma już prezydenta i z bożą pomocą będzie miał premiera.

 • jtby

  Oceniono 9 razy 5

  I tacy ludzie jak Brudziński chcą rządzić nami!!! Kwestionują jak najbardziej prawidłowe postępowanie policji uważając je za pokazówkę. Zresztą partia w której władzach są skazani przestępcy Kamiński i Wąsik (ten Wąsik, który dustrybutorom nie kłania się), także wyroki sądu uważa za pokazówkę. Obaj kandydują z partii, która ma prawo i sprawiedliwość w nazwie, do sejmu. To się delikatnie hipokryzja nazywa.

 • sebol19731

  Oceniono 7 razy 5

  następna afera pisu wydumana przez prawych i sprawiedliwych podczas snu..pan brudziński rano się obudził i stwierdził musimy czym przywalić skoro wczoraj pani szydło na widok kartki błąd 404 zapomniała języka..

 • l_zaraza_l

  Oceniono 7 razy 5

  Ale przykleiło się? Ciemny lud kupił? A przecież tylko o to chodziło Brudzińskiemu.

 • maaac

  Oceniono 9 razy 5

  Czyli od początku do końca lipa.... albo Policja ułożyła z PiSem wspólna wersję.

 • miromaz

  Oceniono 9 razy 5

  Brawo PiS !!! Prowokacja pierwsza klasa ! Perfekcyjne robota !
  Sami na siebie donieśliście by mieć powód do awantury tuż po debacie... Nie doceniłem was... Działania rodem z PRL-u, wszak doradców po PZPR macie wielu.
  Ludzie, dalej nie chodźcie na wybory - to nas czeka za 2 tygodnie !!!

 • bemeta

  Oceniono 9 razy 5

  Halo, policja? Tu mowi Mastalerek... Pomylilem sie, mowi...hmmm... Marciniak. Tak autobús jest przeladowany glupota. Tak zatrzymajcie, ale dopiero jak przyjada niezalezni od rozumu zurnalisci. Tak jasne beda awanse na generala od razu. No dzieki, czuj czuj czuwaj.

 • distepfano

  Oceniono 9 razy 5

  A to po co jedli za dużo, by dociążyć autokar ?
  Mogli jeść dietetyczne dania , np. ośmiorniczki ;))

 • hrabia_onejski

  Oceniono 11 razy 5

  Ponieważ dotyczy to PiS i Szydło, to nie wierzę w nic, co jest z nimi związane!
  Raczej spodziewam się, ze ten łysy aparatczyk pisowski to zrobił, by narobić szumu.Widać to po jego zachowaniu, po tej bezczelnej bucie i pysze, po aroganckim zachowaniu.
  Ja im nie wierzę, to są wredne gnomy zdolne do każdego świństwa, byle tylko dorwać sie do władzy.
  Dziwię się tylko ludziom , wyborcom, ze dają się na takie gówna łapać.

 • single_malt

  Oceniono 7 razy 5

  przewozili te projekty ustawi na czterech kartkach i po za tym prezesowe 1,4 biliona zl w banknotach 100 zl. Czyli byl przeladowany

 • ragefox

  Oceniono 35 razy 5

  Korwina też spisali.
  Ktoś doniósł że dobrze gada i chcieli wiedzieć kto.

 • Janusz Senex

  Oceniono 8 razy 4

  Stare z radia Erewan: nie zatrzymali,bo stał,nie po wyjeździe,tylko na parkingu - i.t.d.
  Ale P(i)SIARNIA robi rwetes,że "kordon anty-pisowski" zacieśnia się.
  Łgarz na łgarzu - barachło !!!

 • worddesign

  Oceniono 6 razy 4

  Wiem juz dlaczego PiS wygra wybory!!!
  Odpowiedz jest rzeczywiście prosta. Otóż bedzie to wygrana przegranych.
  Zdecydowana większość Polakow nie stała sie po 1989 roku ani milionerami a cześć społeczeństwa zwyczajnie się niczego spektakularnego nie dorobiła. Powodow było wiele. Nie jest to żadna wyjątkowa sytuacja na skale światowa, nie mniej jednak przy równym starcie w 1989 roku te widoczne materialne różnice pomiędzy rodakami sa sola w oku i jednocześnie doskonała pożywka wyborcza. Części rodaków finansowy skok po prostu sie nie udał, co nie było ani ich ani niczyja wina. Ale dużej części żaden ekonomiczny sukces udać sie nie mógł z bardzo prostej przyczyny. Aby taki sukces osiągnąć trzeba na niego zapracować, a to dla wielu było juz za wiele. Po ośmiu latach rządów PO ta wlasnie cześć intelektualnie słabych i leniwych wyborców, wspierana przez chciwy na władze koscioł, postanowiła w swoim marnym zyciu cos zmienić. Zapragnęli tak zwanej zmiany. Otóż zdali oni sobie sprawę z tego, ze od obecnej władzy nic juz za darmo nie uda wskórać i postanowili postawić na partie opozycyjna, która to żwawo, w celu zdobycia władzy, wszystko co niemożliwe obiecała. I to wlasnie tej dużej cześći Polaków, a jest ich około 36%, bardzo sie spodobało. Nieważne dla nich były i są programy polityczne, twarze, charaktery, nazwiska. Najważniejsze jest dla nich to, ze od tej nowej władzy bedzie mozna dostać cos za darmo. To, ze te ochłapy obietnic bez pokrycia zrzucą z piedestału rządząca, nota bene coraz lepiej, ekipę nikogo nie interesuje. 36% masa uwolni Barabasza-Kaczyńskiego.
  Pech w tym, ze kiedy się juz ta bezmyślna, egoistyczna masa zorientuje, ze została bezczelnie oszukana, będzie już dla Polski za późno.

 • mr_gm

  Oceniono 6 razy 4

  Brudzińskiemu policjanci nie dowieźli hamburgerów i dlatego był taki wkur...zony.

 • ajax333

  Oceniono 8 razy 4

  Musieli porozwozić najemny spontan. Żenada.

 • antypolski.szpieg

  Oceniono 12 razy 4

  Złodziej pociągowy "jojo" Brudziński kłamie jak zwykle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX