Wykolejona lokomotywa i wypadek pod Wrocławiem

Do kolizji na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło ok. godz. 16.30 w Długołęce, niedaleko Wrocławia. Zderzyły się pociąg i samochód. Niemal w tym samym czasie wykoleiła się lokomotywa tuż po odjeździe z dworca we Wrocławiu. są potężne opóźnienia.
Masz zdjęcia? Wyślij je nam - 605 24 24 24

Chrysler Voyager zderzył się z pociągiem w Długołęce (woj. dolnośląskie). Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Dwie osoby jadące samochodem cudem przeżyły wypadek.

Był to pociąg osobowy relacji Wrocław Główny - Oleśnica. Ruch na tej trasie był utrudniony przez kilka godzin. Wiesz więcej? Poinformuj Alert24- Pasażerowie jak zawsze byli bez informacji, o której i w jaki sposób będą podróżować - pożalił się Alertowi24 internauta W.

Niemal w tym samym czasie doszło do innego zdarzenia na torach. Wykoleiły się lokomotywa i pierwszy wagon pociągu osobowego relacji Wrocław-Poznań. Do wypadku doszło ok. godz. 16.20 na wiadukcie na ul. Grabiszyńskiej. Ranna została jedna osoba. Trasa była zablokowana przez kilka godzin. CZYTAJ WIĘCEJ.

Opóźnienia do kilku godzin

Nawet trzy godziny opóźnienia mogą mieć pociągi które wyjeżdżają i wjeżdżają do Wrocławia. Trasy są sparaliżowane we wszystkich kierunkach: w kierunku Poznania, Leszna, Krotoszyna, Ostrowa Wielkopolskiego, Kluczborka, Oleśnicy, Wałbrzycha , Jeleniej Góry, Głogowa i Legnicy.

Pociąg Wrocław - Poznań, który wykoleił się w okolicach ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu całkowicie zablokował wiadukt. - Jeśli specjalna komisja zdecyduje, że ruch może odbywać się jednym torem, powoli pociągi będą mogły opuszczać Dworzec Główny. Teraz wagony, które pozostały na torach zostaną przesunięte na zwrotnice. Wykolejoną lokomotywę i pierwszy wagon będzie musiał ściągać z wiaduktu ciężki sprzęt - powiedział radiu TOK FM Oskar Olejnik z PKP.