Paweł Kukiz przerywa kampanię z powodu choroby ojca. Do wyborów wszystkie spotkania odwołane

Paweł Kukiz z powodu poważnej choroby ojca odwołał wszystkie wydarzenia z ostatnich dni kampanii. ?Miłość do Polski zawdzięczam Jego wychowaniu? - napisał na Facebooku.

Polub i bądź na bieżąco!

Kandydat na prezydenta Paweł Kukiz o odwołaniu nadchodzącego spotkania poinformował na Facebooku i na Twitterze. "Bardzo przepraszam Olsztynian. Osoby wierzące proszę o Modlitwę w intencji zdrowia mojego Taty" - napisał.

Muszę przerwać kampanię i jechać do mojego Ojca. Miłość do Polski zawdzięczam Jego wychowaniu. Bardzo przepraszam...

Posted by Paweł Kukiz on Wednesday, May 6, 2015


Patryk Hałaczkiewicz, szef sztabu Pawła Kukiza, potwierdził, że wszystkie wydarzenia zaplanowane na ostatnie dwa dni kampanii wyborczej zostały odwołane. Kandydat pojawi się dopiero na swoim wieczorze wyborczym 10 maja w Lubinie.

Kukiz kontra Korwin-Mikke

Podczas debaty prezydenckiej w TVP Janusz Korwin-Mikke "dał słowo honoru", że jeśli jednomandatowe okręgi wyborcze zadziałają w Wielkiej Brytanii, tak jak chce Paweł Kukiz, czyli pomogą małym partiom, to on sam się wycofa i odda mu swoje poparcie. - Daję panu słowo honoru, że jeśli pan zostanie królem, to ja się z JOW-ów wycofam - odpalił Kukiz.

Kolejnego dnia Paweł Kukiz powiedział jednak, że wycofuje się z wszelkiej współpracy z Korwin-Mikkem i nie chce jego poparcia. - Korwin-Mikke nie różni się niczym od partyjniaków z prawdziwego zdarzenia - powiedział w "Kontrwywiadzie RMF FM". - Wycofuję się ze współpracy. Pan Janusz nie dotrzymuje umowy - dodał.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!