Nowy spot Komorowskiego. Młoda dziewczyna: "Plastikowi politycy, karierowicze - to nie dla mnie"

"Wiem, że wiele trzeba zmienić, bym w swoim kraju czuła się lepiej. Jednak zmiany nie mogą polegać na burzeniu i destrukcji" - mówi młoda dziewczyna w nowym spocie Bronisława Komorowskiego.

Polub i bądź na bieżąco!

- Wiem, że wiele trzeba zmienić, bym w swoim kraju czuła się lepiej. Jednak zmiany nie mogą polegać na burzeniu i destrukcji - mówi młoda dziewczyna, jadąc komunikacją miejską po Warszawie. - Wiem też, że jest człowiek, który gdy był w moim wieku, musiał podejmować decyzje, za które płaciło się najwyższą cenę. Ten człowiek za naszą wolność poszedł do więzienia - mówi, a pod jej słowa podstawione są archiwalne obrazki z młodzieńczej działalności Bronisława Komorowskiego.Bohaterka spotu przekonuje, że obecny prezydent "zawsze był po stronie ludzi, robotników i tych, którzy chcieli żyć w wolnym kraju". - Dla mnie moja wolność jest najcenniejsza. Nie chcę, by ktoś w nią ingerował. Plastikowi politycy, karierowicze - to nie dla mnie. Wiem, że potrzebuję człowieka, który stanie po mojej stronie, kiedy ci, którzy wolności nie lubią, będą chcieli mi ją odebrać. Moim kandydatem jest Bronisław Komorowski - podsumowuje dziewczyna.

Cały klip zrobiony został pod nowe hasło kampanii Komorowskiego "Prezydent naszej wolności".

Najnowsze sondaże, debaty, wieczór wyborczy na żywo. Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kampanii wyborczej. Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (481)
Nowy spot Komorowskiego. Młoda dziewczyna: "Plastikowi politycy, karierowicze - to nie dla mnie"
Zaloguj się
 • politiko1976

  Oceniono 825 razy 133

  Tu jest różnica Pan Bronisław nic nie chce zmieniać , tylko kontynuować .Tak jest ''świetnie '' w Polsce że nic nie trzeba zmieniać to jest brak wyczucia politycznego .Polacy chcą zmian nie kontynuacji

 • szyderczy_szyderca

  Oceniono 684 razy 52

  Podobno Wajda kręci nowy film o Komorowskim - "Człowiek z plastiku".

 • window_licker

  Oceniono 125 razy 37

  Spot poprawny ale ruszyło już coś czego pomarszczeni politycy nie zatrzymają... lud nie chce czekać... lud chce teraz i już.

  ps. i ktokolwiek by nie wygrał i tak dostanie goowno w zęby bo jak sam się nie wzbogaci to nikt za niego tego nie zrobi ani Bul Gajowy ani Ken- techniczny szczerbatego świra ani naiwniak Kukiz...

 • kieliszki

  Oceniono 62 razy 18

  "nowy spot prezydenta" - kandydata chyba?

 • kat_ja1

  Oceniono 30 razy 16

  A ta dziewczyna z reklamy interesowała się ustawą 1066, która to podpisał w ubiegłym roku jej szanowny prezydent?? Ta ustawa skutecznie umożliwiałaby teraz powtórkę Solidarności w drodze do wolności. Hasełka prezydent wolności to już nawe nie jest śmieszne, to żałosne w świetle faktów.

 • antybiurokrata

  Oceniono 39 razy 15

  W końcu dociera do ludzi że:

  1. PO to nomenklatura tłustych świń podobna do PZPR, która obiecuje ludziom socjalizm (co było i jest utopią) a tak naprawdę chce tylko ze swoich działaczy robić arystokrację która nakradnie ile wlezie dla siebie.

  2. PiS podobnie, tyle że dodali trochę elementów z narodowego socjalizmu

  Obie te partie każdy pół-inteligentny człowiek mógłby pogrążyć zadając im pytanie jaki światopogląd/kraj próbują naśladować, bo na pewno nie są to Wielka Brytania z Magną Cartą, kraje skandynawskie z prawami jutlandzkimi, albo USA z Konstytucją USA. Każdy z tych dokumentów wyraźnie określa kroki jakie należy podjąć aby budować zdrowy kraj.

  Okrągłostołowe śmierdziele nie zrobiły żadnego z tych kroków. A zostawiły niemal wszystko co destruktywne. Np stalinowskie sądownictwo w którym nie ma szans skazać polityka albo urzędnika - bo to wszystko świnie ze Zwierzęcego Folwarku Orwella.

 • patriot.wr

  Oceniono 21 razy 13

  Nie da się ukryć, że dla większości Polaków, Komorowski to nie jest ich Prezydent!
  Mało tego, część sympatyków PO tez ma podobne zdanie!
  Przy Panu Dudzie, Komorowski wypada bladziutko!
  Duda przewyższa go wiedzą, wykształceniem, kulturą i intelektem!

 • czerwonybronek

  Oceniono 17 razy 13

  24 maja ogolnopolska akcja kopnij w dupe Bredzislawa Bula Komuchowskiego, nie przegap okazji !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX