Wybory 2015. "Tato jesteśmy z Tobą". Córki Kukiza spontanicznie wsparły ojca w kampanii [WIDEO]

Chcemy żeby w parlamencie byli tacy ludzie jak tato, czyli szczerzy, bezpośredni i sprawiedliwi, a przede wszystkim prawdziwi - mówią zgodnie Hania, Pola i Julia. Trzy córki Pawła Kukiza nagrały krótki filmik wyborczy, w którym wyliczają zalety lidera ruchu Kukiz'15, i zapewniają: "Tacy ludzie zmienią Polskę".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

"Moje kochane Córeczki.... Same, bez mojej wiedzy to nagrały... Moje KOCHANE! Rodzina to podstawa. To wszystko co w życiu najważniejsze. Wszystko. Dziękuję Wam, moje dzieci" - napisał Paweł Kukiz, który nagraniem pochwalił się na Facebooku.Nie tak dawno, bo w prezydenckiej kampanii wyborczej, na podobny pomysł wpadli najbliżsi Bronisława Komorowskiego.

Przy filmiku nakręconym przed II turą wyborów prezydenckich, z własnej inicjatywy i z pomocą przyjaciół, dzieci ówczesnego prezydenta mówiły w nagraniu m.in.:

"Pewnie nas nie znacie. Nie jesteśmy celebrytami. Nasze życie jest zupełnie normalne. Pracujemy, wychowujemy dzieci, płacimy podatki, mamy kredyty. Jedyne, co jest nietypowe w naszym życiu, to fakt, że nasz tata jest prezydentem" - mówiły dzieci Komorowskiego.

Mimo dobrego odbioru inicjatywy rodziny Bronisława Komorowskiego i autentycznej szczerości w wypowiedzi, nagranie nie zaważyło na ostatecznym wyniku wyborów prezydenckich.Chcesz się dowiedzieć, kto z twoich znajomych byłby najlepszym premierem? Zapraszamy do naszej zabawy na Facebooku.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: