Tymochowicz chwali się na FB: Jutro spotkanie z prezydentem. Kancelaria błyskawicznie dementuje: Nie ma takich planów

- Chciałbym zaproponować otwartą kampanię, otwarty sztab - mówił w rozmowie z nami Piotr Tymochowicz. Specjalista od wizerunku otwarcie poinformował, że jutro weźmie udział w spotkaniu dotyczącym kampanii Bronisława Komorowskiego. Kancelaria Prezydenta zaprzecza.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasJak podkreślał w rozmowie z Gazeta.pl Tymochowicz, publiczne informowanie o zaproszeniu na spotkanie dotyczące kampanii Komorowskiego jest elementem jego wizji prowadzenia walki wyborczej. - Chciałbym zaproponować grę w otwarte karty - powiedział.

Informacji o spotkaniu z Tymochowiczem nie potwierdza Kancelaria Prezydenta. "Nie ma planów spotkania z panem P. Tymochowiczem", czytamy na oficjalnym koncie prezydenta na Twitterze. Nie udało nam się na razie skontaktować z szefem sztabu Komorowskiego.Tymochowicz: "Panika w Kancelarii Prezydenta?"

Do informacji Kancelarii Premiera odniósł się na Facebooku sam Tymochowicz. "Jedna osoba mnie zaprasza, ktoś inny dementuje. Panika w Kancelarii Prezydenta?", pyta specjalista ds. wizerunku. I od razu atakuje: "Jednym z moich warunków będzie wywalenie sztabowców na bruk - w trybie natychmiastowym", czytamy na jego stronie.

Tymochowicz twierdzi, że wedle jego wiedzy jutrzejsze spotkanie jest potwierdzone. "Zobaczymy, co będzie jutro", dodaje i zapowiada: "Jutro napiszę co dalej, po spotkaniu".

Panika w Kancelarii Prezydenta ? No proszę jedna osoba mnie zaprasza, ktoś inny dementuje na FBChyba panowie...

Posted by Piotr Tymochowicz on Monday, 11 May 2015


Tymochowicz: "Prezydent albo zmanipulowany, albo bardzo chory"

Jak mówił nam Tymochowicz, w ostatnich dniach "bezskutecznie próbował skontaktować się" ze sztabem Komorowskiego. Jego zdaniem prezydent może "zaproponować nową jakość w kampanii".

Jak wyjaśniał nam specjalista od wizerunku, jego pomysłem na kampanię jest "szczerość i otwarcie się na ludzi". Jako pozytywny przykład Tymochowicz podaje tu kampanię Kukiza. - Byłem pod wrażeniem niektórych działań Kukiza - powiedział.

Jak dodaje, wyborcy zagłosowali na muzyka nie dlatego, że popierają ideę JOW-ów, ale dlatego, że podoba im się szczerość i autentyczność Kukiza. - Komorowski powinien zaskoczyć wyborców taką samą autentycznością - stwierdził Tymochowicz.

Spotkanie u Pana PrezydentaNo proszę, czasem magia FB działa sprawniej, niż jakieś próby umówienia się innymi...

Posted by Piotr Tymochowicz on Monday, 11 May 2015


Duda przed Komorowskim

Cząstkowe wyniki wyborów na stronie PKW - z 27 na 51 okręgów - wskazują, że Duda uzyskał 36,66 proc., Bronisław Komorowski ma według tych wyników 31,90 proc. głosów, a Paweł Kukiz - 20,97 proc.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (123)
Tymochowicz chwali się na FB: Jutro spotkanie z prezydentem. Kancelaria błyskawicznie dementuje: Nie ma takich planów
Zaloguj się
 • tadec

  Oceniono 158 razy 118

  Pan Piotr ?
  Taaa..
  Kancelaria..
  Spodziewałem się...:-)))
  Panie Piotrze, koor...a, musi Pan...
  Wiem,wiem,dobra...
  Krótko..ile ??
  10 baniek..
  Ok,nie ma problemu..
  Ale w dolcach...
  Hm...dobra. wezmiemy z puli helikopterowej....nie bedziemy sie targować !

 • 68jacekw

  Oceniono 127 razy 109

  Ostatnio lansował Palikota.Wynik jak widać.Więc popieram go jako PR-owca p.Bronisława.

 • hamsterx

  Oceniono 98 razy 72

  już nic nie pomoże ,żaden tymochowicz (ktokolwiek to jest) ani inni
  czas pakować walizki

 • strange_email

  Oceniono 86 razy 56

  Swoja droga intelektualnie Tymochowicz i Komorowski stanowia idealna wprost pare, Pawel i Gawel, dwoje nieudacznikow, ktorzy wyplyneli dzieki cwaniactwu. Duet Dyzma & Dyzma. Dla mnie bomba, Komorowski, bierz Tymochowicza w ciemno!

 • vontomke

  Oceniono 57 razy 53

  Autorem porażki Komorowskiego jest ten który mu podpowiedział że teraz dobrze by było ogłosić referendum ws JOWów - to jest absolutny imbecyl nie rozumiejący kto tworzy elektorat Komorowskiego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX