Komentarze (135)
Grzyby halucynogenne mogą pomóc w leczeniu stresu pourazowego i lęków
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Michal Twojastara

  0

  Cos w tym jest. Zawsze jak bylem nagrzybiony to nie moglem palic przez cala faze bo od razu bralo mnie na wymioty. Tylko, ze bylem raczej w mniejszosci, innym to nie przeszkadzalo.

 • kot789

  Oceniono 4 razy 0

  Wielki Brat i tak nie pozwoli

 • oxalis_acetosella

  Oceniono 5 razy -1

  I teraz po tym artykule gimbusy rzucą się jeść grzybki, bo zdrowe...
  Z cisu też się izoluje lekarstwo na raka, też trzeba zaraz iść spróbować...
  (powiem wprost: trucizna może być lekiem, słowo klucz to kontrolowana dawka)

 • drattewka

  Oceniono 10 razy -2

  Ależ rządy maja parcie na położenie łapy na zyskach z narkotyków. I słusznie, bo dlaczego ma to być źródłem dobrobytu tylko bandziorów. Zalegalizować wszystko, wprowadzić specjalne stawki ubezpieczeń dla uzależnionych lub leczyć ich tylko za kasę. Tylko nie mamić ludzi "dobroczynnym" wpływem narkotyków. Chyba, że zależy komuś na rzeszach uzależnionych napędzających łatwą kasę do budżetów. Bo skutki społeczne to sprawa jakby odległa i może dopiero następcy będą je odczuwać oraz ponosić koszty. Nie mamić, bo właśnie ten dobroczynny wpływ powoduje uzależnienie, bo po co mam zmagać się z jakimiś problemami, skoro mogę "odlecieć" i pozornie być szczęśliwym. Po to się "omamia" rozum, aby zmniejszyć "ból duszy" wywołany codziennym życiem. Zamiast pracować nad sobą i swoją psyche, szybsze i wygodniejsze jest łyknięcie czegoś. Tylko tego czegoś trzeba co raz więcej i więcej, częściej i częściej. Ale taka jest moda, plaster na niepalenie, pastylka na schudnięcie, krem na młodość i wszystko na skróty. Więc i parcie na narkotyki. A legalizacja zdejmie tez z ludzi taką podświadomą obawę, że robią coś złego, bo skoro władza pozwala, to chyba zbadała. Stąd pewnie i ten wysyp "badań", które ostatnio pokazują "cudowne właściwości używek" oraz ten poklask publiki dla ich wyników. Ludzkość już od starożytności wie, że jak się czymś człowiek "ubzdryngoli" to i ból mniejszy, nastrój lepszy i strach mija. Nie na darmo od lat ludzie sięgają po alkohol lub inne "omamiacze" przed ważną rozmową z teściową lub żoną. Odwaga rośnie z każdym kieliszkiem, każdym machem. Człowiek staje się niemal herosem, który swoje problemy "załatwia" w minutę (oczywiście w gadce).

 • mafiapuczajewa

  Oceniono 3 razy -3

  stalinowskie debile znowu odkryły CUDA
  buhehe jakie to są zacofane i naiwne h...e :D

 • art.usa

  Oceniono 5 razy -3

  Mysz wzorem człowieka..
  Myszy dobże to i człowiekowi dobże.

 • canabissativa

  Oceniono 3 razy -3

  ;)
  fajny grzybki statnio się raczyłem truflami, niezłe, ale łasiczka jest the best

 • jonia2012

  Oceniono 6 razy -4

  eee...te grzyby rosly u mnie na duuzym podworku jak bylam mala. Babcia Sp. mowila na nie "twardzioszki". Nieraz sama je sobie zbieralam a ona je dla mnie smazyla. Ale zadnych nadzwyczajnych skutkow ubocznych nie odnotowalam...:-/

 • ww.66

  Oceniono 7 razy -7

  Substancja stosowana do leczenia uzależnienia, jasne, pierwszym takim lekiem była heroina.

 • olias

  Oceniono 9 razy -9

  trzeba być szczególnym przypadkiem kretyna aby pokazywać zdjęcie "grzybków". Chyba że redakcja robi to z pełną świadomością , co akurat po gazecie Michnika można by oczekiwać.

 • v_kolumna_v

  Oceniono 11 razy -9

  Jasno widać, że gang człowieka z Biłgoraja dorwał się do klawiatury...

 • zgryz3

  Oceniono 16 razy -12

  Zdumiewające, jak człowiekowate małpy lubią się pozbawiać i tak malutkiego rozumku. Nie potrafią na trzeźwo żyć. Skoro tak wam niezaczadzone życie nie pasuje, to po wuj w ogóle żyć?

 • kazik2500

  Oceniono 37 razy -31

  Tak, a pozniej cpunka zabije na przejsciu dwoch chlopcow. W normalnym spoleczenstwie nie ma miejsca na narkotyki na porzadku dziennym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX