Kampania w Twoim smartfonie, czyli #WyboryLIVE w Gazeta.pl [CO DLA WAS PRZYGOTOWALIŚMY]

Nie rozstajesz się ze smartfonem? Chcesz być na bieżąco z kampanią wyborczą? Gorące newsy, wideotransmisje zza kulis, wywiady na żywo, puls social mediów - #WyboryLIVE w Twoim telefonie i na Gazeta.pl.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Chcesz być na bieżąco? Chcesz poznać kandydatów? Chcesz dostawać najważniejsze informacje polityczne prosto na swojego smartfona? Śledź #WyboryLIVE w Gazeta.pl. Przez najbliższe tygodnie, w najgorętszym okresie kampanii wyborczej, będziemy dla Was przygotowywać:

1. Relacje wideo na żywo. Nasi reporterzy: Mateusz Włodarczyk, Tomek Golonko i Patryk Strzałkowski będą jeździć po Polsce i relacjonować przebieg kampanii. Dzięki nim zobaczysz transmisje z najważniejszych wydarzeń i to, czego nie pokazują w telewizji: jak ludzie reagują na Ewę Kopacz z ulotkami? Kto przychodzi na eventy Zjednoczonej Lewicy... - wszystko w Twoim smarfonie dzięki aplikacji Periscope i na Gazeta.pl.

2. Codzienne podsumowania dnia. Dzięki aplikacji Gazeta.pl LIVE codziennie wieczorem na smartfona wyślemy Ci wyciąg z najważniejszych politycznych wydarzeń dnia. Wraz z nim: krótki (i celny) komentarz dziennikarzy 300Polityki i świeżutką Łamiącą Wiadomość dostarczoną przez Faktoid.

3. Newsy na Wasze smartfony. W ciągu dnia materiały wyborcze znajdziesz na stałym miejscu na mobilnej wersji naszej strony i w specjalnej zakładce w Gazeta.pl LIVE, a także - oczywiście - po prostu na Gazeta.pl.

4. Wyborcze infografiki. Michał Protaziuk z Gazeta.pl i Filip Połoska - red. nacz. Faktoidu przygotowali zestaw infografik opisujących partie startujące w wyborach. Będziemy je publikować na Gazeta.pl. Polecamy zwłaszcza część "rodzina" w infografice dotyczącej PSL.

Poza tym znajdziesz u nas jeszcze gorące newsy ze świata polityki, wideowywiady na żywo i polityczne quizy, a także test, który pomoże Ci zdecydować, na kogo głosować.

Jesteśmy na: Gazeta.pl, Twitterze, Facebooku, Snapchacie, Periscope, a także w Twoim smartfonie - w aplikacji Gazeta.pl LIVE.

Wybory W Twoim telefonie

Więcej o:
Komentarze (2)
Kampania w Twoim smartfonie, czyli #WyboryLIVE w Gazeta.pl [CO DLA WAS PRZYGOTOWALIŚMY]
Zaloguj się
 • heepurian

  0

  PiS ma swoich zwolenników nie tylko wśród mohairowych dewotek, nie tylko wśród nazioli ale także wśród ludzi młodych i wykształconych. Nie pamiętają oni tych dwóch lat rządów PiS gdzie czulo sie powiew ducha bolszewizmu. Maja prawo źle oceniać rządy PO, bo rzeczywiście zawiodła, maja prawo oczekiwać zmian w Polsce i maja prawo w swoich wyborach zaufać PiS. Apeluję do tych właśnie młodych i wykształconych zwolenników PiS - jeśli głosujecie na PiS to nie glosujcie na starych, stetryczałych, żądnych zemsty dewotów, na Kaczyńskiego, Macierewicza, i im podobnych. Oni siedzą w Sejmie od 26 lat, nic nowego nie wniosą, są balastem, ktory pozbawia PiS zdolności współpracy i spycha Polskę w mroki śroedniowiecza. Jeśli zależy Wam na przyszłym dobrym życiu w nowoczesnym państwie to głosujcie na młodzież na listach PiS !!!
  Jeśli PiS w Sejmie to bez Kaczyńskiego .
  PiS - Tak
  Kaczyński - NIE.
  Nie głosujemy na Kaczyńskie go i Macierewicza. Nie wpuśćmy ich do Sejmu !!!!!

 • sp-dziadu2012

  0

  Na youtube jest jeszcze taki fajny spot-"IV RP Reaktywacja". Warto go przypomnieć. A swoja droga to tzw afery PO to pikuś w porównaniu z aferami pisu. Skoki to przekręt stulecia a wcześniej chociażby Telegraf, Ruch, Srebrna, nie wspominając już o małych złodziejach typu Hofman czy Maliniak. Wybory wygra KK- pisuar tylko wykorzystuje ciemnotę moherową.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX