Szczecin: znaleziono zwłoki 66-letniego mężczyzny

Nieznane są na razie przyczyny śmierci mężczyzny, którego znaleziono pod płotem jednej ze szczecińskich firm.
O szokującym odkryciu poinformował Alert24 internauta o pseudonimie Karpik25. Poinformował nas, że ok. godz. 9 przy ul. Gdańskiej w Szczecinie pracownicy jednej z firm znaleźli pod płotem swojej posesji zwłoki mężczyzny.

Okoliczni mieszkańcy byli zszokowani - Nie wiadomo, co było przyczyną zgonu. Policja bada miejsce znalezienia zwłok, nie udziela żadnych informacji - poinformowali nas. Wiesz więcej? Poinformuj Alert24

Policja w Szczecinie na razie nie udziela szczegółowych informacji. Potwierdza jedynie, że faktycznie zwłoki znaleziono - Na miejsce jedzie prokurator - usłyszeliśmy od oficera prasowego Komendy Miejskiej w Szczecine - Wiemy, że mężczyzna miał ok. 66 lat.

Policjanci i prokurator ustalą, co mogło być przyczyną śmierci - Najprawdopodobniej przyczyna śmierci była "naturalna" - mówi Mira Rudzińska z zespołu prasowego szczecińskiej policji - Lekarz podejrzewa, że zasłabł, może to był zawal serca. Wokół były porozrzucane zakupy, fragmenty garderoby. Trudno powiedzieć, co się dzieje z człowiekiem, który nagle zaczyna się bardzo źle czuć i umiera. Więcej będzie można powiedzieć po sekcji - dodaje Rudzińska. - Jak to możliwe, że wcześniej nikt go nie zauważył? - pytamy. - Rano jest długo ciemno, a on najprawdopodobniej nie leżał tam długo - twierdzi policjantka.