Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN. Pozostaje jednak w mediach

Nasze źródło ucina spekulacje i zdradza, dokąd - po 10 latach współpracy z TVN - odchodzi Jarosław Kuźniar.

O rozstaniu Jarosława Kuźniara ze stacją TVN mówiło się w branży od dawna. Latem zeszłego roku dziennikarz przestał prowadzić poranne pasmo w TVN24 oraz odszedł z programu "Wstajesz i wiesz" i przeszedł do "Dzień dobry TVN". Wydawało się, że zagrzeje tam miejsce na dłużej, ale dziś Kuźniar zapowiedział, że ostatecznie żegna się ze stacją.

Trudny wtorek

"Szykuję się do trudnego wtorku. Nigdy nie sądziłem, że tak szybko będę musiał (chciał?) powiedzieć Wam, że czas na #goforNewTo moje ostatnie 48 godzin w TVN. Dla naszej relacji, budowanej wspólnie w telewizji i internecie przez 10 ostatnich lat, to oznacza jeszcze więcej możliwości na spotkanie NA ŻYWO. Dla mnie osobiście bezcenny będzie powrót do dziennikarstwa informacyjnego. Spotkajmy się TUTAJ na #FacebookLIVE o 7:00 RANO we wtorek #WszystkoWamPowiem [foto DDTVN]" - to treść oświadczenia, które opublikował Kuźniar.

Gdy tylko gruchnęła ta wieść, zaczęły się domysły, gdzie odchodzi Kuźniar. Co prawda dziennikarz prowadzi własne biuro podróży, ale nigdy nie ukrywał, że newsy to jego żywioł.  I jak się dowiedzieliśmy,  Kuźniar pozostanie w mediach. - Przechodzi do Onet.tv. Tam będzie się nadal mógł realizować przed kamerą - twierdzi nasz rozmówca.

Więcej o:
Komentarze (117)
Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN. Pozostaje jednak w mediach
Zaloguj się
 • extrafresh

  Oceniono 32 razy 12

  Nie wiem co by się musiało stać żebym oglądał ONET TV (cokolwiek to jest).

 • observer49

  Oceniono 27 razy 9

  A myślałem ,że TV Mango będzie miał program " Jak kupić i zwrócić"

 • cholonek

  Oceniono 19 razy 9

  wiadomość, że ja piedrole...

 • birdy-niam-niam

  Oceniono 44 razy 8

  LOL
  świat wstrzymał oddech - GDZIE BĘDZIE PRACOWAŁ KUŹNIAR? CO DALEJ Z JARKIEM KUŹNIAREM??? spekulowały główne krajowe i zagraniczne serwisy informacyjne.
  dobrze, że przecięliście dywagacje, ludzie będą mogli spokojnie udać się do pracy, BBC kręceniem kolejnych "top gear", a największe europejskie agencje prasowe - konfliktem wokól polskiego trybunału konstytucyjnego.

  UFF!!! MAMY GO!!! słychać było w gabinetach onet.tv.
  terroryści z ISIS postanowili wykonać trzy próbne (bez ofiar postronnych) samobójcze ataki bombowe, gdzieś na pustyni (ale nie wiadomo jakiej), aby jarek mógł wejść z przytupem w nową rolę i przeprowadzić transmisję "na żywo".

  ps. a tak na poważnie - to was coś poyebało, ze "na czerwono" z dopiskiem PILNE , informujecie o planach tego śmondaka?

 • anonim79

  Oceniono 24 razy 8

  Doceniam humor, nie cenię fochów. Zablokował na twitterze za to, że wykazałem mu jego brak konsekwencji, w jego własnych tweetach. Primadonna? Bo z dziennikarstwem, niestety, ma to niewiele wspólnego.

 • jatonapisalem

  Oceniono 21 razy 7

  Żadna rewelacja. Sensacją i zaskoczeniem by było, gdyby poszedł do TVPiS. Tego nikt by sie nie spodziewał, ani po Kuźniarze, ani po Kurskim. A Karnowski zawału by dostał :D

 • dyfly

  Oceniono 13 razy 5

  Onet.tv ? To dla mnie fantastyczna wiadomosc bo oznacza ze nigdy wiecej nie zobacze juz Kuzniara.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX