Nowy spot Komorowskiego. Z jednej strony rodzina, z drugiej Obama i F-16

"W przyszłość patrzymy z obawą, ale i nadzieją. Dlatego od prezydenta oczekujemy odwagi i odpowiedzialności" - mówi lektor w najnowszym spocie Bronisława Komorowskiego. Klip promowany jest hasłem "odwaga i odpowiedzialność".
POLUB NAS
Chcesz zadać swoje pytanie kandydatom na prezydenta? Jeśli tak, dołącz do akcji Gazeta.pl i MamPrawoWiedziec.pl. To Twój Głos. Pytaj.Zaprezentowany dziś spot wyborczy Bronisława Komorowskiego nawiązuje do hasła kampanii prezydenta: "Wybierz zgodę i bezpieczeństwo". Na nagraniu obrazki z życia rodzinnego przeplatają się ze scenami z udziałem Komorowskiego siedzącego z doradcami w gabinecie czy pozującego z Barackiem Obamą na tle samolotów myśliwskich. W spocie mowa o "Polsce, która będzie bezpiecznym domem dla naszych dzieci".

"Komorowski jak reklama Ikei"

Pierwsze komentarze po prezentacji klipu są podzielone. Sztab Komorowskiego nie odniósł się do ostatnich spotów Andrzeja Dudy, jak choćby ostatniego, silnego w wymowie, poświęconego służbie zdrowia.

Na konferencji prasowej, podczas której zaprezentowano klip, prezydent zapowiedział, że w środę podsumuje swoją 5-letnią kadencję.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!