Napastnik złapany dzięki internautom [ZDJĘCIA]

Szczecińscy policjanci opublikowali dzisiaj zdjęcia i film z napadu na sklep w nadziei, że ktoś rozpozna widocznego na nim mężczyznę. Mundurowi szukali napastnika od 16 marca. Kilka godzin po opublikowaniu zdjęć napastnik został złapany.
Z informacją na temat napastnika zadzwonił na policję anonimowy internauta - informuje szczecińska policja. Mężczyzna został rozpoznany i złapany, dosłownie kilka godzin po publikacji jego podobizny. Policja nie zdradza na razie więcej szczegółów.

Do napadu doszło 16 marca, w szczecińskim sklepie przy ulicy Wyszyńskiego 25. Około godziny 15.30 do sklepu wszedł młody mężczyzna. Wyglądał na niepewnego, bo zamiast od razu zaatakować, najpierw poszedł do półek, coś wziął, znowu postał. I w końcu zaatakował kasjerkę. Złapał za włosy, zmusił do otwarcia kasy, zabrał kilkaset złotych i uciekł.

Zaledwie kilka godzin po opublikowaniu zdjęć z napadu, policjanci mieli już autora rozboju. Jak się okazuje, czasem kilkumiesięczna praca operacyjna policji, okazuje się mniej skuteczna, od internautów.

Więcej o: