Policja poszukuje zaginionych dziewczynek: Justyny i Ani

Mrągowscy policjanci poszukują 14 - letniej Justyny Jaroszyńskiej i 14 - letniej Anny Orzeł, mieszkanek miejscowości Babięta w gminie Piecki. Dziewczynki wyszły wczoraj około 7.00 rano z domu i dotychczas nie wróciły i nie wiadomo co się z nimi dzieje.
Justyna Jaroszyńska ma około 155 cm wzrostu, około 50 kg wagi, jest średniej budowy ciała. Ma długie proste blond włosy i kolczyk w nosie. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemną bluzę, dżinsowe spodnie, czarne adidasy. Miała przy sobie czarną torbę przewieszoną przez ramię.

Anna Orzeł ma około 160 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała. Ma rude, proste włosy sięgające za uszy. Ubrana była w białą kurtkę, czerwona bluzę, dżinsowe spodnie, białe buty, miała przy sobie plecak.

Dziewczęta oddaliły się w kierunku prawdopodobnie Olsztyna.

Policja prosi wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych dziewcząt, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące ich zaginięcia proszone są o kontakt telefoniczny z numerem 0897419200 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 lub 112 z telefonu komórkowego.

W serwisie policyjni.pl także: Zderzenie łosia z autobusem. Kierowca ranny, łoś uciekł [ZDJĘCIA]Więcej o: