Jedna osoba zginęła w wypadku w Warszawie

Na Trasie Toruńskiej doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego jedna osoba zginęła na miejscu, a dwie inne trafiły do szpitala.

Byłeś świadkiem wypadku? Prześlij relacje, zdjęcie, film na Alert24 lub na numer 605 24 24 24Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że renault jadące ul. Armii Krajowej w kierunku Woli, przy zmianie pasa ruchu zderzyło się z daewoo. Renault zjechało na przeciwny pas ruchu i zderzyło się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku fiatem seicento i mitsubishi. W wyniku zderzenia seicento dachowało.

Pasażer fiata zginął na miejscu. Dwie inne osoby trafiły do szpitala. W wypadku brały udział jeszcze dwa inne auta. Ruch na al. Armii Krajowej był bardzo utrudniony.

Policyjna akcja Znicz w Warszawie. W najbliższych dniach większość z nas odwiedzi groby najbliższych. W wielu przypadkach będzie się to wiązało z pokonaniem setek kilometrów. Policjanci ruchu drogowego będą dbać o nasze bezpieczeństwo w tych dniach już kolejny raz organizując akcję "Znicz". Aby bezpiecznie i spokojnie dotrzeć do domu, musimy jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach, w tym także o zmianach w organizacji ruchu przy warszawskich cmentarzach.

Więcej o: