Myślała, że ją zdradza. Wbiła mu nóż w plecy

19-letnia Małgorzata M. wbiła swojemu chłopakowi nóż w plecy. Cios był tak silny, że uszkodził rdzeń kręgowy. Wszystko wydarzyło się podczas imprezy, którą pokrzywdzony zorganizował z okazji znalezienia pracy.
Do tragedii doszło o godz. czwartej nad ranem w jednym z mieszkań na warszawskiej Pradze Północ. 19-letnia Małgorzata M. zaatakowała swojego chłopaka, kiedy ten szedł do ubikacji. Pokrzywdzony 20-latek trafił do szpitala. Okazało się, że musi przejść operację, ponieważ cios uszkodził rdzeń kręgowy.

Policjanci szybko zatrzymali kobietę. Znaleźli ją na strychu w kamienicy, w której doszło do przestępstwa. 19-letnia Małgorzata M. powiedziała policjantom, że była zazdrosna o swojego chłopaka, podejrzewała go zdradę. Dlatego zadała mu cios nożem.

Kryminalni ustalili, że pokrzywdzony został ranny w trakcie imprezy, którą sam zorganizował z okazji znalezienia pracy. Znał się z Małgorzatą M. od pierwszej klasy szkoły podstawowej.

19-latka usłyszała zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci ciężkiego kalectwa. Grozi jej do 10 lat więzienia. Sąd zastosował wobec niej trzymiesięczne tymczasowe aresztowanie.

Więcej o: