Znowu ewakuowano mieszkańców bloku na Gocławiu

Ok. 40 osób znajduje się przed budynkiem przy ul. Polskich Skrzydeł 6. Wczoraj po południu w jednym z mieszkań w tym bloku doszło do strzelaniny. Ranny został policjant i napastnik.
Ewakuację zarządził prokurator pracujący na miejscu zdarzenia. - Podczas oględzin w mieszkaniu zatrzymanego wczoraj mężczyzny prokurator natrafił na zegar, z którego wystawał przewód - powiedział "Gazecie" st. asp. Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji. Ewakuowano mieszkańców tylko tej klatki, w której mieszkał 33-letni napastnik. Na miejscu pojawili się już pirotechnicy i straż pożarna.

Wczoraj po południu mężczyzna zabarykadował się w jednym z mieszkań na Gocławiu. Część mieszkańców bloku przy ul. Polskich Skrzydeł 6 została ewakuowana. Wcześniej w bloku padły strzały. Ranny został jeden z funkcjonariuszy policji, który trafił do szpitala. - Znajduje się pod opieką lekarzy. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - mówi Mrozek. Także w szpitalu leży 33-latek. Przyczyny wczorajszej strzelaniny są nadal wyjaśniane. Nieoficjalnie mówi się, że mężczyzna leczył się wcześniej psychiatrycznie.

Komentarze (8)
Znowu ewakuowano mieszkańców bloku na Gocławiu
Zaloguj się
 • bardzouparty

  Oceniono 13 razy 3

  "z zegara wystawał kabelek"
  Prokurator powinien dostać 5 lat za fałszywy alarm bombowy.

 • 50riko55

  Oceniono 16 razy 2

  A wszystko przez to, że nikt nie wspominał w newsach o Panu Prokuratorze. Teraz dzięki wystającemu z zegarka kabelkowi będzie i o nim głośno.

 • blogfiles

  Oceniono 1 raz 1

  Szanowni Gimnazjaliści. Sprawdźcie ile Gocławiów jest w Polsce, zanim po raz trzeci dacie info o Gocławiu na ogólnopolski feed.

 • czoper62

  Oceniono 11 razy 1

  IRA się chowa.

 • belzebub1001

  Oceniono 2 razy 0

  No i co tu dodac? Dlatego sie swiat z nas smieje! Nie tylko z "kartofli"!!

 • lk10

  Oceniono 22 razy 0

  ewidentna wina Tuska

 • proteusz33

  Oceniono 2 razy -2

  Min.Nowak to specjalista od zegarków,również tych z kabelkami
  Pewnie to on podkłada

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX