Z wściekłości na policjantów spowodował straty na ponad 260 tysięcy złotych [WIDEO]

Prawdopodobnie wściekłość za mandaty wlepione przez policjantów, była powodem zniszczenia przez 20-latka ponad 40 samochodów. Straty, jakie wyrządził, wyceniono na kwotę ponad 260 tysięcy złotych.


20-latek wracając do domu, przy pomocy prawdopodobnie fragmentu płyty chodnikowej, porysował różne części przypadkowych samochodów. Łącznie uszkodził ponad 40 aut. Jego wybryki zarejestrowała kamera monitorująca rejon jednego z obiektów handlowych. Kieleckim policjantom ułatwiło to znacznie jego zatrzymanie.

Jak się okazało, feralnej nocy 20-latek został dwukrotnie ukarany mandatami przez policję. W pierwszym przypadku była to grzywna za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, natomiast drugi mandat, kilkadziesiąt minut później, 20-latek otrzymał za próbę kradzieży na jednej ze stacji paliw. Prawdopodobnie wściekłość z tego powodu postanowił wyładować na zaparkowanych samochodach.

Straty jakie wyrządził tej nocy 20-latek, oszacowano na kwotę ponad 260 tysięcy złotych. Zatrzymanemu grozi do pięciu lat więzienia.

Więcej o: