Strzały na Ursynowie. Policjanci ścigali przestępców

Na warszawskim Ursynowie przy skrzyżowaniu ul. Rosoła i Gandhi padły strzały. Zatrzymano trzy osoby. Policja na razie nie chce podawać szczegółów.
- Policjanci prowadzili działania mające na celu zatrzymanie przestępców - informuje "Gazetę" Edyta Adamus ze stołecznej policji.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 13.10 w rejonie skrzyżowania ul. Rosoła, Gandhi i Nugat. Na miejscu padły strzały. - Były to strzały ostrzegawcze - twierdzi Adamus. - W trakcie tego zdarzenia zatrzymane zostały 3 osoby.

Więcej szczegółów na razie nie jest znanych. - Policjanci pracują nad sprawą. Tyle na razie mogę powiedzieć - dodała Edyta Adamus.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że policjanci ścigali mężczyzn podejrzanych o włamanie do mieszkań. - Padły 2 strzały w kierunku samochodu audi, którym uciekali, bo próbowali rozjechać policjantów - mówi nasz informator.

W czasie pościgu nikt nie został ranny - tak twierdzi policja. Nasz reporter informuje jednak, że jedną osobę karetka zabrała do szpitala. Wcześniej zderzyły się dwa auta. W okolicy są niewielkie utrudnienia w ruchu.

Więcej o:
Komentarze (24)
Strzały na Ursynowie. Policjanci ścigali przestępców
Zaloguj się
 • tamujtamuj

  Oceniono 111 razy 69

  Przykro mi to pisać, ale moim zdaniem policjanci powinni być szkoleni w strzelaniu tak, by - niestety - zabić. Sytuacja z pospolitym bandytyzmem w Polsce staje się coraz gorsz, a bandyci rozumieją tylko przemoc (zważywszy, że w zakładach karnych skazanych się przecież nie resocjalizuje, przeciwnie, uczą się oni jak sprawniej popełniać przestępstwa). Mówię tu o BANDYTACH, nie o "zwykłych, przypadkowych" przestępcach.

 • proteusz33

  Oceniono 48 razy 38

  Trafili w koło ?
  Przestępcy są oburzeni bo przecież teraz policjanci mieli chodzić tylko po kiboli

 • pawel0004

  Oceniono 28 razy 24

  Dziękuję wszystkim policjantom , którzy narażają życie aby łapać bandytów. Dzięki ale i tak nie cierpię drogówki za niesprawiedliwy mandat

 • szyfrant.zielonka

  Oceniono 21 razy 17

  Ech, nawet w bandyterce kryzys, skoro na włamy trzeba pociskać 20-letnią audicą...

 • ptak57

  Oceniono 23 razy 13

  To , niestety , to nasze prawo i...gó...ani policjanci ! TAKIE śmieci , jak nie zatrzymają się , należy wyeliminować raz a stanowczo i bardzo radykalnie a nie strzelać "w powietrze" . Koszt amunicji znacznie niższy niż trzymanie czegos takiego w kryminale !

 • belzebub1001

  Oceniono 14 razy 12

  Polska staje sie krajem WARYJOTOW! W wiezieniach uslyszec teraz mozna panie ministrze, panie prokuratorze, generale, wasza eminencjo. Czy starczy miejsc w wiezieniach?

 • papaleone

  Oceniono 19 razy 11

  O ja cię przepraszam!
  Kolo z wahaczem i półosiom odstrzelili?

 • wyksztalciuch

  Oceniono 14 razy 8

  Stanie w banie. Nie zadni podejrzani matole, tylko widać przestępcy. Skąd wiesz ze byli podejrzani? Przestępców chyba też się ściga

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX