Komentarze (328)
Wybory prezydenckie 2015. W finałowym spocie Duda uderza w Komorowskiego. "Ja dotrzymuję słowa"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hektor7-1

  Oceniono 19 razy 13

  "Nie jestem już żaden smarkacz,
  Łeb mam pokryty siwizną.
  Nie zagłosuję na Dudę
  Bo zbyt Cię kocham Ojczyzno!"

 • corvelinho

  Oceniono 24 razy 12

  Ten spot co trzeba przyznać z punktu widzenia socjotechniki to majstersztyk manipulacji i grania na najbardziej prymitywnych ludzkich emocjach. Tu plus dla agencji która go nakręciła. Ciemne, szare barwy przy pokazywaniu Komorowskiego, negatywne emocje pokazywane w tym czasie, niepokojąca muzyka, zmanipulowane zmontowane w sposób haniebny zupełnie różne sytuacje tworzące obraz Komorowskiego jako wręcz tyrana. Za to część poświęcona Dudzie w kolorze, w słońcu z uśmiechniętymi młodymi ludźmi z przyjemną muzyczką.
  Ot i tyle jeśli chodzi o program wyborczy pana kandydata Dudy..
  Zmanipulować, oszukać- to pokazuje totalny brak szacunku sztabu Dudy i niego samego do inteligencji polskiego społeczeństwa. Nie zresztą bez racji..

 • henryk57

  Oceniono 11 razy 11

  Kurski wrócił!!!!.Tylko trzeba im przypomnieć cytat z piosenki "ale to już było i........Kurski niech lepiej nie włazi dwa razy do tej samej rzeki ,bo następna będzie pełna gnojówki.

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 10 razy 10

  Duda dotrzyma słowa ale tylko w części dotyczącej wprowadzenia reżimu watykańskiego w Polsce. A zatem:
  1. Więzienie za in vitro
  2. Obowiązkowa religia
  3. Kary więzienia za innowierstwo
  4. większa kasa na kościół
  5. Wolność słowa pod warunkiem wyznawania jedynej słusznej linii światopoglądowej wyznawanej prze episkopqat i Rydzyka

  Tutaj duda konsekwentnie zrealizuje swój program. reszta to kłamstwa, bujdy i bajkopisarstwo.

 • natural23

  Oceniono 10 razy 10

  a kto ogląda spoty wyborcze? Chyba tylko sztaby kandydatów, dziennikarze i masochiści.

 • kowalskyy49

  Oceniono 24 razy 10

  Z dwojga złego lepiej żeby Duda nie dotrzymał słowa. Bo jak dotrzyma to w parę lat mamy drugą Grecję.

 • frankyy

  Oceniono 15 razy 9

  propagandowa manipulacja montażowymi trickami odwołująca się do emocji i prostych skojarzeń widzów.
  Zero konkretów tylko pusty entuzjastyczny bełkot: "zagłosujcie na mnie a będzie super!"

 • ulisses-achaj

  Oceniono 15 razy 9

  Najobrzydliwsze jest to że Duda i PiS wszystkie swoje kłamstwa i przekręty przykrywać chce flagą i "krwią przelaną przez przodków". Mam dla was informację: na rozsądnych ludzi juz to nie działa.

 • sqlwysyn

  Oceniono 10 razy 8

  Polska flaga nad ruinami to zaiste celna metafora kandydata PiSu.

 • pietrek1960

  Oceniono 10 razy 8

  Duda "Uważam swoje słowo za święte", już ustalił z episkopatem że zostanie prezydentem- prymasem?

 • 7ogamihcra

  Oceniono 10 razy 8

  Pewne jest, że jak Duda obieca co obiecywał, to obieca i może to zawsze obiecać po raz kolejny...i dotrzymac słowa...o obiecywaniu.

 • agened

  Oceniono 16 razy 8

  Przedtem był Paprykarz, teraz przypadkowy chłopiec. Ciągle te same chwyty. Kurski nadajesz się już na polityczną emeryture, a nie nowoczesne kampanie robić.

 • ulisses-achaj

  Oceniono 16 razy 8

  Zza tego spotu wyziera, przepraszam za słowo, morda Kurskiego- chyba największej cynicznej kanalii w polskiej polityce.

 • agne.ss

  Oceniono 24 razy 8

  Po takiej przegranej jak w debacie to się nie dziwię, że wyciągnął ponownie broń jaką jest straszenie Prezydentem. To hipokryzja skoro ciągle się żalą, że Komorowski straszy Pis-em... W czwartek pewnie zobaczymy powtórkę z piątku.

  youtu.be/xTfBLvT8NWk

 • globus_polski

  Oceniono 26 razy 8

  Właśnie tego boję się najbardziej, że kandydat Duda dotrzyma słowa...

 • nanabun

  Oceniono 13 razy 7

  Beznadziejny komuszek-kłamczuszek z tego Dudy. Ale pewnie nie jestem prawdziwym Polakiem, bo choć zarabiam 2 tys. to nie zamierzam emigrować, a w Polsce mi się podoba. No i zagłosuję na Komorowskiego :)

 • gomelsky66

  Oceniono 7 razy 7

  Ja nie tylko dotrzymuję słowa.Ja załatwiam też szybko ułaskawienia a jak trzeba to opóźniam nadzór KNF.Taki jestem kandydat.

 • pietrek1960

  Oceniono 9 razy 7

  Duda obiecał Kurskiemu, że jak wygra ,to prezes go dopuści...

 • orion57

  Oceniono 9 razy 7

  że dotrzymuje to rozumiem ale komu? Jarosławowi K? Macierewiczowi? Skokom?
  Bo to że kłamiesz jest oczywiste jak z grafenem. Oszust i Kłamca z Ciebie.

 • wmc-33

  Oceniono 13 razy 7

  Oj Duda, przecież już tyle obiecałeś, że nie ma cienia szans, żebyś to zrealizował. Wszyscy to wiedzą, załgany łajdaku. Nawet durnie, którzy na ciebie głosowali, chyba że są jeszcze głupsi, niż mi się wydaje. Tyle, że to chyba niemożliwe.

 • rascal76

  Oceniono 19 razy 7

  Zbieram na taczki , które wywiozą prezydęta Dudę . Kto przy kasie niech wspomoże.

 • mer-llink

  Oceniono 17 razy 7

  No to raczej wstyd i obciach, żeby Nasz Śliczny Kandydat Duda Andrzej do swych celów wyborczych dokonywał piractwa na spocie telewizyjnym amerykańskim.

  A w ogóle to nie samodzielność w pracy domowej i ściąganie są nieetyczne, Panie Nad-Etyczny Kandydacie Dudo.

 • pietrek1960

  Oceniono 17 razy 7

  Jest tajne porozumienie PiS-u z episkopatem( patrz tygodnik"Niedziela wydawany przez episkopat) w zamian za poparcie i agitację w kościołach , podwyższenie funduszu kościelnego o 40% i pieniądze na zakończenie budowy świątyni opatrznosci bożej, które pozwolą zakończyć budowę w ciągu 24 m-cy,i to jeszcze nie wszystko. I co owieczki, beeee,beeee już was dymają sukienkowi razem z PiS-em.
  "Należy przekształcić izbę wyższą parlamentu w reprezentację osób zaufania publicznego, w tym przedstawicieli Kościołów chrześcijańskich z dominującą reprezentacją Episkopatu Kościoła katolickiego" - to pomysł współpracownika Dudy, posła PiS Krzysztofa Szczerskiego.

 • szoszan

  Oceniono 17 razy 7

  Ten ciągły wiec i atmosfera okrzyków tłumu...Mam złe skojarzenia,brrr!
  Duda straszy.Spot do bani.Chyba że chciał poszczuć narodowcami spokojnych ludzi

 • pietrek1960

  Oceniono 17 razy 7

  To produkt Kurskiego.Andrzej Duda(Kornhauser?) to Frank Underwood na jakiego nas stać, to opakowanie zastępcze Jarosława K. ( Kalkestein?) ale zawiera również bonusy w postaci Maciorewicza.Fotygi,Hofmana,Kurskiego..Chętnych do zakupu ostrzegamy: "Nadmiar parówek smoleńskich zmieszanych z episkopatem jest wyjątkowo szkodliwy.Wyjście z choroby będzie trwało 5 lat.Nie wszyscy dożyją.Zastanów się co robisz"

 • odyssey_2008

  Oceniono 17 razy 7

  Dudadadada jak zwykle opowiada dyrdymały o sztandarze biało-czerwonym i granie na emocjach i pierdu pierdu o rzekomej naprawie RP czytaj powtórka z Lecha Kaczyńskiego .

 • kuma1

  Oceniono 8 razy 6

  To już nie tylko kłamca ale oszust na wielką skalę, który wypowie wszystko i obieca wszystko byle wykonać polecenie a dla siebie zdobyć kasę na resztę życia. Wredny typ godny pogardy..

 • belzebub1001

  Oceniono 8 razy 6

  Duda jest potrzebny swojemu promotorowi o ksywce "kartofel" wylacznie do postawienia ogromnego pomnika braciszka zabitego przez Putina i Tuska, do postawienia tysiaca pomnikow w kazdym miescie! Kto nie uwierzy w to morderstwo, to bedzie aresztowany i wygnany! Decydowac beda "sady biskupie"! Ludzie, czy mysmy calkiem "ocipieli"?

 • tomasz_5_2010

  Oceniono 12 razy 6

  W którym momencie, kiedy Andrzej Duda dotrzymał danego słowa? To hasło to pustosłowie jak wswzystko co mówi Duda!

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 8 razy 6

  Proszę p.Duda podać kilka przykładów,gdzie pan dotrzymał słowa? Głosowanie na Pana,to gra jak w toto-lotka,a na Prez. Komorowskiego to jasna decyzja,bo Go zdążylismy poznać i nie obiecuje gruszek na wierzbie.

 • tsfgsp

  Oceniono 10 razy 6

  Haha..wszyscy wypominają wpadki Komorowskiego..wpadki słowne, kulturowe itp. Jednak, moim zdaniem zadaniem prezydenta jest reprezentowanie państwa i owszem można wyśmiać i zarumienić się trochę ze wstydu kiedy coś takiego się zdarza po raz kolejny. Ale największą z wpadek jaką można zaliczyć to ta, która ukaże reszcie światu a przynajmniej europy, że w Polsce mamy średniowiecze (homoseksualizm to choroba, in vitro to zło i szatan wcielony,). Wpadką było by, wzorem Rosji, wybielanie naszej historii. Taka nasza historia i nie inna, są powody do dumy, są powody do wstydu i przeprosin. Główne hasła Dudy to zwykły populizm który ten ciemnogród kupuje. Część wyborców to niezadowoleni z PBK więc głosują na złość (nie wiem co gorsze). I nie wierzę, że głosujący na PBK to zapatrzeni w niego fanatycy znacznie przeważająca część wie, że to nie jest ideał na prezydenta, a odnoszę wrażenie że wyborcy AD tak właśnie postrzegają wyborców PBK. Swoją miarką.
  Duda nie liczy się z konsekwencjami swoich obietnic (w wypadku ich spełnienia) w ogóle. Nie będzie wieku emerytalnego, nie będzie podatków "nie będzie niczego" (oczywiście wiem, że przesadzam ale trochę mi się tak to skojarzyło). Zarzucanie nie zorganizowania referendum w sprawie podniesienia wieku emerytalnego jest bez sensu bo nie mówcie mi, że ktokolwiek byłby sam z nieprzymuszonej woli za takim posunięciem czy za podwyższeniem podatków. Kulawe są rządy PO tak jak i kuleje wizerunek PBK. ale niestety, po raz kolejny przyszło nam wybierać mniejsze zło i szczerze mówiąc, wydaje mi się, że ta sytuacja się zmieni, dopiero za 2,3 albo nawet 4 pokolenia kiedy może w końcu wszyscy się nauczą tego że wolność nie jest tylko jego i może robić, mówić co chce a jak mu się tego zakazuje bądź poucza to twierdzi, że jest zniewolony - wolność jest nasza i jest to szereg kompromisów i wyrzeczeń jakie musimy ponieść żeby każdemu żyło się lepiej. Wielu tego nie rozumie i dlatego śpiewa "Boże coś polskę"

 • koniepobetonie

  Oceniono 8 razy 6

  Kto uwierzy tej PISowskiej marionetce ? No kto ??? Tylko oszołomy ! Obiecanki cacanki dla ciemnego luda ...

 • lamerka

  Oceniono 8 razy 6

  Panika w obozie pisowskim:)
  Myśleli, myśleli, w końcu wezwali na pomoc najlepszego speca od obracania kota ogonem, czyli Goebbelsa, pardon Kurskiego Jacusia, no i wyrychtowali spocik:)
  Budyń jest żenująco niesamodzielny. Duduś na drżących nóżkach i z płaczliwą minką udającą uśmiech.

 • pietrek1960

  Oceniono 8 razy 6

  Partia z narodem!!!
  Naród z partią!!!
  Partia z narodem!!!
  Naród z partią!!!
  Partia z narodem!!!
  Naród z partią!!!
  Partia z narodem!!!
  Naród z partią!!!
  To już było, Kurski przesadził.

 • abolondlany

  Oceniono 8 razy 6

  Polska ma wyglądać tak jak to napisał K. Szczerski "Polska - republika wyznaniowa" zamieszczonym w piśmie "Pressje" - daj swój głos, aby tak się stało!

 • kkes

  Oceniono 8 razy 6

  I znowu zajadły atak z tym nienawistnym spojrzeniem na gołąbka pokoju i zgody

 • szczemirek

  Oceniono 10 razy 6

  Duda pocałuj Pana...

 • mr.powers

  Oceniono 10 razy 6

  Podobno obiecal Kurskiemu i Ziobro, ze opusci PiS razem z nimi...jak tak ma wygladac dotrzymywanie slowa...

 • adam1967r

  Oceniono 8 razy 6

  Widzieliśmy jak sztab oszusta Dudy traktuje osoby które chcą mu zadać niewygodne Pytanie. Jeżeli Duda wygra zamiast kopać i odpychać spałują i wsadzą do więzienia lub obozu

 • on1950

  Oceniono 8 razy 6

  klip skierowany do ludzi po 5 klasach podstawówki...same niskie instynkty i populizm

 • marjolaine

  Oceniono 8 razy 6

  Narazie to nie wiadomo czy dotrzymuje słowa bo nie był prezydentem ,narazie to Duda zmienia poglady jak rekawiczki.

 • anielka40

  Oceniono 8 razy 6

  spot nic nie mówiący sam bełkot.A co do p.Andrzeja, z którym wita się p.prezydent to widziałam obie sytuacje z tym bohaterem i nie rozumie dlaczego to jest tylko fragment całej sceny- szkoda ,że nie zamieścili tam fragmentu jak sztabowcy pisu biją i kopią tego pana- wydaje mi się,że to bardziej dałoby obraz kandydata na prezydenta

 • dave1919

  Oceniono 14 razy 6

  .

  .
  PACYNKA KACZYNSKIEGO PIERDŁA

  .

  .

 • katiakorta

  Oceniono 14 razy 6

  ale jaja
  ale jaja
  ale jaja
  przegracie

 • tepetoja

  Oceniono 5 razy 5

  to sie okaże panie duda
  to sie jeszcze okaże czy dotrzymuje pan słowa....

 • pietrek1960

  Oceniono 9 razy 5

  "Należy przekształcić izbę wyższą parlamentu w reprezentację osób zaufania publicznego, w tym przedstawicieli Kościołów chrześcijańskich z dominującą reprezentacją Episkopatu Kościoła katolickiego" - to pomysł współpracownika Dudy, posła PiS Krzysztofa Szczerskiego.

 • pietrek1960

  Oceniono 7 razy 5

  Zdanie Dudy z dzisziejszego spotu "Uważam moje słowo za święte", czy już ustalił z episkopatem że będzie prezydentem - prymasem?

 • stoperan12

  Oceniono 11 razy 5

  Kim ty jesteś Duda??? Ale tak naprawdę> chyba chorągiewką na wietrze

 • klikon55

  Oceniono 7 razy 5

  Oszukiwałem, oszukuję i będę oszukiwać. Wszystko się zgadza, faktycznie dotrzymuje słowa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX