Awaria na kolei między Pruszkowem a Warszawą. Kilkadziesiąt minut opóźnienia

Nawet kilkadziesiąt minut wynieść opóźnienia pociągów podróżujących między Pruszkowem a Warszawą. Winna była awaria urządzeń sterowania ruchem. Ciągle trwają prace nad usunięciem awarii.
- Awaria semafora. Stanęły pociągi ze Skierniewic i Grodziska do Warszawy. Stoimy w polu, przed Pruszkowem, nie można nigdzie dojść. Konduktorzy twierdzą, że postój potrwa co najmniej pół godziny! - pisał ok. godz.9 czytelnik serwisu Alert24.

- W związku z usterką urządzeń sterowania ruchem na odcinku między Pruszkowem a Warszawą-Włochy pociągi na tym odcinku opóźnione są od kilku do kilkudziesięciu minut - mówił Mirosław Siemieniec, rzecznik PKP PLK. Przed godz. 11 awaria została naprawiona

Więcej o:
Komentarze (19)
Awaria na kolei między Pruszkowem a Warszawą. Kilkadziesiąt minut opóźnienia
Zaloguj się
 • kinskyart

  Oceniono 2 razy 2

  Mam dosyć KM. Składam skargę do UOKiKu i domagam się odszkodowania. Tak długo, jak nie będą płacić za swoje błędy, nic się nie zmieni. Zapraszam na facebook: Koleje Mazowieckie - to nie działa, www.facebook.com/pages/Koleje-Mazowieckie-to-nie-dzia%C5%82a/228281660575732?sk=page_getting_started

 • mop88

  Oceniono 1 raz 1

  Do p. Żelazowskiej i Jej kolegów w "Stołku". Wyślijcie rano dwóch ludzi pod Warszawę, z dyktafonem i aparatem, napiszcie wreszcie co się dzieje między 7.00 a 9.00 rano w pociągach Kolei Mazowieckich - niech wsiądą w Grodzisku albo Piasecznie, albo Kobyłce, nie wiem gdzie jeszcze - niech sprawdzą rozkłady - kilka literek ABCD1234 do opisu przy większości pociągów - jak się w tym połapać, zwłaszcza osobom starszym - nie wiadomo.... Tłok, awantury i butne miny kolejarzy. Plus chamskie wywieszki w miejscu na rozkład na peronach podwarszawskich: "Aktualny rozkład Kolei Mazowieckich dostępny w internecie" - też można by dużo pisać. Sprawdźcie, o ile w ciągu ostatnich lat podrożały bilety miesięczne KM - obecnie 162 zł, parę lat temu poniżej 90 zł........

 • mop88

  Oceniono 1 raz 1

  Dalsze przykłady:
  1) pociąg Brwinów - Warszawa-Śródmieście (normalnie wyjazd 8.19) - od trzech tygodni codziennie: 8.30, 8.35, 8.45 albo wcale.
  2) Gdy dochodzi się do dworca w Brwinowie ok. 8.13-8.16, widać z daleka pociąg widmo (którego wogóle nie ma w rozkładzie, więc jeździ pusty, bo nikt o nim nie wie). Za to do "rozkładowych", o ile przyjadą, zdarza się, że nie można wogóle wsiąść. W Piastowie, Ursusie i Włochach, zdarza się, że nie można też i wysiąść.

  Wpisujcie się na Facebooka "Koleje Mazowieckie - to nie działa" (link kilka komentarzy poniżej), zrobimy pozew zbiorowy.

 • kinskyart

  Oceniono 1 raz 1

  @kloss99 otóż pociągi K.M. nie tylko podróżują, ale również doznają, niestety zazwyczaj opóźnień ;) przynajmniej wg pana megafona na dworcu Ochota.

 • kloss99

  Oceniono 1 raz 1

  >Nawet kilkadziesiąt minut mogą wynieść opóźnienia pociągów podróżujących między Pruszkowem a >Warszawą

  pociągi nie podróżują. Zacznijcie zatrudniać ludzi, którzy opanowali podstawowe zwroty języka polskiego

 • panwihajster

  Oceniono 1 raz 1

  Czy to tylko dzisiaj? Na tej trasie codziennie jest jakieś spóźnienie, nie wiem a co takie Halo?

  By the way Ktoś powinien beknąć za ten niesamowity Burdel....
  W Tuskistanie możemy liczyć, że ktoś dostanie za to kwiaty....

  Bo w sumie za co karać Grabarczyka / Jego Następce gdy wszystkiemu jest winny Kaczor......

 • mop88

  Oceniono 1 raz 1

  Pociąg z Grodziska do Warszawy jechał ponad półtorej godziny - jakie pół godziny??????? Ale biletty oczywiście sprawdzano a jakże. Miesięczne od dwóch miesięcy jeszcze nie zdrożały.

 • kinskyart

  0

  Niezadowolonych i zmęczonych codziennymi udrękami dojazdów K.M. zapraszam na facebook: Koleje Mazowieckie - to nie działa, www.facebook.com/pages/Koleje-Mazowieckie-to-nie-dzia%C5%82a/228281660575732?sk=page_getting_started

 • huston_mamy_problem

  0

  kolejarze...jak słysze te słowa to mdli mnie tak samo jak bym słyszał słowa - duchowni..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX