Sprawa Rakowisk. Zuzanna M. skazana za molestowanie nieletniej

Zuzanna M., oskarżona o mord w Rakowiskach, skazana przez sąd za molestowanie seksualne nieletniej oraz rozprowadzanie marihuany. 18-letnia dziewczyna usłyszała dziś wyrok dwóch lat więzienia w zawieszeniu na cztery lata.
Sprawa przeciwko Zuzannie M. trafiła do Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej z końcem października ubiegłego roku. Według bialskiej prokuratury nastolatka w 2013 r. co najmniej dwa razy uprawiała seks i dotykała intymnie dziewczynę, która nie skończyła 15 lat.

Sprawa Zuzanny M.

Miało to miejsce za zgodą nieletniej. Szkopuł w tym, że Zuzanna M. w kwietniu 2013 r. obchodziła 17. urodziny, więc jako dorosła została oskarżona o "doprowadzenie ustalonej małoletniej do obcowania płciowego oraz do poddania się innym czynnościom seksualnym".

18-latka była też oskarżona o to, że rozdawała marihuanę dwojgu swoich przyjaciół, w tym swojemu chłopakowi Kamilowi N. Ile było trawki? Śledczy twierdzili, że "nie mniej niż 0,1 grama". Sprawa przeciwko Zuzannie M. trafiła do sądu z końcem października. Groziło jej do 12 lat więzienia. Oskarżona nie przyznała się do zarzucanych jej czynów.

Zbrodnia w Rakowiskach

Zuzanna M. przebywa w areszcie. Jest oskarżona, razem z Kamilem N., o podwójne zabójstwo rodziców chłopaka.

W grudniu zeszłego roku od kilkunastu ciosów nożem w swoim domu w Rakowiskach pod Białą Podlaską zginęli: 48-letni Jerzy N., pułkownik Komendy Głównej Straży Granicznej, i jego żona Agnieszka, nauczycielka języka rosyjskiego w bialskim ogólniaku.

Zabójcy m.in. próbowali odciąć pułkownikowi rękę, a jego żonie poderżnięto gardło. W domu było pełno krwi. Przypominał scenerię horroru gore. Więcej czytaj w artykule o zabójcach z RakowiskWięcej o:
Komentarze (84)
Sprawa Rakowisk. Zuzanna M. skazana za molestowanie nieletniej
Zaloguj się
 • stary.gniewny

  Oceniono 190 razy 170

  " Ile było trawki? Śledczy twierdzili, że "nie mniej niż 0,1 grama".

  To wygląda na jakieś interkontynentalne centrum dystrybucyjne

 • m_caliban

  Oceniono 166 razy 146

  Morderstwo to drobiazg, ważne, że wprowadziła do obrotu AŻ 0.1 GRAMA zabójczego narkotyku - marychuaniny. 12 lat należy się jak nic.

 • yosemitesam

  Oceniono 137 razy 133

  O ile jeszcze podwójne morderstwo można w tym kraju podciągnąć pod rodzaj performance, o tyle te 0,1 g zioła pogrąży dziewczynę dokumentnie.

 • maaac

  Oceniono 96 razy 66

  Paranoja totalna. Morderczyni - i to paranoicznie bestialska. Spokojnie za to ma dożywocie. Jednak doszukiwanie się rozpowszechniania heroiny i seksu z nieletnią to już paranoja sędziów i prokuratury. Pewnie jeszcze jej wyciągną przechodzenie na czerwonym i obrazę uczuć religijnych?

 • arcanuss86

  Oceniono 97 razy 57

  No tak, tabloid zrobił z dziewczyny wielką przestępczynię seksualną, a to po prostu siedemnastoletnia dziewczyna chodziła z czternastoletnia dziewczyną. Kontakty co prawda zakazane, ale o jakim tu niby zwyrodnieniu można mówić, skoro wszystko odbywało się za obopólną zgodą?

 • pcat

  Oceniono 52 razy 40

  0,1 grama... Przecież tym można wytruć całą szkołę.

 • snurfik

  Oceniono 33 razy 27

  "18-latka była też oskarżona o to, że rozdawała marihuanę dwojgu swoich przyjaciół, w tym swojemu chłopakowi Kamilowi N. Ile było trawki? Śledczy twierdzili, że "nie mniej niż 0,1 grama".
  Wyedytujcie swoje dopiski o "trawce" bo az sie slabo robi od tego "DOBREGO DZIENNIKARSTWA"

 • joanekjoanek

  Oceniono 43 razy 25

  smutne to jest, jak się wymiar sprawiedliwości w moim kraju błaźni tak straszliwie, bezwstydnie i żałośnie, i zupełnie, zupełnie bez sensu. no dlaczego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX