Okęcie: antyterroryści wyprowadzili kobietę z dzieckiem

- Z samolotu z Warszawy do Londynu antyterroryści wyprowadzili kobietę, która wszczęła awanturę na pokładzie i jej córkę - napisał na Alert24.pl MC.
- Potwierdzam zdarzenie. Samolot linii Wizz Air z Warszawy do Londynu Luton miał odlecieć z Okęcia o godz. 17.40, ale ze względu na awanturę na pokładzie, odleciał dopiero o 18.30. Interweniowali antyterroryści, którzy musieli wyprowadzić pasażerkę - mówi Przemysław Przybylski, rzecznik prasowy lotniska Chopina w Warszawie.

Kobieta była agresywna, nie chciała zająć miejsca

Kobieta, obywatelka Polski, zachowywała się agresywnie w stosunku do pasażerów oraz nie wykonywała poleceń załogi - odmówiła zajęcia wyznaczonego miejsca w samolocie, a następnie opuszczenia pokładu - poinformowała nas Joanna Rokicka z nadwiślańskiej straży granicznej. Funkcjonariusze grupy interwencji specjalnych Straży Granicznej wyprowadzili kobietę z samolotu, gdzie została przesłuchana jako sprawca wykroczenia i zwolniona do domu.

- Zainterweniowaliśmy na prośbę załogi samolotu. Wobec dziewczynki nie zostały podjęte żadne środki przymusu. Awanturowała się tylko matka - stwierdziła rzecznik straży. Kobieta była trzeźwa.

Więcej o:
Komentarze (110)
Okęcie: antyterroryści wyprowadzili kobietę z dzieckiem
Zaloguj się
 • kalebas

  Oceniono 15 razy 13

  Wczoraj u mnie na podwórku pobiło się w piaskownicy dwoje dzieci. Interweniowali rodzice, którzy musieli wyprowadzić dzieci z piaskownicy. Nie wiadomo o co poszło, ale mogę potwierdzić tę informację.

 • lancut

  Oceniono 15 razy 11

  Fantastyczny kruwa news!

 • niko8472

  Oceniono 17 razy 9

  Nelly Rokita?

  Na pokladzie samolotu racje ma kapitan i w jego imieniu zaloga. Jak sie komus nie podoba takie sa efekty. Wprawdzie z artykulu nie wynika o co poszlo, ale faktycznie przy przepychankach na pokladzie wchadza "antyterorysci" i wyprowadzaja osoby, z mniejszym lub wiekszym uzyciem "srodkow bezposredniego przymusu". I tu nie ma znaczenia czy jestesmy w Monachium czy w Warszawie.

 • nicpon007

  Oceniono 14 razy 8

  pewnie kolejne bezstresowo wychowywane dzieciątko dało czadu.

 • agulaga2

  Oceniono 9 razy 7

  Kłamczyński zwoła rano konferencję prasową i stanie w jej obronie.

 • jankowski1960

  Oceniono 6 razy 6

  dobra, a co sie wlasciwie wadarzylo?

 • eti.gda

  Oceniono 6 razy 6

  niko8472:
  Nelly Rokita?

  Na pokladzie samolotu racje ma kapitan i w jego imieniu zaloga.
  --------------------------------------------------------------
  Nie dotyczy to polskich samolotów rządowych wożących VIPów.
  .

 • wessling

  Oceniono 6 razy 6

  Kobieta z dzieckiem ? Raz ich już z samolotu Lufthansy wyprowadzali ....

 • funkenschlag

  Oceniono 8 razy 6

  To że była z dzieckiem ma niby czytelnika wprawić w złość? W artykule nic nie napisano, może była pijana, może faktycznie zasłuzyła na to żeby być aresztowana? Wszyscy się oburzają, "no bo z dzieckiem", ale jakby była bez dziecka, to by wszyscy komentowali, że "glupia wariatka".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX