Nowe logo Solidarnej Polski. "Nijakie logo niewyrazistej partii"

Logo miało odwoływać się do takich wartości jak: Polska, rodzina, naród i nowoczesność. Zwycięski projekt został najpierw opublikowany na Twitterze, a dopiero później na konferencji w Sejmie. Mikroblogerzy nie pozostawiają na nim suchej nitki. - Nijakie logo niewyrazistej partii - tak emblemat partii Ziobry skomentował ekspert od marketingu politycznego Eryk Mistewicz.
Dwa dni przed Kongresem Założycielskim "Solidarnej Polski" zaprezentowano nowe logo partii. Zwycięski projekt wybrano spośród około 700 nadesłanych projektów. Autor wybranego logo zgarnął 5 tys. zł. - To bardzo nowoczesne logo, które jest nowoczesnym wyrazem solidarności - powiedział Jacek Kurski z Solidarnej Polski.

Jednak mikroblogerów piszących na Twitterze projekt nie zachwyca. Eryk Mistewicz, publicysta i ekspert od marketingu politycznego, twierdzi, że jest nijakie, tak jak sama partia. Paweł Rybicki dorzuca swoje trzy grosze: - Solidarna zapowiada swoim logo stanie w kolejkach - pisze bloger Salonu24.pl.Nowy spot Solidarnej

Solidarna Polska rozpoczęła kampanię przed Kongresem Założycielskim, który odbędzie się w sobotę. Jej elementami są spot promocyjny oraz nowe logo. Europoseł Jacek Kurski tłumaczy w spocie, dlaczego powstała nowa partia. Przekaz jest jasny: władza się nie sprawdza, kraj jest źle rządzony, a prawica już szósty raz przegrywa wybory.Komentarze (124)
Nowe logo Solidarnej Polski. "Nijakie logo niewyrazistej partii"
Zaloguj się
 • okoni

  Oceniono 17 razy 7

  bracia dalton ?

 • ozon21

  Oceniono 20 razy 18

  To jest Trójca. Ojciec Rydzyk, syn Ziobro i duch Lecha

 • xyzpawel

  Oceniono 21 razy 17

  Logo "Tonący ludzie" :)

 • adanet01

  Oceniono 17 razy 15

  Trzy zera udające buraki dla niepoznaki

 • zjarany_emeryt

  Oceniono 21 razy 15

  3 kupy

 • slnmrw

  Oceniono 18 razy 14

  To jest chiński znak, po polsku znaczy - pocałuj nas w du... ciemny ludzie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX