"Też nie we wszystkim zgadzamy się z tatą, ale..." Dzieci Komorowskiego nagrały spot

- Pewnie nas nie znacie. Nie jesteśmy celebrytami. Nasze życie jest zupełnie normalne - słyszymy w spocie, który - jak dowiadujemy się z opisu poniżej - został przygotowany z własnej inicjatywy dzieci Bronisława Komorowskiego. - My też nie we wszystkim zgadzamy się z tatą, ale wiemy, że zależy mu na Polsce - mówią dzieci prezydenta.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Pracujemy, wychowujemy dzieci, płacimy podatki, mamy kredyty. Jedyne, co jest nietypowe w naszym życiu, to fakt, że nasz tata jest prezydentem - słyszymy w spocie. Dalej Elżbieta Komorowska mówi, że "my też naprawdę nie we wszystkim się z nim zgadzamy, ale wiemy, że totalnie zależy mu na Polsce".

- Wybory to sprawa ważna. Dlatego 24 maja pójdziemy na wybory i zagłosujemy na naszego tatę - dodaje Tadeusz Komorowski, syn prezydenta. W opublikowanym wraz ze spotem oświadczeniu czytamy, że dzieci Komorowskiego przygotowały filmik "z własnej inicjatywy", jedynie z pomocą przyjaciół.

"Nikt nie jest idealny, nasz Tata też"

"Zdecydowaliśmy się to zrobić, pomimo że dotąd konsekwentnie unikaliśmy wystąpień publicznych i cenimy sobie naszą prywatność", czytamy w oświadczeniu. "Naprawdę dużo zależy od tego, jaką wspólnie podejmiemy decyzję 24 maja", podkreślają dzieci Komorowskiego.

"Nikt nie jest idealny, nasz Tata też. Jesteśmy jednak pewni, że jego wybór jest najlepszym z obecnie możliwych. My chcemy jedynie szczerze zapewnić, że Tacie bardzo zależy na Polsce i zrobi wszystko, aby było tu coraz lepiej", piszą w oświadczeniu dzieci Komorowskiego wraz z małżonkami, Elżbieta Komorowska, Piotr Komorowski, Zofia Komorowska, Sylwia i Tadeusz Komorowscy oraz Maria i Karol Makowscy.

Spot dzieci Komorowskiego chwaliła m.in. Katarzyna Kolenda-Zaleska. "Zrobi wrażenie", napisała na Twitterze. "Najlepszy spot PBK do tej pory. Ciepły, naturalny", napisała Małgorzata Serafin.Komorowski o spocie dzieci: Dawno się tak nie wzruszyłem

- Wczoraj wieczorem pokazały dzieci ten film, mogę to ujawnić - dawno się tak nie wzruszyłem, i to tak naprawdę, prawdziwie, bo to jest absolutnie ich inicjatywa, ich wykonanie, ich pomysł. Niełatwy dla nich, bo moje dzieci konsekwentnie starały się zawsze utrzymać dystans od jakiejkolwiek aktywności politycznej, chroniąc swoje własne życie, swoje własne rodziny przed nadmierną ingerencją z zewnątrz - powiedział prezydent.

- Polityka polityką, wybory wyborami, a tak na końcu najważniejsza jest myśl, że najbliższym osobom się tak wiele zawdzięcza i że owoce własnego życia, nie politycznego, tylko rodzinnego, potrafią się w ten sposób zachować. W moim przekonaniu z klasą, ze zdecydowanym dystansem do wszelkich aspiracji polityczno-celebryckich - dodał.

Wcześniej do nagrania z udziałem dzieci pary prezydenckiej odniosła się pierwsza dama Anna Komorowska. Jak zaznaczyła, ich dzieci włączyły się w kampanię prezydencką w sposób, który jest zgodny z ich patrzeniem na świat i linią postępowania. - Nigdy tego nie ukrywaliśmy, że mamy i piątkę dzieci, i piątkę wnuków. I że mamy powód do dumy z tego, i wielką radość - podkreśliła w Radiu ZET Komorowska.

Druga tura wyborów prezydenckich

II tura wyborów odbędzie się za ponad tydzień, w niedzielę 24 maja. Wezmą w niej udział dwaj kandydaci, który uzyskali największą liczbę głosów w pierwszej turze, czyli Andrzej Duda i Bronisław Komorowski. W pierwszym sondażu przed drugą turą Duda prowadzi z czterema punktami proc. przewagi nad Komorowskim.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (1288)
"Też nie we wszystkim zgadzamy się z tatą, ale..." Dzieci Komorowskiego nagrały spot
Zaloguj się
 • 68jacekw

  Oceniono 2524 razy 906

  Fajny film,dużo dzieci.Wzruszyłem się i zagłosuję na Dudę,zeby te dzieci miały na co dzień dziadka i babcię w domu,a nie w pałacu prezydenckim.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 1015 razy 843

  Marzy mi się dzień, kiedy kandydat na ważny urząd przedstawi program wyborczy wraz z konkretnymi rozwiązaniami i weźmie całkowitą odpowiedzialność za obietnice składane podczas wyścigu szczurów, wówczas i frekwencja wyniosłaby grubo powyżej 3/4 uprawnionych do głosowania. Pomarzyć można.

 • lolopindolo

  Oceniono 1488 razy 462

  Jak ten Bronek szybko zmienia zdanie. Jeszcze w poniedzialek mowil ze on to dzieci do kampanii angazowac nie bedzie. A tu prosze mamy piatek i "spontaniczny" filmik calej gromadki :). I wlasnie dlatego nie dostanie ode mnie glosu. Bo przeciez jak wygra to tez moze zmienic zdanie odnosnie referendum i i nnych spraw o ktorych sobie teraz nagle przypnial.

 • rolnicydozusipit

  Oceniono 1498 razy 418

  Poproscie tatusia aby oddal mi moje 100 tys zł ukradzione z konta OFE. I przestał się błaznic.

 • tuskaczor

  Oceniono 997 razy 303

  ,, ... totalnie zależy mu na Polsce"
  a gdzie indziej znajdzie taaaką dojną krówkę

 • kochaj.forumowicza.jak.siebie

  Oceniono 1115 razy 269

  @szyderca91
  nie chodzi o to, żeby otoczyć się sympatycznymi dziećmi, misiami i puścić w tle miłą muzyczkę.

  Chodzi o to, Bronisławie, że jesteś kartonową płaską postacią, której zadaniem było przyzwolić PO grać swoją "grę o tron". Liczy się władza, straszymy pisem, jemy ogonki wołowe, a jak trzeba ukraść pieniądze obywatelom, to bez mrugnięcia okiem podpisujesz złodziejską ustawę o OFE.

 • tojaaaa

  Oceniono 871 razy 251

  nie są celebrytami ale w przeciwieństwie do swoich zwykłych rówieśników mają dobrą pracę.

 • eye_of_ra

  Oceniono 975 razy 231

  Sorry ale choćby sam Jezus nagrał film popierajacy Bronka to i tak bym tego nie kupił. Nie zagłosuje na człowieka który:
  1. W razie wojny ma być przywódcą narodu a boi się zwykłej rozmowy z oponentem.
  2. Co do którego właściwie cały naród nie ma wątpliwości, że człowiek ten nie jest w stanie sklecic 1 mądrego zdania.
  3 myśli przy użyciu kartki z podpowiedzieć
  4 którego trzeba kierować komendami w stylu: idź, stój, skręć w lewo, zatrzymaj się. Mój pies dalmatynczyk umie więcej.
  5 którego można nazwać BMW w wersji ekstremalnej.
  6 który dla kilku wyzebranych głosów gotów jest przez noc zmieniać konstytucję.
  Długo można by jeszcze wymieniać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX