Kolejna awaria w mBanku?

Chwilę po północy w mBanku chyba doszło do awarii. Próba logowania się kończy się komunikatem o niedostępności usługi - poinformował nas Alertowicz.
- Awaria chyba postępowała "falą", bo kiedy ja jeszcze mogłem się logować na konto, inna osoba z tej samej sieci już dostawała ten komunikat - napisał na Alert24 Macondowo - Operatorzy w Centrum Obsługi Telefonicznej chyba mają sporo interwencji, bo o tej porze czas oczekiwania jest naprawdę długi, co zaskakuje. Najciekawsze, że miła "automatyczna" Pani w oczekiwaniu na połączenie zaprasza do korzystania z... serwisu internetowego, w którym można wykonać potrzebne operacje - dodaje rozbawiony Alertowicz.

Problemy z działaniem mBanku to dla klientów codzienność. Pisaliśmy o tym wielokrotnie po interwencjach internautów, którzy nie mogli korzystać z usług banku i odbijali się ze swoimi zgłoszeniami od Biura Obsługi Klienta.

Pisaliśmy m.in. o "klęsce urodzaju", kiedy system się zablokował z powodu dużej ilości transakcji . Kłopoty zdarzają się coraz częściej z wpłatomatami. . Największe kłopoty są jednak z logowaniem się do swojego konta.

Bank prowadzi ciekawą politykę - trudno się z nim skontaktować i uzyskać informację o tym, co się dzieje. A nawet jak się uda, zaprzecza, że do awarii doszło.