Pozowała nago na grobach i umieszczała swoje zdjęcia w internecie

Bardzo oryginalny sposób autopromocji wybrała 26-letnia kobieta, która pozowała nago na grobach zmarłych, a następnie zamieściła swoje zdjęcia na jednym portali internetowych. Kobieta myliła się sądząc, że w sieci pozostanie anonimowa. Teraz za znieważenie miejsca spoczynku zmarłych grozi jej do dwóch lat więzienia.
Policjanci z Bielska- Białej zostali poinformowani o bulwersującym procederze przez jednego z internautów. Mężczyzna odnalazł w internecie zdjęcia nagiej kobiety pozującej nocą w wyzywających pozach nad grobami zmarłych. Z zamieszczonych na stronie informacji wynikało, że mogły powstać na jednym z cmentarzy w Bielsku - Białej.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania kobiety. Dochodzenie nie było łatwe i na pewnym etapie zostało nawet umorzone. Pojawiły się jednak nowe okoliczności, które pozwoliły ustalić kim jest kobieta przedstawiona na zdjęciach.

Kiedy policjanci podali 26-latce powód jej zatrzymania, kobieta nie kryła zdziwienia. Nie wiedziała nawet, że pozując do tych zdjęć popełnia jakiekolwiek przestępstwo.

Kobieta usłyszała zarzuty znieważenia miejsca spoczynku zmarłych. Grozi jej do dwóch lat więzienia. Prokurator zastosował wobec zatrzymanej dozór policyjny.

Więcej o: