Kraków: napad na Skok Stefczyka

Dzisiaj przed godz. 15 zamaskowany sprawca obrabował Skok Stefczyka przy ul. Starowiślnej w Krakowie. To już kolejny napad na tego typu placówkę w tym mieście.
Na Alert24 napisał Ningrad: - Napad na placówkę Skok Stefczyka przy ul. Starowiślnej w Krakowie. Prawdopodobnie nikomu nic się nie stało. Na miejscu nie ma żadnych karetek. Nikt nie słyszał strzałów, nie udało się również schwytać sprawcy. Policja pojawiła się na miejscu bardzo szybko - relacjonuje czytelnik. Wiesz więcej, masz zdjęcia? Napisz na Alert24, 605 24 24 24, alert24@gazeta.pl

- Do placówki wszedł mężczyzna w czapce bejsbolowej zasłaniającej mu twarz. W ręku trzymał przedmiot przypominający broń, którym sterroryzował kasjerkę i zażądał wydania pieniędzy - powiedziała Katarzyna Cisło, rzeczniczka krakowskiej policji.

Jak się dowiedzieliśmy, w placówce była tylko jedna osoba. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracują policyjni technicy, którzy zabezpieczają ślady. Na razie nie wiadomo dokąd uciekł mężczyzna.

- Policjanci przesłuchują pracowników z pobliskich sklepów. Nie wiadomo jeszcze, ile pieniędzy zostało zrabowanych. Policja sprawdza, czy w placówce był monitoring - dodała Cisło.

Znajdź nas Sprawdzaj, co się dzieje na Alercie. Jesteśmy na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter i Blip