Sondaż "Faktów": Bronisław Komorowski odzyskuje poparcie. Efekt debaty?

Bronisław Komorowski zyskał aż siedem punktów procentowych w najnowszym sondażu Millward Brown dla "Faktów" TVN, przeprowadzonym już po pierwszej debacie prezydenckiej. Andrzej Duda może liczyć na 44 proc. głosów.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Poparcie dla Andrzeja Dudy nie zmieniło się od poprzedniego sondażu z 14 maja. Bronisław Komorowski zyskał jednak aż siedem punktów procentowych poparcia wśród tych, którzy cztery dni temu nie potrafili zadeklarować, na kogo zagłosują.

Sondaż "Faktów" 18.02 | Create infographics


W pierwszym sondażu przed drugą turą Andrzej Duda wyprzedzał prezydenta Komorowskiego o cztery punkty procentowe.

Sondaż Millward Brown dla TVN | Create infographics


Sondaż został zrealizowany telefonicznie przez Millward Brown SA w dniu 18 maja 2015 na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie 1256 osób pełnoletnich.

Andrzej Duda czy Bronisław Komorowski? Sprawdź przed wyborami, do którego ci bliżej >>Najnowsze sondaże, debaty, wieczór wyborczy na żywo. Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kampanii wyborczej. Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!  

Więcej o:
Komentarze (525)
Sondaż "Faktów": Bronisław Komorowski odzyskuje poparcie. Efekt debaty?
Zaloguj się
 • jarr17

  Oceniono 258 razy 206

  To tzw. efekt PSL.

 • kor102

  Oceniono 563 razy 171

  Widać wyraźnie że Bronek już wygrał i wyborcy Bronka spokojnie mogą zająć się swoimi sprawami.

 • chaujot

  Oceniono 540 razy 170

  W dniu w którym ukazują się taśmy z których wynika że PO miała w d...e górnictwo przez 7 lat, w którym okazuje się że minister dla własnych celów i celów swojego ugrupowania każe podpalić budkę pod ambasadą, w tym samym dniu ludzie chcą glosować na przedstawiciela tego cynicznego ugrupowania. Polacy to jednak dziwny naród.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX