Kandydaci w okręgu wyborczym Kalisz [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 36, w którego skład wchodzą Kalisz, Leszno i powiaty gostyński, jarociński, kaliski, kępiński, kościański, krotoszyński, leszczyński, ostrowski, ostrzeszowski, pleszewski i rawicki.

 

Do okręgu nr 36 należą Kalisz, Leszczno, powiat gostyński, powiat jarociński, powiat kaliski, powiat kępiński, powiat kościański, powiat krotoszyński, powiat leszczyński, powiat ostrowski, powiat ostrzeszowski, powiat pleszewski i powiat rawicki. W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymał Mariusz Witczak z PO. Mandat posła z tego okręgu uzyskali też Małgorzata Adamczak, Maciej Orzechowski, Wojciech Ziemniak, Łukasz Borowiak, Przemysław Krysztofiak, Bożena Henczyca z PO, Andrzej Dera, Jan Dziedziczak, Adam Rogacki z PiS, Piotr Walkowski, Józef Racki z PSL, Leszek Aleksandrzak z SLD oraz Krzysztof Kłosowski z Ruchu Palikota.

 

Do okręgu nr 36 należą Kalisz, Leszczno, powiat gostyński, powiat jarociński, powiat kaliski, powiat kępiński, powiat kościański, powiat krotoszyński, powiat leszczyński, powiat ostrowski, powiat ostrzeszowski, powiat pleszewski i powiat rawicki. W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymał Mariusz Witczak z PO. Mandat posła z tego okręgu uzyskali też Małgorzata Adamczak, Maciej Orzechowski, Wojciech Ziemniak, Łukasz Borowiak, Przemysław Krysztofiak, Bożena Henczyca z PO, Andrzej Dera, Jan Dziedziczak, Adam Rogacki z PiS, Piotr Walkowski, Józef Racki z PSL, Leszek Aleksandrzak z SLD oraz Krzysztof Kłosowski z Ruchu Palikota.

 

 

Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI

 

Andrzej Kordian Aumiller

Maria Jolanta Pikińska

Grażyna Teresa Milewska

Maciej Bogumił Kędzia

Mieczysław Jan Umławski

Krystian Madecki

Teresa Maria Laskowska

Michał Wojciechowski

Leszek Jan Gabrysiak

Sylwia Anna Wałęsiak

Justyna Marta Napierała

Marta Anna Spychalska

Rafał Krzysztof Tkaczuk

Lidia Barbara Dubińska

Mariusz Łukasz Szmyt

Anita Jakubowska

Radosław Leszek Szajowski

 

 

Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

 

Krzysztof Przybylak

Tadeusz Jan Proc

Monika Sylwia Boińska

Marek Piórek

Małgorzata Paulina Górniaczyk

Szymon Dawid Skrzypiec

Renata Anna Heinrich

Michał Witkowski

Katarzyna Szydełko

Krzysztof Adam Strzelec

Natalia Monika Lemańska

Mirosława Dorota Dolata

Patryk Stanisław Kostecki

Agnieszka Różek-Plata

 

 

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

 

Jerzy Kozłowski

Tomasz Wierzba

Joanna Agnieszka Kosmalska

Tomasz Cyryl Czul

Piotr Paweł Niewiada

Ireneusz Wojciech Czech

Włodzimierz Mariusz Bąkowski

Tomasz Robert Janeczkowski

Roman Rafał Niedzielski

Jacek Kazimierz Krukowski

Dorota Barbara Tuliszka

Dawid Hubert Wosiek

Joanna Wieszczeczyńska

Jakub Kawka

Mariola Magdalena Kaczmarek

Ewelina Anna Dziubałka

Ewelina Monika Czerwińska

Magdalena Sojka

Mateusz Kwiatkowski

Ryszard Stanisław Nowaczyk

 

 

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

 

Adam Stanisław Szłapka

Małgorzata Iwona Mikołajczyk

Regina Barbara Jańska

Tomasz Mikołajczak

Karolina Elżbieta Galewska

Mateusz Biadała

Zuzanna Izabela Żmiejewska

Marcin Stanisław Tyc

Bartosz Jan Herka

Jagoda Katarzyna Wolańska

Janusz Popiołek

Marcin Franciszek Garsztka

Małgorzata Wysocka-Balcerek

Dorota Olejniczak

Barbara Anna Oliwiecka

Katarzyna Anna Świtała

Marcin Andrzejak

Marcin Tomasz Janus

Mikołaj Konopka

Marek Dekert

Krzysztof Łączny

Adam Lisiak

Stanisław Jan Bąk

 

 

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

 

Leszek Grzegorz Aleksandrzak

Wiesław Andrzej Szczepański

Agata Sawada

Anna Maria Kowalkiewicz-Oligny

Dorota Krystyna Lew-Pilarska

Mariusz Zygmunt Ciechanowski

Sławomir Kazimierz Piskorski

Karol Białecki

Lucyna Małgorzata Kubiak

Mateusz Zbigniew Mróz

Ryszard Kazimierz Dachowski

Henryk Franciszek Woldański

Kamila Manuela Majewska

Jakub Piotr Karczyński

Waldemar Paweł Skorupa

Bernardyna Kaźmierczak

Zbigniew Ignacy Mrozek

Agnieszka Oblizajek

Hanna Irena Majchrzak

Krystyna Konieczna

Henryk Siuda

Monika Małgorzata Gęzikiewicz

Bogusław Kokoszko

Marian Matkowski

 

 

Komitet Wyborczy Partia Razem

 

Marta Janina Tycner-Wolicka

Kamil Marek Krawicki

Marta Żakowska

Kamil Bartłomiej Reczek

Monika Guzy

Maciej Kamil Kuhnert

Elżbieta Skrzypczyńska

Waldemar Łukasz Mazur

Patrycja Pikińska

Piotr Kajetan Dawidziuk

Natalia Małgorzata Olejnik

Jakub Marcin Skurzyński

Angelika Justyna Machowska

 

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Joanna Katarzyna Lichocka

Jan Michał Dziedziczak

Jan Mosiński

Tomasz Ławniczak

Piotr Tomasz Lisowski

Piotr Marek Kaleta

Lidia Czechak

Marek Grzegorz Goryniak

Andrzej Stanisław Skrzypczak

Czesław Bogdan Janikowski

Witold Jan Szczepaniak

Renata Magdalena Reszel

Czesław Jan Szymoniak

Alicja Maria Śniegocka

Zdzisława Lehmann

Bartosz Walczak

Sylwia Maćkowiak

Justyna Witczak

Adam Drewniak

Joanna Nawrot

Aneta Kazimiera Olszak

Bogusław Janusz Cebulski

Damian Płowy

Agnieszka Michalak

 

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Andżelika Anna Możdżanowska

Dorota Katarzyna Kinal

Piotr Walkowski

Krzysztof Nosal

Jan Ignacy Szkudlarczyk

Sławomir Wąsiewski

Stanisław Szczotka

Paweł Matysiak

Wojciech Mariusz Maniak

Lech Kazimierz Janicki

Andrzej Kubiak

Nina Adamczewska

Mieczysław Łuczak

Jacek Nowak

Mieczysław Antoni Szempiński

Aneta Anna Szczepanowska

Patrycja Joanna Sobecka-Wojciechowska

Ewelina Anna Fajka

Wioletta Anna Szkopek

Robert Józef Kasperczak

Katarzyna Elżbieta Wizner

Ryszard Taciak

Renata Ewa Górecka

Andrzej Szlachetka

 

 

Komitet Wyborczy KORWiN

 

Zygmunt Bolesław Kopacz

Przemysław Wojciech Sytek

Robert Cichowlas

Tomasz Marcinkowski

Marco Manno

Małgorzata Cieślak

Michał Radoła

Alicja Karolina Bryzoń

Jakub Szymon Bogdajewicz

Artur Łukasz Brajer

Kinga Skiba

Marcin Mateusz Maciejewski

Elżbieta Wiesława Jaźwiecka

Mateusz Józef Franka

Jolanta Galas

Gabriela Zofia Smolarz

Zofia Rembarz

Maciej Kąkolewski

Bożena Elżbieta Cichowlas

Paweł Grzegorz Biegański

Jakub Kuświk

Krzysztof Andrzej Bursztynowicz

Ewa Zajączkowska

 

 

Komitet Wyborczy Samoobrona

 

Ewa Anna Bergmann

Józef Skutecki

Sebastian Norbert Idziak

Marcin Idziaszek

Anna Jarus

Krystyna Bachar

Rafał Jedwabny

Liliana Aleksandra Stachowiak

Rafał Kaczmarski

Paweł Wachowiak

Tadeusz Robert Kociara

Władysława Waścińska

Aldona Cecylia Jedwabna

 

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

Mariusz Sebastian Witczak

Bożena Katarzyna Henczyca

Jarosław Piotr Urbaniak

Barbara Elżbieta Mroczkowska

Wojciech Stanisław Ziemniak

Andrzej Jan Pospieszyński

Joanna Monika Dworzyńska

Magdalena Kaczyńska

Błażej Jakub Kaczmarek

Mariusz Grzegorz Suchanecki

Tomasz Śmieiński

Alicja Łuczak

Honorata Agnieszka Sachowska-Barańczak

Robert Tomasz Florczak

Magdalena Izabela Walczak

Karol Krzysztof Wanzek

Arleta Adamczak-Puk

Łukasz Jarosław Marciniak

Piotr Ratajczak

Milena Magdalena Kowalska

Joanna Ewa Przybylska

Nina Magdalena Wieczorek-Michalak

Karolina Kubacka

Stanisław Franciszek Martuzalski