Wybory 2015. Kamiński odpowiada na spot PiS: To pokazuje prawdę o tej partii. Zabronią wam pić piwo, każą się ubierać tak, jak sami chcą

Wybory 2015. - Każdy powinien wyciągnąć z tego wniosek: nie warto głosować na PiS - powiedział w TVN24 PiS Michał Kamiński, obecny doradca premier i były spin-doktor partii Jarosława Kaczyńskiego. - Zastanawia mnie, dlaczego PiS wydaje państwa pieniądze, pieniądze podatników, na spoty o mnie - dodał.

Polub i bądź na bieżąco!

Drugi spot z serii "Wszyscy ludzie Ewy Kopacz" uderza w Michała Kamińskiego, obecnego doradcę premier, byłego spin-doktora PiS. "Kamiński głównym doradcą Kopacz do spraw propagandy" - słyszymy na nagraniu."Ewa Kopacz mówi głosem Michała Kamińskiego" - mówi lektor. "To on jest jej głównym doradcą do spraw propagandy, czyli wciskania Polakom kitu. Ubiera się jak bohaterowie kiepskich filmów kryminalnych, nosi zegarki za 37 tysięcy złotych, a piwo pije już od 13 - w końcu ma stresującą pracę" - dodaje. Czytaj więcej >>

"Ten spot mówi dużo o PiS, o tym fanatyzmie"

- Ten spot mówi prawdę o PiS-ie. Nie tylko zabronią wam pić piwo, ale jeszcze każą wam się ubierać tak, jak sami chcą - skomentował w rozmowie z TVN24 Kamiński - Ten spot mówi dużo o PiS, o tym fanatyzmie. Każdy powinien wyciągnąć z tego wniosek: nie warto głosować na PiS - stwierdził.

- Zastanawia mnie, dlaczego PiS wydaje państwa pieniądze, pieniądze podatników, na spoty o mnie - dodał doradca premier.

Odnosząc się do zarzutu, że "Kopacz mówi jego ustami", Kamiński zaznaczył: - Trzeba jej nie znać, by uważać, że można nią sterować. Ewa Kopacz jest samodzielnym politykiem. Myślę, że PiS próbuje w ten sposób odpowiedzieć na ten naturalny zarzut, że to Beata Szydło jest kompletnie niesamodzielna. Ona nie była w stanie nawet sprawić, by jej rzecznik znalazł się na listach do parlamentu. Pan Marcin Mastalarek został upokorzony przez Jarosława Kaczyńskiego, a ona nic nie była w stanie poradzić. Wszyscy w Polsce wiedzą, że nie ma Beaty Szydło. Beata Szydło jest pewną figura polityczną, za którą stoi Jarosław Kaczyński.Więcej na stronie TVN24.pl >>

Wybory W Twoim telefonie

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (280)
Wybory 2015. Kamiński odpowiada na spot PiS: To pokazuje prawdę o tej partii. Zabronią wam pić piwo, każą się ubierać tak, jak sami chcą
Zaloguj się
 • diver77

  Oceniono 113 razy 45

  To oczywiste że PIS ma jedynie słuszną religię, jedynie słuszne ubranie, jedynie słuszne zachowanie i poglądy na wszystko... kto nie zgadza się z PISuarem jest złym Polakiem, nie jest patriotą i w ogóle zbokiem i po prostu nadaje się do obozu w którym można by go nawrócić na jedynie słuszne poglądy na wszystko !
  Nie głosowałem w żadnych wyborach od 2007 roku ale tym razem pójdę, i cała moja rodzina również !

 • mela_1

  Oceniono 89 razy 35

  Wolę Kamińskiego z jego ekstrawagancją niż Jerzego Zelnika z jego pogróżkami ubeckimi.

 • kamaz50

  Oceniono 51 razy 33

  Nawet gdybym rozchorował się na Alzheimera, będę pamiętał, że 25 są wybory i nie wolno mi głosować na pisowców.

 • czeski_honza

  Oceniono 68 razy 32

  Może Kamiński to nie moja bajka, ale w tym przypadku ma racje. Tak samo Platforma może zarzucać PiSowi, że Kaczyński nosi brudne buty czy ma zepsute zęby. Chwyty poniżej pasa, jak się nie ma argumentów!

 • balbinacorobisz

  Oceniono 57 razy 25

  Zapomniałem pogratulować Kamińskiemu. Żeby zasłużyć na oddzielny spot to ho ho, musiał im nieźle zaleźć za skórę.

 • wkoz1

  Oceniono 63 razy 25

  tia ...a ich fuhrer z brudnymi butami, zepsutymi zebami i w za dużych kurtkach, z piana na pysku

 • rabin_z_czubow

  Oceniono 40 razy 24

  Nikt mi nie powie jak żyć, bo nikt za mnie nie umrze.

 • pysio62

  Oceniono 61 razy 21

  Szydlo jest calkowicie niesamodzielna jako polityk, i ewentualnie jako premier, tez bedzie tylko marionetka Kaczynskiego. Miejmy jednak nadzieje, ze ci szalency do wladzy nie dojda.

 • dwie_szopy_jackson

  Oceniono 68 razy 20

  Ja wyciągnałem wniosek. Nie zagłosuję na PiS bo widzę, że traktują mnie jak debila ponieważ zamiast merytorycznych konkretów, które mogłyby mnie przekonać do tego aby oddać na nich głos, dostaję populistyczne frazesy i całą kamanię nienawiści skierowaną przeciwko wszystkim politycznym oponentom PiS.
  Mnie takie płytkie chwyty z podstawówki nie przekonują.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX