Wybory 2015. "Nieustanny chaos i wojna w Polsce", czyli Kaczyńskiego alternatywa dla rządu jednopartyjnego

Dobre zmiany w Polsce są możliwe, ale przeprowadzić je może tylko rząd jednopartyjny we współpracy z prezydentem - to diagnoza prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Polub i bądź na bieżąco!

Kaczyński swoją ocenę przedstawił w Białej Podlaskiej, gdzie udzielił poparcia m.in. senatorowi Grzegorzowi Biereckiemu, który startuje do Senatu jako kandydat niezależny. Polityk został zawieszony w prawach członka klubu PiS po publikacjach dot. nieprawidłowości w SKOK-ach. - Był oskarżany o różne rzeczy i musieliśmy podjąć pewne decyzje. Dziś jednak wiemy, że ci, którzy oskarżali, musieli się z tego wycofać - stwierdził prezes PiS.

Nawiązując do zbliżających się wyborów parlamentarnych, Kaczyński przestrzegał przed skutkami powstania rządu wielopartyjnego. Jego zdaniem byłoby "fatalnie" dla Polski, gdyby zamiast jednopartyjnego rządu był wielopartyjny, "który będzie skłócony wewnętrznie, będzie walczył z opozycją i wojna będzie istotą życia publicznego w kraju". - Wojna, a nie dobre zmiany - podkreślił prezes PiS.

Alternatywą dla "nieustannego chaosu i wojny" w Polsce jest zdaniem prezesa oczywiście władza w rękach jednej partii. A PiS jest w stanie zapewnić Polakom dobrą przyszłość, bo ma "zaplecze personalne" dobrych kandydatów do parlamentu.Wybory W Twoim telefonie

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (301)
Wybory 2015. "Nieustanny chaos i wojna w Polsce", czyli Kaczyńskiego alternatywa dla rządu jednopartyjnego
Zaloguj się
 • halszka67

  Oceniono 84 razy 68

  Kaczyński ma pomysły. On zawsze wszystko rozwala.Ten człowiek jest tak cyniczny jak nikt w Polsce. Znowu zaczną się kłótnie i przepychanki.On rozwali cała Polskę.

 • mirek11768

  Oceniono 78 razy 66

  ,, gdzie udzielił poparcia m.in. senatorowi Grzegorzowi Biereckiemu ''
  cóż że złodziej, ale to nasz złodziej, własną (jarkową) piersią wykarmiony .

 • antykaczysta40

  Oceniono 69 razy 61

  Rok 2017. Wracasz z Anglii ze zmywaka, bo Kaczor ma dla Ciebie cudowną ofertę pracy w Polsce. Lądujesz na lotnisku imienia Kaczyńskiego, co cię nieco dziwi,bo wcześniej nazywało się trochę inaczej. Wsiadasz do taksówki, dziwisz się, że jest w niej mnóstwo małych różańców, no, ale nie takie rzeczy widziałeś już przecież w Anglii. Mówisz, że chcesz dojechać na ulicę Marszałkowską a taksiarz w koloratce odwraca się i mówi ci: Nie bluźnij synu, to ulica ś.p. Kaczyńskiego, wtedy się na szczęście budzisz zlany potem. Wstajesz, patrzysz za okno uffff jak dobrze, dalej jestem w GB.

 • leminglongin

  Oceniono 75 razy 61

  no coż Polacy nie mieli jeszcze swojego Mussoliniego.. to wkrótce będą go mieć

 • pysio62

  Oceniono 66 razy 58

  Poparcie dla Biereckiego mowi wiele i jest bardzo symptomatyczne. Ewentualne rzady Kaczynskiego, Macierewicza i PIS-u to bedzie ciagla walka "ciemnosci" z myslaca, patriotyczna, czescia spoleczenstwa, ktora sie bedzie przeciwstawiac tym szalencom.

 • mirek11768

  Oceniono 66 razy 54

  im bliżej wyborów tym bardziej robi z siebie debila. A już myślałem że się wspiął na szczyt debilizmu.
  Sorry, myliłem się

 • dzikimietek

  Oceniono 53 razy 49

  Kaczynski i jego sekta sa jak nowotwór dla Polski......

 • wchodzi_dziedzic_pruski

  Oceniono 53 razy 47

  jemu chodzi jedynie o:
  1. rozliczenie katastrofy smoleńskiej z wynikiem przez niego akceptowalnym
  2. wycięcie opozycji, wsadzenie do więzienia jak największej liczby jego przeciwników
  3. postawienie w każdej gminie pomnika Lecha i małżonki a być może kiedyś w przyszłości i córki

  i tyle w temacie.

 • halfl-itra

  Oceniono 66 razy 46

  Tylko ty Wielki Jarosławie Zbawie możesz ocalić ojczyznę naszą. I dokonasz tego gdyż twoje osiągnięcia są bezprecedensowe i niepodważalne. Żadna partia nie sięgnie ci nawet do pięt. Oto one:

  1. Największa katastrofa samolotowa (w skrócie Lech Kaczyński, najprawdopodobniej za namową brata, wysłał Błasika do kokpitu żeby dowodził lądowaniem i ten robił to aż do skutku, który znamy);

  2. Największe kłamstwo III RP, czyli kłamstwo o zamachu w Smoleńsku, z premedytacją tworzone przez Kaczyńskiego by uwolnić brata, a pewne również siebie, od odpowiedzialności za śmierć setki ludzi. Z tym związana jest największa kampania nienawiści w III RP (czy można wyobrazić sobie większą potwarz dla polityka niż oskarżenie go o zamordowanie własnego prezydenta w spisku z największym wrogiem?! Kaczyński i jego partia osiągnęli tutaj szczyt podłości).

  3. Największa złodziejsko-polityczna afera III RP, czyli SKOK-i, w której, przy wsparciu kościoła, uczestniczyła cała partia Kaczyńskiego, od nieboszczyka prezydenta poczynając, a na obecnej marionetce prezesa kończąc.

  4. Wypromowanie najbardziej żałosnego prezydenta III RP w osobie drobnego delegacyjnego kanciarza, postaci pokroju prezesa Ryszarda Ochódzkiego z filmu Miś w reżyserii Stanisława Barei.

  I tak ci dopomóż Ojcze Nasz Święty Toruński.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX