Poważna awaria sieci T-Mobile. Już 5 województw ma problemy?

Od rana nie działa sieć T-Mobile w Kujawsko-Pomorskiem i prawdopodobnie w innych rejonach kraju - poinformował Alert24 internauta PioBla. Szybko przyszły następne informacje. W Trójmieście padła sieć T-Mobile - pisał Darek. Nie działają telefony T-Mobile w Koszalinie - alarmował Alert24 internauta janusz. T-Mobile informuje jedynie, że ?mogą pojawić się utrudnienia z korzystaniem usług głosowych?.
"Na pewno awaria w Toruniu" - pisał PioBla, powołując się na informację podaną na infolinii. Użytkownik rys donosił o kłopotach T-Mobile w Straszynie k. Gdańska. "W Trójmieście padła sieć ery (obecnie T-Mobile - red.). Mozna wysyłać SMSy. Nie działają połaczenia głosowe" - precyzował internauta Darek. Niedługo później "janusz" z Koszalina doniósł o problemach w tym mieście.

Pomorskie, Zachodniopomorskie, Podlaskie...

"Znowu problem z Erą. Tym razem w województwie pomorskim. Nie mogę od rana wykonywać żadnych połączeń. Wszędzie dzwonię i ciągle sieć jest zajęta. Co robić? - pisał na Alert24 internauta o nicku "misiek". "W Szczecinie brak całkowicie możliwości wykonywania połączeń w T-Mobile, nie wiadomo kiedy zostanie usunięty problem" - informuje kolejny internauta. "Set' z Białegostoku donosi o problemach w tym mieście. "Wysyłać sms mozna i odbierać tylko" - napisał. Niedługo potem kolejny internauta poinformował, że także w rejonie Bydgoszczy telefony T-Mobile, z wyjątkiem tych działających w technologii 3G, nie działają.

"Utrudnienia" czy "poważna awaria" sieci?

Problemy abonentów trwają. Biuro Obsługi Abonentów informuje, że "obecnie mogą występować utrudnienia z korzystaniem z usług głosowych i transmisji danych". Taki komunikat można usłyszeć po połączeniu z infolinią. "Poważna awaria. Na łączach telekomunikacji praktycznie całkowity zanik sieci w podlaskiem i ma to prawdopodobnie związek z dużymi awariami w Małopolsce i na Podkarpaciu. Według konsultanta już 5 województw ma braki w dostawach internetu" - pisze na Alert24 kolejny internauta.

Więcej o:
Komentarze (96)
Poważna awaria sieci T-Mobile. Już 5 województw ma problemy?
Zaloguj się
 • rogal400

  Oceniono 4 razy 4

  awaria awarią ale informacji niema no i przeprosin

 • 1qaz2wsxx

  Oceniono 3 razy 3

  A to kurde banda złodziei, biorą moje ciężko zarobione pieniądze, a robić i m się nie chce, powinni za ten cały dzień zwrócić pieniądze albo dać darmowe minuty. A tu niby że przepraszają a i tak klienta w dupie mają. Banda oszustów i decydentów. Za tydzień robimy protest i w sobotę wyłączamy komóreczki te województwa które nie miały zasięgu. Zobaczycie jak im obroty spadną. Kto się przyłącza. Taki rzeczy tylko w T-mobile. Nowe hasło. A jak i tak. Pozdro Cygan nie pękaj.

 • seidr

  Oceniono 2 razy 2

  No proszę, ale konsultanta z "korzystną ofertą" jakoś do mnie przepusciło ;) Niespodzianka! ;)

 • kkb

  Oceniono 2 razy 2

  cieszę się czytając taką rozpacz, że mnie już u tych ignorantów nie ma...przeniosłem w pażdzierniku ostatni numer w rodzinie.....wiem jaki to ból, bo wielokrotnie sam na wlasnej skórze go odczuwałem, ale ile można ??

 • annor

  Oceniono 4 razy 2

  pomorskie - awaria od rana i żadnej informacji dla klientów, ani na stronie t-mobile, ani sms-a - bo to działało jeszcze. Na zapytanie w BOA dlaczego nie wysłali sms-a z informacją odpowiedź "bo jest awaria". Zlewają klientów....

 • arahat1

  Oceniono 6 razy 2

  plebs napisal: wszędzie dzwonię i ciągle sieć jest zajęta. Co robić? - siedziec w domu i nadawac morsem w parapet...

 • sportif

  Oceniono 1 raz 1

  jak żyć?

 • czarsad

  Oceniono 3 razy 1

  W Białogardzie jest to już czwarta taka całodzienna awaria w ostatnich dniach. Mam już dosyć tego T-SRAJ. Będę musiał przenieść numer do innego operatora. Żeby chociaż przeprosili - a to ani przepraszam ani pocałuj mnie w d..pę.

 • grave669

  Oceniono 5 razy 1

  kurde kiedyś nie było komórek i się żyło a teraz mała awarii i panika koniec świata

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX