Skatował brata na śmierć

Tragiczny finał rodzinnej kłótni w Łodzi. Podczas zakrapianej imprezy brat zabił starszego brata. Wczoraj sprawcę zatrzymali kryminalni.
Wszystko wydarzyło się w święto pracy. W nocy z pierwszego na drugiego maja łódzcy policjanci dostali zgłoszenie o pobitym 38-latku. Mężczyzna trafiła do szpitala, gdzie lekarz stwierdził obustronną odmę płucną, złamanie żeber oraz liczne zasinienia na głowie i całym ciele. Wczoraj rano pobity mężczyzna zmarł.

Rodzinne spotkanie

Po wykonaniu czynności procesowych i operacyjnych przez policjantów okazało się, że 35-letni sprawca późniejszego śmiertelnego pobicia, został zaproszony na imprezę do swojej matki przy ul. Dobrej w Łodzi. W mieszkaniu był również syn właścicielki mieszkania. W trakcie picia alkoholu doszło do kłótni pomiędzy braćmi. 35-latek uderzył kilkakrotnie pięścią w twarz swojego starszego brata . Gdy ten osunął się na podłogę mężczyzna kopał go po całym ciele. Kiedy 38-latek nie odzyskiwał przytomności wezwano karetkę. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Zatrzymany sprawca pobicia

Kryminalni szybko ustalili podejrzanego . Wczoraj wieczorem zatrzymali go w swoim mieszkaniu.Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi mu do 12 lat wiezienia.

Serwis policyjni.pl poleca: Gwałt zbiorowy prezentem na urodzinyWięcej o: