Kto wygrał debatę? Odpowiadacie: "Komorowski zmiażdżył Dudę", "Duda pełna kultura" [WYNIKI SONDY]

Od momentu rozpoczęcia wczorajszej debaty prezydenckiej na naszym portalu można było odpowiedzieć na pytanie: "Kto lepiej wypadł w debacie prezydenckiej?". Z uwagą śledziliśmy Wasze odpowiedzi. Kto, według Was, był lepszy? Sprawdźcie wyniki naszej sondy.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Do tej pory ponad 70 tysięcy z Was oddało swój głos. Aż 43 tysiące lepiej oceniło wystąpienie Bronisława Komorowskiego (63 proc.). Ponad 19 tysięcy uważa, że to Andrzej Duda był lepszy (28 proc.). Około 7 tysięcy nie umiało się zdecydować. Lub byli rozczarowani zarówno Komorowskim, jak i Dudą.Waszym głosem: "Komorowski zmiażdżył Dudę", "Duda pełna kultura"

Informacje o sondzie umieściliśmy również na Facebooku. Tam wielu z Was uzasadniało swój wybór:

Piotr: Oglądałem pilnie całą debatę i stwierdzam, że Duda ani razu nie odpowiedział na pytanie Komorowskiego. Bredził od rzeczy i zaprzeczał nawet, gdy Komorowski miał dowody na piśmie.
Paweł: Komorowski zmiażdżył Dudę pod każdym względem. Im dłużej trwała debata, tym Duda był bardziej zagubiony.
Daria: Zdecydowanie Prezydent - jak dla mnie rozjechał Dudę. Szkoda tylko, że nie wymusił odpowiedzi na kilka pytań. Duda za bardzo lawirował, unikając niewygodnych pytań.
Katarzyna: Uważam, że lepszy w debacie był Komorowski. Racjonalne tłumaczenie zarzutów, opanowanie i przede wszystkim odpowiadanie na pytania konkretnie.
Karol: Pan Prezydent Bronisław Komorowski. Pan Duda od 9 lat blokuje etat na uczelni... mistrzostwo.
Sonia: Chciałam olać te wybory w II turze, ale po debacie zdecydowanie głosuję na Komorowskiego.

Waldemar: Wygrał Komorowski, ale lepsze życie gwarantuje Duda. Dlatego zagłosuję na Dudę - liczę na obniżenie wieku emerytalnego.
Beata: Duda był za grzeczny, ale i tak na niego zagłosuję.

Sonda nadal trwa, wciąż możecie oddawać swoje głosy.

Najnowsze sondaże, debaty, wieczór wyborczy na żywo. Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kampanii wyborczej. Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!Kto lepiej wypadł w debacie prezydenckiej?
Przepisz tekst z obrazka:
nie umiem znalezc obrazka
Więcej o:
Komentarze (624)
Kto wygrał debatę? Odpowiadacie: "Komorowski zmiażdżył Dudę", "Duda pełna kultura" [WYNIKI SONDY]
Zaloguj się
 • e-komentarz

  Oceniono 1195 razy 523

  "Beata: "Duda był za grzeczny, ale i tak na niego zagłosuję"
  Beatko, w następnej debacie będzie bardziej chamski, nie zawiedzie cię.
  "Waldemar: "Wygrał Komorowski, ale lepsze życie gwarantuje Duda. Dlatego zagłosuję na Dudę - liczę na obniżenie wieku emerytalnego"
  Tylko Walduś 'Cycu' z Kiepskich mógł w to uwierzyć. Czy to rzeczywiście ty?

 • cromio

  Oceniono 504 razy 258

  "Liczę na obniżenie wieku emerytalnego" - to chyba musisz liczyć na to, że emeryturę wypłaci ci Episkopat. Powodzenia! Bo Państwo nie będzie miało z czego, co wie każdy odrobinę roztropniejszy człowiek.

 • ss85

  Oceniono 631 razy 237

  Ja nie chcę żadnej obniżki wieku emerytalnego tylko żeby na starość nikt mnie nie wywalił z pracy ze względu li tylko na wiek!!!
  Emeryturę wolę nieco później, a wyższą.

 • curious2003

  Oceniono 315 razy 145

  Duda rzutem na taśmę oznajmił skąd weźmie pieniądze na zrealizowanie obietnic (min 100 do ponad 200 mld zł) : z banków i hipermarketów. Warto pamiętać, że na pisowski (dudowy) pomysł na banki czyli SKOKi kosztował podatników 3 mld zł. Duda wymyślił sobie, że da emerytom po 30-70 zł podwyżki i podniesie podatki tak, że kupujący emeryci i ciułacze będą musieli oddać te kilkadziesiąt zł z nawiązką.

 • bora5

  Oceniono 187 razy 65

  Duda zlekceważył przeciwnika ,myślał że wystarczy demagogia i się pomylił

 • voodeen

  Oceniono 841 razy 59

  a, już dzisiaj tabelka się zgadza. znowu bronek ma ok 70%. Tylko co się stało wczoraj? Tabela zniknęła bo wynik był w drugą stronę? Zwykła manipulacja, czy jak zwykle "problem techniczny"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX