Komentarze (643)
Kuba Wojewódzki: Zagłosujcie na Komorowskiego. Czuję, że daję d..., ale sprawiedliwie, w imię przyszłości
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tupolew71

  Oceniono 47 razy 35

  Spadaj Kuba z Komorowskim.

 • alexx42

  Oceniono 46 razy 34

  bwahahahahahahahahahhhhh, program ma ogromną siłę rażenia??? No chyba jakieś 10 lat temu, człowieku z przerośniętym ego... Ja pana odwołam??? ale się uśmiałam, może lemiongi na to polecą, ale nie zdrowo myślący ludzie... i przypominam, żę urzędujący prezydent wspólnie z większością w sejmie mieli całe 5 lat na "rozbicie zamieszania" i zaprowadzenie jako-takiego spokoju. A co wprowadzili?? Ch...ja, dupę i kapieni kupę...
  POlska właśnie...:(

 • sobieskipodchocimiem

  Oceniono 47 razy 33

  Syn SB-eka namawia do głosowania na WSIową mendę. Jakie to urocze he he :))

 • do.ki

  Oceniono 51 razy 33

  Wojewodzki mnie przekonal. Mialem nie glosowac wcale, bo nijak poprzec Dude, ale skoro Wojewodzki mowi, ze nalezy glosowac na PBK, to znaczy, ze powinienem pojsc i jednak zaglosowac na Dude.

 • stojacywbramie

  Oceniono 38 razy 30

  Wojewódzki tak mnie poraziłeś, że też pójdę na wybory. Jakże jesteście żałośni z tym całym swoim kandydatem i jakim trzeba by być durniem, żeby po tym żenującym spektaklu, chcieć jeszcze głosować na Komorowskiego.

 • 3szabelka

  Oceniono 46 razy 30

  Jasne, że ludzie pokroju Wojewódzkiego popierają PO i Komorowskiego.
  Te "celebryty" boją się PiS-u jak diabeł święconej wody:)

 • piotr110660

  Oceniono 47 razy 29

  Chcesz przywrócić Polskę obywatelom .. zacznij od zmiany Prezydenta

 • kowalczyk.mateusz0

  Oceniono 40 razy 28

  Kolejna kampania polegająca na straszeniu. Brak argumentów, programu, informacji, podsumowań 5 lat prezydentury tylko straszenie i straszenie, że jak będzie Duda i PiS to będzie źle. Niestety od kilku lat tak właśnie wyglądają wybory i prezydenckie i parlamentarne. Dla mnie teraz jest źle: administracja i kancelaria prezydencja rozrasta się i płacimy coraz więcej na nią. Budżet i wydatki kancelarii największe w całej Europie. A skoro wydatki największe to i podatki niemałe. Dobry gospodarz oszczędza i dzięki temu byłyba możliwość obniżenia podatków. Ale niestety nie ma takiej możliwości bo rząd i prezydent nie zamierzają obniżać sobie standardu. I tak policja i wszelkie służby stają się służbami, które mają działać w kierunku ściągania i karania za wszystko co jest możliwe aby załatać coraz większą dziurę budżetową. Układ gdzie w parlamencie i prezydentem są ludzie z tego samego ugrupowania jest najgorszy z możliwych. W normalnej firmie gdzie pracownik nie spełnia oczekiwań po 5 latach jest najzwyczajniej zwalniany i zastąpiony nowym. Tutaj trzyma się prezydenta mimo, że jest najsłabszym z całej elity prezydenckiej. Wałęsa nie sprawdził się jako prezydent bo w dużej mierze to wina jego oraz faktu, że był pierwszy. Idealnie sprawdził się Kwaśniewski: szybko nauczył się jak działać na tym stanowisku. Kaczyński zaprzepaścił dorobek wcześniejszych i był taki sobie ale już Komorowski jest przykładem, że ani doświadczenie poprzednich nie wykorzystał ani nie wniósł nic nowego. Jest bo jak się okazuje trwa na straszeniu innym ugrupowaniu. Po 5 latach nie wie jakie są oczekiwania jego wyborców. po 5 latach nie potrafi zachować się wobec wyborców (olewa debaty licząc na łatwą reelekcję) a także nie ma konkretnego zdania. Jego zdanie to atakować oponenta i nie przedstawiać swojego zdania, które notabene nikt po 5 latach nie zna (podpisuje co mu się przyniesie do kancelarii z sejmu) i nie wie co będzie dalej. Co najważniejsze ten człowiek od początku nie zna sytuacji gospodarczej ani Polski ani innych krajów. Wierzy w zieloną wyspę Polski tak silnie, że uważa Anglię za kraj gdzie bezrobocie rośnie... Dla mnie wybór Komorowskiego to jak się okazuje lepsza Polska nie dla młodych i dla wyborców ale dla lobbystów, prezesów spółek i innych maści ludzi związanych z rządem. Weźmy np. firmy ze zbrojeniówki, które ostatnio zlikwidowano: maszyny, ziemie "sprywatyzowane", ludzie zwolnieni a prezesi zatrudnieni dalej. Niczym nie zarządzają ale pieniądze dalej biorą i trwają na stanowiskach. I tak wygląda rozszerzona administracja państwowa i kancelarii prezydenta....

 • euro67

  Oceniono 38 razy 28

  Jesli taka antypolska szuja wzywa do gosowania na Wiekiego Reformatora Ortografii polskiej, to przyzwoici ludzie MUSZA zaglosowac odwrotnie!

 • chris_yyz

  Oceniono 35 razy 27

  Glosowac na Bula? Nigdy.

 • zapluty.karzel.reakcji

  Oceniono 29 razy 25

  "jak powiedział bardzo dobitnie Jacek Krawiec prezes Orlen S.A w rozmowie z ówczesnym ministrem w Kancelarii Pawłem Grasiem we wcześniej prezentowanych fragmentach podsłuchów u „Sowy i Przyjaciół”, po przegranych przez Platformę wyborach parlamentarnych na jesieni 2015 roku, może być naprawdę niedobrze."
  No i wszystko jasne...

 • observer49

  Oceniono 31 razy 25

  Bronek i platforma tonie , może celebryci nagrają jeszcze piosenkę jak kiedyś dla powodzian.

 • kor102

  Oceniono 37 razy 25

  Resortowe dzieci walczą.

 • ganro

  Oceniono 35 razy 25

  Kuba, nawołujesz do tego co było przez tyle lat? Czyli podpisywanie każdej ustawy przeciwko społeczeństwu bez mrugnięcia okiem? Trwonienia naszych ciężko zarobionych pieniędzy? Popierasz dłubanie w nosie przez 5 lat i wystarczy, że obieca Ci gruszki na wierzbie tydzień przed wyborami a Ty już włazisz mu w ... niedomówienie?

 • aniapuszek

  Oceniono 26 razy 24

  Wojewódzki ten co chciał gwałcić Ukrainki i wstawiał polską flagę w kupę????
  Ten autorytet salonu III RP, od niszczenia kręgosłupa moralnego młodzieży???????????????

 • gr_ub_y

  Oceniono 34 razy 24

  Wojewódzki to kolejny powód by nie głosować na Komorowskiego.

  Gdyby te powody położyć jeden na drugim, to dawno wykroczylibyśmy poza Układ Słoneczny.

 • majster_mundek

  Oceniono 39 razy 23

  Komorowski jako prezydent oznacza dalsze przekręty PO i palenie głupa przez Kopaczową

  ani ona ani Tusk nigdy nie zajeli się na poważnie aferami PO, udawali głupa, zamiatali pod dywan

  patrz ostatnią z rzędu z podsłuchem Wojtunika i Bieńkowskiej, Sienkiewicz urządzający prowokacje, podpalający budkę pod rosyjską ambasadą i GWno obarczające za to opozycje

  nie ma na to przyzwolenia

 • deerekcja

  Oceniono 25 razy 21

  Lis, Karolak, Wojewódzki, Tusk, Rostowski, Balcerowicz, Kopacz, Arłukowicz...
  Partyzantka Komorowskiego. Autorytety...

 • kosobudy

  Oceniono 33 razy 21

  Jaki prezydent takie autorytety moralne - Wojewódzki, Lis - itp. ŻENADA - Polska w bulu i nadzieji się łączy!!!

 • jkredman

  Oceniono 24 razy 20

  spadaj powiatowy, tam są drzwi, g...o mnie obchodzi co zrobisz

 • maxu8

  Oceniono 23 razy 19

  Ps. Powiatowy czy Ty masz ludzi za idiotów ? przeciez dobrze wiesz że po przegranych wyborach BULA ,/ na jesień wyborach parlamentarnych/ Ty jak i kilku tzw. dziennikarzy WYLATUJECIE z TVN-u !!! nie mówiąc juz o GW. Skoncza się bowiem w tych mediach reklamy spółek skarbu państwa czy tez spoty ministerstw, a to sa kolosalne pieniądze!!! A tak na koniec prywatne pytanko: Czy rogi nie przeszkadzaja Ci w wejsciu do mieszkania?

 • skrabel1

  Oceniono 25 razy 19

  Można rzec: jaki "krul", taki błazen

 • jkrak

  Oceniono 20 razy 18

  ten pajac ma być autorytetem ? ktoś kto mówi że jest Polakiem a wkłada w gó... Polską flagę ....to nikt - zero ...a ktoś kto przychodzi do takiego programu .....nie powinien być prezydentem bo obraża nie siebie ..bo to już zależy od kultury i tego co sie z domu wyniosło ..widocznie pan bk mało wyniósł , chyba tylko ten żyrandol ...ale reprezentuje naród , flagę i godło w Polsce i na całym świecie jako ten symboliczny pierwszy Polak ...chciałbym zobaczyć czy coś takiego możliwe w usa , w rosji , w niemczech itd itd ..tu nie chodzi o to że do błazna chodzić nie wolno ..choć urzędującemu prezydentowi moim zdaniem nie wolno ...chodzi o to co ten błazen ma na sumieniu - patrz flaga w gó...e

 • jw1

  Oceniono 26 razy 18

  Jaki elektorat taki prezydent: prymitywny

 • observer49

  Oceniono 26 razy 18

  Czekam jeszcze na apel rolnika co nie znalazł żony i fikał do wody. W kraju , w którym masę ludzi nabiera się na sprzedaż garnków na promocjach , na metodę na wnuczka znajdą się i tacy co w to uwierzą , to ten sam target, a później płacz. Kacyki PO Lis , Wojewódzki.

 • gazeta-za-10

  Oceniono 26 razy 18

  Koniec świata panie Popiołek. Polska idzie na dno.
  Tonący chwyta nawet betonowe koło ratunkowe, rzucone przez tego co, jak sam przyznał daje d...

 • gratis1

  Oceniono 19 razy 17

  Też głosowałem na Kukiza, a teraz się zastanawiam dlaczego miałbym głosować na opcję, która od 7 lat nie dała mi nawet złotówki podwyżki. Jestem pracownikiem budżetówki, wiem że część z Was uważa mnie za darmozjada, ja jednak jestem przekonany, że wykonuję pożyteczną pracę. Za rządów PO moje realne dochody spadły o min. 30%. Wybór mam więc prosty.

 • Damian Skrzypek

  Oceniono 23 razy 17

  Czy ten podstarzały nastolatek i gazetka naprawdę wierzą, że ich widzowie są aż takimi bezmózgowcami?

  Jeżeli ktoś był za Kukizem to nie może być za Komorowskim. Komorowski uosabia wszystko przeciw czemu jet Kukiz.
  Dużo bardziej niż Duda.

 • voodeen

  Oceniono 23 razy 17

  czekam jeszcze na kampanię "je suis bronek", tylko czy zdążą wyprodukować koszulki?

 • head-cancer

  Oceniono 23 razy 17

  W imię przyszłości, ale czyjej? No k..wa mać. Parę lat temu ten czerstwy jak tygodniowy chleb konferansjer zachęcał ludzi zasiadających przed hipnotyzerem aby głosowali na Tuska. Później aby głosowali na Palikota. Gdzieś pomiędzy tymi dwoma zaprosił do programu Urbana i lizał mu niemalże rowa. A 2 tygodnie temu po raz trzeci zaprosił Kukiza i apelował aby głosować na Kukiza.

  Ręce opadają. Kto go jeszcze ogląda?! Napiszcie mi bo nie ogarniam.

 • observer49

  Oceniono 21 razy 17

  W imię przyszłości Wojewódzkiego i środowiska jego.

 • ellie54

  Oceniono 27 razy 17

  Wojewódzki jesteś z tego samego szamba co PO i jego pochodne osoby.

 • antynowak1410

  Oceniono 20 razy 16

  Nie manipulujcie , z Wojewódzkiego taki sam wyborca Kukiza jak z Komorowskiego zwolennik JOW i leczniczej marihuany.

  Przecież on tez należy do tych co panicznie boją się zmiany władzy i utraty swoich profitów.

  Zajrzyjcie na profile GB Prawdziwych zwolenników Kukiza i tam Zobaczcie co o Komorowskim i jego reelekcji sadzi zdecydowana większość wyborców Kukiza , nie takich jak wojewódzki.

 • otto.zderzak

  Oceniono 24 razy 16

  24 maja wsadźmy Kotylion Prezydenta Komorowskiego w psią kupę.

 • Adam Rogala

  Oceniono 20 razy 16

  Telewizyjnym szmatom, stanowcze nie. Jak ten "kreton" może jeszcze funkcjonować w prywatnej telewizji, która wyraźnie traci na oglądalności przez takie gwiazdy jak on.

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 24 razy 16

  Czy sa granice obciachu, ktory serwuje nam codziennie Bredzislaw i jego zdesperowani pretorianie ?

 • tomitoms

  Oceniono 17 razy 15

  Jak takie "autorytety" stoją za p.prezydentem to ja dziękuje. Panie prezydencie co pan jeszcze zrobi by zyskać głosy?-uda się do klubu go-go? puści publicznie bąka-co z pana za autorytet

 • Greengo Dart

  Oceniono 16 razy 14

  Ale tytuł daliście gazeto... idealnie wpisuje się w waszą goebbelsowską propagandę. Brawo!!!

 • szczepanhaponiuk

  Oceniono 16 razy 14

  Po tylu aferach głos na Komorowskiego to jakby strzelić sobie w głowę! Z dwojga złego -to młody Duda nie obstawia się Michnikiem,celebrytami,oszustwami, a TVN i TVp 1-straszą ,że zanim stoi Prezes Kaczyński a Komorowski mowi ,że nie ma Prezesa -jak nie Donald Tusk-co nawet sam go nazwal żyrandolem a jako polski patriota śpiewa kolędy w domu po niemiecku-do czego sam się przyznal w kropce nad i .Ale wszystkie media TVN,TVP, Polsat News ,GW /Michnik" atakują Dudę i straszą PISEM ale Tuskiem nie straszą czy Kopacz i Platformą! Ale ten przestępca Wojewodzki co ma kilka spraw w Sądzie i zarzuty w Prokuraturze i pijany Kwaśniewski nad grobami polskich oficerow to p.Komorowskiego autorytety .Ja też dalem sie nabrac propagandzie i 2 kadencje glosowalem na PO a teraz Duda w porównaniu z nimi to mlodość i bohater!

 • thomasseyr

  Oceniono 17 razy 13

  Drogi Panie Kubo, nie jest Pan autorytetem ani wzorem do naśladowania praktycznie na żadnym polu. Może kiedyś jeszcze była Pan uważany za znawcę muzyki (przeze mnie też) i za człowieka bardzo inteligentnego (też tak uważałem), ale okazał się Pan zwykłym błaznem, który dla kasy zrobi praktycznie wszystko na wizji. W niedziele idę głosować na Dudę, nie dlatego, że lubię PIS (broń Boże) i też nie dlatego, że odpowiada mi sam Duda i jego program. Idę po to, żeby dowalić i ukarać obłudnika B.K. Nawet chciałbym, żeby PIS wrócił do władzy, bo widzę, jak cała ta sieczka medialno-celebrycko-polityczna staje na głowie, żeby wygrał tylko jeden słuszny kandydat. Widać, jak im jest wygodnie w tym klimacie, gdzie praktycznie za wielkie nic są panami świata. Szkoda, że nasz naród jest coraz głupszy i pozwala coraz bardziej na takie układziki.Jak słyszę ludzi, młodych i starszych, ale szczególnie tych młodszych, którzy twierdzą, że Komorowski to mniejsze zło, to nóż mi się w kieszeni otwiera.Najśmieszniejsze jest to, że ci, którzy na niego zagłosują za jakiś czas zdadzą sobie sprawę, że w Polsce nie ma normalnego życia i wyjadą np. do Anglii. Oczywiście pociotki PO w spółeczkach, firemkach i administracji publicznej, zagłosują na "BULA", bo "król" ich "wolności".

 • Piotr Świderek

  Oceniono 13 razy 13

  Komorowskiego wspiera nie tylko Wojewódzki, dołączyli jeszcze generałowie z czasów Wybrzeża 1970, Radomia 1976 czy stanu wojennego, a także Janda, Gajos i małpy w zoo. Doborowe towarzystwo.

 • stachanov

  Oceniono 17 razy 13

  Kuba, mordo ty moja, już po tobie, już po karolaku, lisa tyż już nie ma. Ale jesteśta przy pełowskich złodziejach zarobieni. Tera wsie k....y pełowskie won na śmietnik historii.

 • badziewiak66

  Oceniono 25 razy 13

  Wiecie skąd ten popłoch ? Poniżej podaję linka do wiarygodnych danych o preferencjach wyborczych Polaków. Ze średniej z powiatów wynika , że Duda ma poparcie 65% , Komorowski 35%. W wielu powiatach poparcie dla Dudy sięga aż 80% !! To są dane bardzo wiarygodne , nieustannie aktualizowane przez rzetelne źródła. Powtarzam , na trzy dni przed wyborami Duda 65% , Komorowski 35%. Na tle tych wyników widać jak fałszywe są sondaże za pieniądze zainteresowanych wynikiem wyborczym. Czy Duda może te wybory przegrać ? Nigdy, w uczciwy sposób nie może !! Dlatego nie ma sondaży , nie ma danych , bo sprawa jest już przegrana. Jeszcze raz to napiszę, w uczciwych wyborach Duda nie może przegrać.

  Program nie pozwala mi wrzucić linka. Wpiszcie w wyszukiwarce : mapapreferencji interia.

 • antygazeta.pl

  Oceniono 12 razy 12

  Mam cię w doopie, zagłosuję na Dudę.

 • prendere

  Oceniono 17 razy 11

  Ja tez jestem za Polską racjonalną Komorowskiego : Ministerstwo Gospodarki generalnie w d***e miało całe górnictwo przez całe siedem lat. Były pieniądze, a oni wiesz pili, lulki palili, swoich ludzi poobstawiali, sam wiesz ile zarabiali i nagle pierdyknęło"

 • cep_0

  Oceniono 10 razy 10

  NO PAN PREZYDENT KOMOROWSKI OBIECAŁ DZIENNIKARZOM OBNIŻKI PODATKOWE, BY GO CHWALILI.
  Zamiast CELEBRY dodatkowe podatki zapłaci PLEBS.
  On nie ma praw PUBLICZNYCH INNYCH OPRÓCZ PŁACENIA PODATKÓW.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX