Bardzo sprytna kryjówka - poszukiwany przestępca ukrył się w... [ZDJĘCIA]

Pewnie mało kto przypuszczałby, że przestępca mógłby się schować w tej komodzie. Szuflady wydawały się na tyle małe, że zmieściłoby się tam co najwyżej dziecko...
44-letni Krzysztof Ś. poszukiwany był czterema listami gończymi do odbycia kary za udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się oszustwami i przestępstwami korupcyjnymi.

Policjanci ustalili, że przestępca może ukrywać się w jednym z mieszkań w Baborowie w woj. opolskim. Wielogodzinna obserwacja lokalu potwierdziła tę informację.

Mundurowi zapukali do drzwi mieszkania, ale domownicy podejrzanie długo ich nie otwierali. Przypuszczając, że przez to poszukiwany może mieć czas na ucieczkę, funkcjonariusze postanowili siłą wejść do środka i wyważyli drzwi. W mieszkaniu nie zastali jednak Krzysztofa Ś.

ORYGINALNA KRYJÓWKA - ZDJĘCIA >>>

Policjanci przeszukali całe mieszkanie. Na szczęście nie pominęli stojącej w jednym z pokoi komody, która - na pierwszy rzut oka - z pewnością nie pomieściłaby w szufladzie dorosłego mężczyzny. Jak się jednak okazało, szuflady wcale się nie otwierały. Mundurowi obejrzeli dokładniej komodę i odkryli, że otwiera się ona od góry. W środku nie było szuflad. Był za to poszukiwany 44-latek.

Krzysztof Ś. został aresztowany, a policjanci podczas dalszego przeszukania lokalu odkryli jeszcze kilka innych kryjówek.

Więcej o: