Warszawa. Ktoś włamał się do mieszkania ambasadora Bułgarii. "Rezydencja jest splądrowana"

Dzisiaj w nocy ktoś włamał się do mieszkania ambasadora Bułgarii Wasilija Takewa. W środku rezydencja jest splądrowana. Przedmioty są porozrzucane - poinformował nas czytelnik serwisu Alert24. Policja nieoficjalnie potwierdza informację o włamaniu do mieszkania dyplomaty.
Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Gazeta.pl, w mieszkaniu ambasadora pracują aktualnie policyjni technicy, którzy zbierają ślady. Nie zatrzymano jeszcze żadnej osoby, która mogłaby mieć związek ze sprawą. - Do włamania doszło w nocy. Czynności na miejscu na pewno jeszcze potrwają - mówi nam funkcjonariusz znający sprawę.

Sprawcą osoba, która ma dostęp do kluczy? Policja nie potwierdza

Policja oficjalnie nie udziela informacji, czy z mieszkania coś skradziono. Jak jednak poinformował nas czytelnik serwisu Alert24.pl, mieszkanie zostało splądrowane. "Włamania dokonano przez otwarcie mieszkania oryginalnym kluczem. Policja podejrzewa, że kradzieży dokonała osoba, która ma dostęp do kluczy" - napisał. Sama policja obecnie nie potwierdza tych informacji.

Chcesz na bieżąco otrzymywać najważniejsze informacje? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o:
Komentarze (25)
Warszawa. Ktoś włamał się do mieszkania ambasadora Bułgarii. "Rezydencja jest splądrowana"
Zaloguj się
 • gti35

  Oceniono 64 razy 56

  Pewnie nasi turyści szukali swoich paszportów ...

 • czerstwy.stefek

  Oceniono 44 razy 26

  Czy Radek Sikorski już przeprosił na Twitterze?

 • diabelski.izraelita

  Oceniono 16 razy 16

  Nie mówi się o tym głośno ale obecnie jest plaga włamań w Warszawie, bynajmniej nie mam na myśli tylko i wyłącznie domów, ale chodzi o mieszkania!! najchętniej są obrabiane te nowe, na nowych osiedlach z ochroną. Na moim strzeżonym osiedlu w ciągu ostatnich kilku miesięcy było 7 włamań !! wszystkie przez balkon, mieszania na podwyższonym parterze lub pierwsze piętro.

 • lw73

  Oceniono 17 razy 9

  Krajanie wpadli poszperać

 • glupota.nie.boli

  Oceniono 20 razy 8

  Pokazcie jeszcze po raz 10000000 tego samego koguta policyjnego zalosni leniwi pismacy.

 • zbycho52

  Oceniono 5 razy 3

  Zwiazkowcy zjezdzaja sie do Warszawy.

 • bankokrata

  Oceniono 3 razy 1

  gdyby miał ambasador pozwolenie na broń i mógł strzelać to mielibyście jednego bandytę na minusie... Ale oczywiście socjaliści wolą się bawić w radary i ograniczanie prędkości... Tu są piraci na drogach... nawet TVN o tym programy kręci... a nie o piratach którzy wchodzą do chałup i gazują dzieciaki... SOCJALIZM I KOMUNIZM KWITNIE!!!

 • laksmana

  Oceniono 1 raz 1

  Tylko u was ktoś się włamał?

 • slawekm7

  0

  Ponieważ jest dociekliwy, proszę do doprecyzowanie. Czy rezydencja czy mieszkanie ? A może mieszkanie w rezydencji ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX