Pościg ulicami Warszawy za rezydentem tureckiej mafii

Policjanci z CBŚ zatrzymali, po pościgu ulicami Warszawy, 36-letniego Marka J. Podejrzewali go o handel bronią i narkotykami na dużą skalę. Według informacji CBŚ mężczyzna reprezentował w Polsce interesy tureckich gangsterów.
Zaczęło się od informacji o mężczyźnie handlującym na dużą skalę narkotykami i bronią. Policjanci zlokalizowali go na Pradze. Dalsza praca operacyjna doprowadziła do 36-letniego Marka J.

Zorganizowali na niego obławę na ulicy. Na widok policjantów mężczyzna uruchomił samochód i zaczął uciekać. Wyrzucił przez okno jakąś paczkę. Okazało się później, że były to narkotyki. W pewnym momencie o mało nie potrącił przechodzących przez ulicę matki z dzieckiem. W końcu Marek J. znalazł się w potrzasku. Policjanci zablokowali mu drogę. Próbował jeszcze walczyć, ale został skuty kajdankami.

Narkotyki, broń...

Zaczęło się sprawdzanie, co złapany 36-latek ma na sumieniu. Funkcjonariusze CBŚ pojechali do wynajmowanego przez niego garażu. Odkryli magazyn twardych narkotyków oraz sprzęt do ich konfekcjonowania.

Jeszcze ciekawiej było w mieszkaniu zatrzymanego. Policjanci odkryli tam pięć kilogramów kokainy, dwa kilogramy heroiny, dwa kilogramy marihuany oraz 17 sztuk broni palnej. Były to gotowe do użycia pistolety maszynowe, karabiny, rewolwery oraz amunicja.

W jednym z pomieszczeń 36-latek przechowywał 100 dzieł sztuki znanych polskich artystów. Policjanci zabezpieczyli też luksusowe samochody oraz około 3,7 miliona złotych.

Z danych zebranych przez CBŚ był to jeden z największych zlikwidowanych magazynów broni i twardych narkotyków w ostatnich latach. Policjanci szukają przestępców powiązanych z Markiem J.

Grozi mu 15 lat więzienia.

Więcej o:
Komentarze (17)
Pościg ulicami Warszawy za rezydentem tureckiej mafii
Zaloguj się
 • thasis

  Oceniono 8 razy 4

  Polska to raj dla bandytow.
  Powinno byc publicze powieszenie oraz przepadek calego mienia jego i jego rodziny

 • dziadekjam

  Oceniono 4 razy 4

  Co to za obława, że facet miał możliwość wsiąść do samochodu i odjechać. Czyżby uczestniczący w niej funkcjonariusze poruszali się o kulach?

 • kaczy_czubek123

  Oceniono 5 razy 3

  Jaki tam rezydent - to był zwykły magazynier :)

 • oldboy42wawa

  Oceniono 2 razy 2

  zobacz co Jacek Kurski ma do powiedzenia w tej sprawie
  www.youtube.com/watch?v=TYZ3Wfz3Lcg

 • w.i.l

  Oceniono 4 razy 2

  No to senator PO Piesiewicz stracił dealera...

 • brolend21

  Oceniono 2 razy 2

  o k...a ale bogaty s......l

 • kaczy_czubek123

  Oceniono 1 raz 1

  A dla trzech leszczy za kradzież roweru temu Hindusowi co uświadamia ludzi na całym świecie o zagrożeniu AIDS-em podobno zażądano po 10 lat ... Wolska to MATRIX !!!

 • macarthur

  Oceniono 1 raz 1

  mam dziwne wrażenie że w tym kraju zaczyna być normalnie ale być może to tylko moje odczucie

 • andvy86

  Oceniono 3 razy 1

  bardzo dobrze!! likwidowac turasow i ich przydupasow!! 5 z plusem:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX