Przyznaliśmy nagrody za najciekawsze newsy (17.08 - 06.09)

Wyróżniliśmy pięć osób, które nadesłały na Alert24 najciekawsze informacje, które wykorzystaliśmy w naszych tekstach. Wszystkim gratulujemy i czekamy na więcej newsów.
Zestaw płyt "Dekady 1945 - 2005" otrzyma od nas internauta, który powiadomił nas o rosnącej liczbie młodych ludzi, myjących szyby w samochodach stojących na światłach we Wrocławiu. Internauta zwrócił uwagę, że osoby te są często agresywne i zaczynają mycie szyb ludziom, którzy w jasny sposób pokazują im, że sobie tego nie życzą. Policja nie może nic zrobić, jest bezsilna. Artykuł stał na głównej stronie serwisu Gazeta.pl i był bardzo często czytany nawet kilka dni po publikacji.

Przeczytaj więcej w nagrodzonym artykule: Królowie skrzyżowań na widok munduru uciekająDruga nagroda trafi do pana Leszka, który poinformował nas o niezwykłych pomysłach jednego z krakowskich architektów. Okna wychodzące na klatkę schodową, balkony zbudowane bardzo blisko siebie, tak że można bez problemu przejść po nim do sąsiada, to tylko niektóre z nietypowych pomysłów. Chcesz zobaczyć więcej?

Przeczytaj nagrodzony artykuł: Architektoniczne absurdy na osiedlu w KrakowieKolejną nagrodę dostanie internauta, który przesłał nam zdjęcia oraz informacje o bardzo groźnie wyglądającym wypadku w Warszawie. Kierowca audi pędził ulicami stolicy, gdy nagle stracił panowanie nad autem i uderzył w barierkę odgradzającą pasy ruchu. Samochód został dosłownie zmiażdżony.

Zobacz zdjęcia w nagrodzonym artykule: Warszawa: audi skasowane na barierceCzwarta nagroda powędruje do pani Moniki, która była świadkiem niecodziennego wypadku. Kobieta jechała Trasą Łazienkowską w Warszawie. Nagle straciła panowanie nad autem i uderzyła w zapory energochłonne. Siła uderzenia wyrzuciła samochód w górę, a ten spadł pomiędzy estakadę a wiadukt. Pani Monika oprócz informacji przesłała nam także zdjęcia. Tekst czytał się bardzo dobrze.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj nagrodzony artykuł: Kobieta wypadła z Trasy Łazienkowskiej i zaklinowała autoOstatnia nagroda trafi do internautki, która powiadomiła nas o aferze na koncercie, który odbył się w kościele pw. Wszystkich Świętych w Warszawie w ramach VI edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej. Organizatorzy zapowiadali koncert Nigela Kennedy'ego jako darmowy. Przed kościołem zebrał się pory tłum, który nie został wpuszczony do środka.

Dlaczego? Dowiedz się z nagrodzonego tekstu: Awantura przed kościołem. "Nie wpuścili nas na koncert"