6 wpisów na Twitterze, które pokażą ci, jak prawica cieszy się ze zwycięstwa Andrzeja Dudy

Jak cieszy się prawica po ogłoszeniu, że to Andrzej Duda zwyciężył w niedzielnych wyborach prezydenckich? "Szok i niedowierzanie", "wiara góry przenosi" - piszą politycy i komentatorzy związani z prawą stroną sceny politycznej.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Po tym, jak wczoraj wieczorem ogłoszono sondażowe wyniki, z których wynika, że wybory prezydenckie wygrał Andrzej Duda, na prawicy wybuch radości.

Marek Magierowski, publicysta tygodnika "Do Rzeczy", podsumował zwycięstwo kandydata PiS-u krótko. Cezary Gmyz, dziennikarz tygodnika "Do Rzeczy", napisał, że nie mógł sobie wyobrazić lepszego prezentu na swoje urodziny. Z kolei Michał Karnowski, publicysta tygodnika "W Sieci" zapowiada, że to "początek pięknej drogi". Tomasz Terlikowski cieszył się w oryginalny sposób. Nie zabrakło też komentarzy polityków Prawa i Sprawiedliwości, m.in. Zdzisława Krasnodębskiego i Ryszarda Czarneckiego.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (142)
6 wpisów na Twitterze, które pokażą ci, jak prawica cieszy się ze zwycięstwa Andrzeja Dudy
Zaloguj się
 • globus_polski

  Oceniono 207 razy 169

  "...Czarnecki: Wiara przenosi góry..."
  Praw ekonomii nie przeniesie.
  Wiara - główny, a w zasadzie jedyny, sposób na rządzenie PiSu i Andrzeja Dudy

 • wikul

  Oceniono 155 razy 115

  W kwestii formalnej. W mojej przeglądarce tuż nad Komentarzami od wielu miesięcy zamieszczacie zdjęcie (reklamy?) jakiejś kobiety z wsmarowaną gównem twarzą. Czy musi ten wizerunek znajdować się w tym miejscu i wywoływać u mnie odruchy wymiotne przy każdorazowym zamiarze skomentowania. Czy nie można twarzy wysmarowanej gównem przenieść gdzie indziej, jeżeli już koniecznie musicie to zamieszczać?

 • 7ogamihcra

  Oceniono 118 razy 92

  "Miłego piękny początek", a koniec żałosny, jak by nie daj Bóg, Duda spełnił wszelkie swoje honorowe obietnice, to będzie najpiękniejsza katastrofa, tyle, ze przydarzy się całej Polsce z wyjątkiem pisowskich mętów co oblezą Kancelarię Prezydenta. Ci się "jakoś wyżywią" jak mawia klasyk.

 • fotoma7

  Oceniono 129 razy 89

  ZdzisławKrasnodęski
  @ZdzKrasnodebski

  Jaki miły poranek...
  8:01 AM

  ========================================================================
  Ja na wszelki wypadek nastawiłem budzik na 5:30 AM a o 5:59 AM byłem gotowy do wyjścia. Ale dziś nie przyszli. Jutro też nastawię budzik.....

 • anty_peowiec

  Oceniono 558 razy 74

  Oczywiście że się cieszymy... dlaczego nie mielibyśmy się cieszyć jakby tylko ludzie zechcieli posłuchać mediów które sa obiektywne a nie pro PO. Już dawno nie byłoby przy władzy tych pasożytów. Gospodarka kuleje i nie ma się co się oszukiwać firmy Państwowe sa w opłakanym stanie, kopalnie chcą zamykać, Stocznie pozamykali. Duda chociaż chce odbudowy wielkości firm Państwowych czyli stoczni w Szczecinie dał nadzieje ludziom. Ludzie wreszcie przejrzeli na oczy że wszyscy ich oszukują. Każdy kto jest praktykującym katolikiem z obowiązku musiał zagłosować na p. Dudę tylko on się sprzeciwia aborcji i in-vitro !!!. Dlaczego przez te 8 lat tak szkalowane jest RadioMaryja a to ono niosło płomień nadziei przez te lata i tylko głęboka wiara potrafi czynić cuda !!! Andrzej Duda nie wstydzi się że jest z PIS i że należy do kościoła toruńskiego.
  PRAWDA ZWYCIĘŻYŁA !!! Jeszcze tylko jesienne wybory i wreszcie nastąpi odnowienie moralne. Po zwycięstwie jesteśmy mocniejsi ale nie poddawajmy się bo to na razie wygrana bitwa a nie cała wojna z komuchami, ubekami, WSI !!!

 • curious

  Oceniono 116 razy 74

  Nie ma się co dziwić ich radości. W końcu prawaki odreagowują 8 lat odsiadki w opozycji. No i wreszcie będą mogli stawiać pomniki swojemu bożka utopionemu w smoleńskim błocie.

 • cool2ralny

  Oceniono 91 razy 69

  Powierzenie kierowania Państwem człowiekowi, którego jeszcze pół roku temu 90% wyborców nie znała lub nawet nie kojarzyła jest skrajną nieodpowiedzialnością. No ale ciemnota odpowiedzialna niestety nie jest - ciemnota kupi wszystko co jest ładnie opakowane, opisane, zareklamowane i zarekomendowane. Tak było w tym przypadku: facet wyciągnięty "z worka" zostanie prezydentem, bo ciemnota kupiła to, co pokazali w reklamie. Nie mieści mi się to w głowie, choć przecież mieliśmy już kiedyś podobną sytuację z niezapomnianym Stanem Tymińskim. Oddaliście władzę człowiekowi którego nie znacie, po którym nie wiadomo czego się spodziewać, człowiekowi który na arenie międzynarodowej nic nie znaczy, nikt o nim nie słyszał, nie ma żadnej pozycji ani żadnego wsparcia. Nabijacie się na każdym kroku z kremlowskiej tuby propagandowej i ciemnoty Rosjan. Niestety, sytuacja która właśnie się wydarzyła potwierdza, że taka tuba doskonale będzie działać także u nas, bo kupicie każdy produkt z reklamy jeśli ta jest odpowiednio dobra i jest jej odpowiednio dużo. Od jesieni zaczniecie stopniowo wierzyć w Smoleński zamach, a skompromitowany na całym świecie Antoni M. znowu będzie ministrem - co najmniej ministrem. Ale co tam, ciemnocie będzie się co dzień zamiast wojen, czystek etnicznych na bliskim wschodzie i w afryce, trzęsień ziemi innych tragedii tysięcy ludzi na świecie pokazywać tylko tę jedną prawdziwą: zamach na Prezydenta w Smoleńsku. Sztuczna mgła, trzy eksplozje, dobijanie rannych, brzoza, elektromagnetyczne zakłócacze wysokościomierzy, parówki. Uwierzycie na pewno, nie będziecie mieli wyjścia, bo oni wyrzucają ze swojego wózka każdego kto odważy się myśleć inaczej.

 • tadeuszp3

  Oceniono 75 razy 51

  Bydło na salonach ???
  Historia uczy jednego, że jeszcze nigdy nie nauczyła polaków czegokolwiek!!!!
  Zaorać, spalić i zalać betonem !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX