Wybory prezydenckie 2015. Ostatni spot Komorowskiego w kampanii. "Polacy zasługują, by ich poziom życia zrównał się z poziomem bogatszych krajów"

Bronisław Komorowski zaprezentował ostatni w tej kampanii spot wyborczy. Wygłasza w nim swego rodzaju orędzie do wyborców, w którym podkreśla chęć tworzenia Polski "wiernej własnej tradycji, ale ambitnej i nowoczesnej".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W ostatni dzień kampanii wyborczej Bronisław Komorowski opublikował swój ostatni spot przed wyborami. Jest on prosty w formie - prezydent stoi w nim przed kamerą z garstką młodych osób i wygłasza krótką przemowę, przypominającą nieco orędzie. Mówi w niej, że "od zawsze walczył o wolną i niepodległą Polskę", podkreślając, że to za jego kadencji na stanowisku ministra obrony narodowej Polska wstąpiła do NATO.

- Polacy zasługują, by ich poziom życia zrównał się z poziomem życia bogatszych krajów Zachodu - mówi dalej Komorowski. - I to marzenie zrealizujemy - zapewnił, dodając, że spełni się ono tylko wtedy, kiedy "opowiemy się po stronie Polski otwartej, tolerancyjnej, europejskiej". - A nie po stronie Polski odwróconej od Europy i szukającej wrogów na zewnątrz i wewnątrz kraju - dodał.

Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę 24 maja.

Najnowsze sondaże, debaty, wieczór wyborczy na żywo. Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kampanii wyborczej. Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (129)
Wybory prezydenckie 2015. Ostatni spot Komorowskiego w kampanii. "Polacy zasługują, by ich poziom życia zrównał się z poziomem bogatszych krajów"
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 354 razy 178

  Mosci Duda – ciagle podkreslasz role swojego wlasnego i innych wyksztalcenia, a co za tym idzie uderzasz takze w ”sposoby bycia innych”.

  Pytam:

  Jak to sie dzieje, ze pan i caly eletorat PiS:u nie szanuje PREZYDENTA POLSKI i mowi o Nim, zwraca sie do Niego per pan?

  Co z poszanowaniem urzedu prezydenta?

  Czy wlasnie tak chce pan byc traktowany, jako ten przyszly prezydent?

  Czy postrzegany jako:

  Wiatrak na wietrze machajacy rekami, z wytrzeszczem oczu, w ktorych widac intesywna koncentraje na NIE uronieniu, pominieciu wykutych na pamiec sloganow, najchetniej wszystkich na raz postulatow, i podkreslaniem bledow obecnych wladz, wlacznie z prezydentem i ex-premierem Polski. Wprost wychodzeni z wlasnej skory.Trajkotanie jak pendolino.?

  Trafiony - zatopiony.

 • woter37

  Oceniono 184 razy 96

  Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nieszanowny pan prezydent Komorowski przez 5 lat swojej prezydentury nie zrobił nic, żeby te poziomy choć spróbować wyrównać.

 • dziadekjam

  Oceniono 112 razy 58

  "Polacy zasługują, by ich poziom życia zrównał się z poziomem bogatszych krajów"
  ================================================================
  Bronek, koniecznie złóż projekt stosownej ustawy. Jeszcze ogólną szczęśliwość warto dopisać.

 • rabingoldblatt

  Oceniono 61 razy 49

  Dlaczego politycy pracują za więcej niż 6 tysięcy złotych??

  Bo nie są złodziejami ani idiotami:)))))

 • voodeen

  Oceniono 58 razy 40

  By żyło się lepiej !
  Tak, pamiętamy !!!!!

 • nieprawomyslny

  Oceniono 54 razy 34

  No to pierwszy krok ku spełnieniu tej obietnicy już został PO-czyniony - funkcjonariusze PO już żyją na PO-ziomie "bogatszych krajów"

 • elkipan

  Oceniono 66 razy 34

  Znaczy, że...
  Brąnek obiecał więcej?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX