Komentarze (176)
Krytyka Polityczna: "Nie zapraszaliśmy bojówek"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • sunim

  Oceniono 13 razy 7

  Jak lewactwo się przestraszy (a się przestraszyło) to będzie kłamać ile wlezie. To banda bez godności, honoru, wartości. Nic nowego.

 • zielonykatol

  Oceniono 7 razy 7

  Jasne że nie zapraszali, tylko banda z Niemiec "przypadkowo" wiedziała gdzie uciekać, i "przypadkowo" trafiła do Nowego Wspaniałego Świata który "przypadkowo" jest knajpą lewackiej Krytyki Politycznej. Jasne, wszyscy uwierzyliśmy. Możecie dalej traktować nas jak stado baranów.

  P.S. następnym razem choć wytłumaczcie tym osłom z Niemiec, że polski rekonstruktor w ułańskim mundurze to nie faszysta..

 • jurakuz

  Oceniono 11 razy 7

  nie nikt niemców nie zaprosił tak sobie przyjechali Warszawę zwiedzić, i zasłonili twarze bo zimno im było

 • jimmyjazz

  Oceniono 6 razy 6

  Ciekawe skąd niezaproszeni lewicowi bandyci z Niemiec wiedzieli gdzie mieści się siedziba Krytyki Politycznej i gdzie można uciec? Z google earth?

  A to że dostali śmieszne zarzutu to nic dziwnego. Kibole po meczach też takie dostają. Ot nasze prawo.
  Ciekawe dlaczego mieli pozasłaniane twarze skoro mieli pokojowe zamiary? To pewnie ten siarczysty mróz, bo dla nich Polska to już Azja.

 • kolombo7

  Oceniono 10 razy 6

  "I dzięki nam Marsz Niepodległości, nie przeszedł dłuższą trasą przez centrum - mówiła dziś Kazimiera Szczuka"

  Jakim prawem blokowaliście Polakom przejście Marszu Niepodległości w dniu ich Święta?
  Nie podoba się wam Marsz Niepodległości
  Spadajcie do swojej Europy

 • disloyall

  Oceniono 8 razy 6

  pieprzona V Kolumna

 • disloyall

  Oceniono 8 razy 6

  ta tzw . krytyka (?) polityczna to zwyczajna dzisiejsza V Kolumna.

  V Kolumna - czerwona zaraza - ktora trzeba spryskac azotoxem jak stonke.

 • judo

  Oceniono 6 razy 6

  OBŁUDA ,
  wada etyczna związana z fałszywym,
  nieszczerym, dwulicowym postępowaniem,
  podejmowanym jedynie ze względu na zewn.
  formy lub korzyści

  Oni zapraszali tylko przyjaciół, a tu masz przyjechali bandyci
  i pluli na polski mundur.

 • wolny.kan.gur

  Oceniono 6 razy 6

  Szkoda że Szczuka, Palikot i kilkoro innych popaprańców nie zebrali łomotu w trakcie zamieszek które wywołali. Być może kobita by oprzytomniała gdyby jakiś miłujący pokój i feministki niemiecki lewak podbił jej oko.
  Oczywiście sam fakt że niemieccy bandyci ściągnięci przez pederastów i feministki schronili się w ich siedzibie to zupełny przypadek.

 • alan.ski

  Oceniono 6 razy 6

  No i g...o sierotą zostało. Po cholerę blokowali. Gdyby ich zablokowano to wrzask o prowokacji byłby na cały świat. Dmowski i jego miłośnicy wiszą mi przysłowiowym zgniłym kalafiorem ale oni są obywatelami RP i jako tacy mają swoje prawa. Są jednak tacy, nazwiska znane redakcji, którzy się czują upoważnieni do wystawiania świadectw moralności, t.zn. kto ma prawo demonstrować a kto nie.

 • ulebyk

  Oceniono 10 razy 6

  Kawiorowa pseudolewica z Krytyki chowała przed policją niemieckich skrajnych lewaków, a gadzinówka Szechtera jak zwykle łże.

 • mama_myszkina

  Oceniono 8 razy 6

  W berlińskich pubach pojawiały się tez ulotki namawiające na udział w polskiej antyfaszystowskiej manifie. Cóż, droga KP, skoro zapraszacie chuliganów, to droga wolna. Ja już dawno przestałam chodzić na marsze, bo mi wstyd za Antife i innych awanturników, którzy o historii, polityce albo ekonomii wiedza niewiele albo nic i po prostu lubią się naparzać.

 • enedue3

  Oceniono 7 razy 5

  GazoWnia od dwóch tygodni trąbiła o antyfaszystach niemieckich , którzy maja wspomóc lewactwo krajowe.Jeśli zostali wypuszczeni bez konsekwencji to jest coś podejrzanego! Być moze zostali zaproszeni do kontrolowanej zadymy , która będzie pretekstem do uchwalenia "zamordyzmu" na niespokojne, kryzysowe czasy??

 • disloyall

  Oceniono 5 razy 5

  SEWERYN BLUMSZTAJN - dziekuje panu za wystepy w mediach.

  Jak bardzo pan nienawidzi Polski i Polakow ????

  Bede wdzieczny jak pan wytlumaczy co to jest NOWOCZESNY PATRIOTYZM ????

  Czy NOWOCZESNY PATRIOTYZM PANIE TOWARZYSZU Blumstajn - to cos takiego jak EKONOMIA POLITYCZNA ???

  Kazdy NORMALNY CZLOWIEK WIE; ZE NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK Ekonomia Polityczna - jest tylko Ekonomia !

  Nie ma czegos takiego, jak Nowoczesny Patriotyzm - jest tylko PATRIOTYZM.

  Blumstajn panoie towarzyszu, won ze swoimi teoriami ...

 • judo

  Oceniono 11 razy 5

  Lewicowi bandyci,

  schroniły się w lewicowym klubie.

  Przypadek

  Przeczytajcie fora - nikt wam nie wierzy towarzyszko Szczuko

 • representation1

  Oceniono 9 razy 5

  Zaproszenie jednak było, bezczelne tłumaczenia KP
  --------------------------------------------------------------------
  Krytyka Polityczna jest członkiem koalicji Porozumienie 11 Listopada, które zaprosiło niemieckich faszystów do Polski. Krytyka Polityczna nie wykpi się od współodpowiedzialności za sprowokowanie rozruchów. Przede wszystkim chodzi tu o wieloletnie jątrzenie i wyszydzanie polskiej tradycji jakie uprawiają czołowi publicyści Krytyki Politycznej. To Krytyka Polityczna odpowiada za przedstawianie Polski na arenie międzynarodowej w fałszywym świetle. Ta właśnie pokrętna propaganda przyciąga zachodnich faszystów do Polski.

  Krytyka Polityczna dostaje na swoją działalność dotację z budżetu państwa. Najwyższy czas z tym skończyć.

  To co dziś napisałem zostało dziś wypowiedziane w Wiadomościach TVP. Porozumienie 11 Listopada zaprosiło Niemców do Polski. A Krytyka Polityczna jest w koalicji Porozumienie 11 Listopada. Czyli ponosi odpowiedzialność za zaproszenie.

 • rocco-siffredi

  Oceniono 6 razy 4

  a towarzyszka szczuka chwali si epublicznie z elamala prawo blokujac przejscie legalnego marszu

  oczywiscie to nikogo nie razi, mozna sie przyznawac do lamania prawa w bialy dzien w owej zielonej wyspie

 • green_feldkurat_katz

  Oceniono 4 razy 4

  Nie, oni, po prostu, w szatni, bagaże zostawili...

 • judo

  Oceniono 4 razy 4

  Doopa wam się marszczy,

  Tyle lat propagandy a tu naród ma swoje zdanie

  może troche topornie (ale nie zawsza forma się liczy)

  proszę patrzeć na treść

  BRAWO POLACY

 • pedersdorfer

  Oceniono 8 razy 4

  Jak nie chcieliście warcholić w warszawie to po kiego diabła żeście przyjechali,z kijami,środkami opatrunkowymi, .Ja znam Niemca tylko faszystę , Niemcy Hitlera jakie były.do czego to doszło żeby po 70-lat szkopy znów przyjechali BIĆ POLAKÓW na zaproszenie: Gazety Wyborczej: Tow; Żakowskiego,Blumsztajna i innych Żeby ich przechowywać i zakwaterować na Nowym Świecie,w klubie Krytyki politycznej.Policja celowo sprzyjała niemieckim i Polskim Faszystom,rzecznik policji mówił ze monitorowali ta grupę od granicy ,to dlaczego im nie skontrolowali autobusów,dlaczego pozwolili blokować przejście legalnemu marszowi ,dlaczego ta zaraz biegał w szalo-kominiarkach .Dla mnie jest to hańba lewackich i antypolskich rządów. Dlaczego wszystkie media fałszywie komentowali zajścia na niekorzyść Patriotycznego społeczeństwa ,którzy maja prawo do przemarszu,dlaczego władze warszawy celowo pozwoliły na taka ilość Marszów przeciw Pochodowi Niepodległości .To jest celowa prowokacja lewactwa które popiera rząd i władze warszawy.Dlaczego tak szybko już zainterweniował p.Tusk i p.Komorowski już maja Gotowe projekty ustaw ,o Zgromadzeniach Publicznych: Bo spodziewając się niepokojów społecznych które będą po podwyżkach cen i podatków ,a musiał być Pretekst.

 • zygfryddezgryz

  Oceniono 4 razy 4

  wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-slawomira-sieradzkiego/17979-oto-dowod-kto-zaprosil-niemieckich-bojowkarzy-panstwo-tuska-znowu-okazalo-sie-mocne-jak-zwykle-w-gebie
  to dowód że nie zapraszaliście bandyckich bojówek z Niemiec.....

 • wildenergy

  Oceniono 4 razy 4

  Żyjemy w zacofanym kraju... cała Europa mówi o nieudanym eksperymencie socjalnym jaki jest muti-kulti a u nas ciągle powtarza się te prehistoryczne hasła...

 • mama_myszkina

  Oceniono 6 razy 4

  Krytyka Polityczna była zrzeszona w Porozumieniu 11 Listopada, a owo porozumienie zaprosiło bojówki z Niemiec. Tyle w temacie. To z 11listopadaorg

  WITAJCIE! WILLKOMMEN! PRIVET! WELCOME! FASZYZM NIE PRZEJDZIE! NO PASARAN!

  „Niemcy jadą rozbić marsz” ogłosiło kilku dziennikarzy wtórując skrajnie prawicowym krzykaczom, którzy regularnie ogłaszają agresję „niemca”, „ruskiego”, „żyda”, „homoterrorystów” i „lewackich ekstremistów”.

  Żerując na historycznych resentymentach, zrównano intencje współczesnego niemieckiego ruchu antyfaszystowskiego z intencjami nazistów bądź zaborców. O ile taka retoryka ze strony polskich nacjonalistów i neofaszystów kompletnie nas nie dziwi, o tyle przejęcie jej przez kilku dziennikarzy uważamy za skandaliczne i równoznaczne z auto-dyskredytacją ze strony tych osób. Pozostajemy jednak odporni na opary absurdu i tłumaczymy łopatologicznie raz jeszcze podstawy naszego antyfaszystowskiego dyskursu w kontekście 11 listopada.

  Manipulacją jest twierdzenie, jakoby koalicja antyfaszystowska występowała przeciwko niepodległości Polski. Dzień 11 listopada będzie świętowany w całym kraju w setkach miejsc i na wiele sposobów. Nigdy nie blokowaliśmy, ani nie zamierzamy blokować tych wydarzeń. Natomiast z pełną świadomością blokujemy jedno konkretne! Mianowicie to, które nie jest niczym innym jak demonstracją skrajnie prawicowych, nacjonalistycznych, faszyzujących postaw i idei. Tym wydarzeniem jest tak zwany Marsz Niepodległości, organizowany przez ONR i MW, na który zaproszono też skrajną prawicę z Węgier (Jobbik), Serbii, Ukrainy, Czech... W ten sposób marsz ten, który pod różnymi nazwami odbywa się w W-wie już od wielu lat, urasta do jednego z największych tego typu przemarszy w Europie. W tym kontekście oraz w kontekście nasilających się aktów skrajnie prawicowej przemocy w kraju (Puńsk, Białystok, Jedwabne, Lublin, Krośnica...) opinia międzynarodowa z coraz większym niepokojem śledzi rozwój wydarzeń w naszym kraju.

  I tak dalej.

  Chciałabym tez zauważyć, że blokowanie trasy legalnego marszu nie dowodzi kultury politycznej. Póki co, mamy w Polsce wolnośc światopoglądową. Można cudzych poglądów nie lubić, ale używanie siły świadczy o jednym - że to my mamy problem a nie osoby, które blokujemy.

 • adamm5

  Oceniono 6 razy 4

  Teraz nie zapraszali, jak okazało sie, że wyszedł skandal, a szkopy pobiły Polaków, za to, że byli w polskich historycznych mundurach. Szkoda, że przed piątkiem nie wydali takiego oświadczenia, ale wówczas nie wiedzieli, że blisko połowa zatrzymanych to będą rodacy Hitlera! Teraz opowiadają, że główne burdy robili uczestnicy Marszu, to skąd w aresztach znaleźli się szkopy? Skąd awantury na Marszałkowskiej i Nowym Świecie, skoro "kolorowi" go tam nie wpuścili?

 • ptysjas

  Oceniono 10 razy 4

  No tak, Niemców nikt nie zapraszał, to byli turyści, tylko zimno było więc założyli kominiarki

 • representation1

  Oceniono 5 razy 3

  Czy tow. Sierakowski wyda nowy list otwarty do Europejskiej Opinii Publicznej?
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Już kiedyś on i całe stado baranów go popierających chcieli się wyrzec polskiej suwerenności:

  www.krytykapolityczna.pl/Teksty-poza-KP/List-Otwarty-do-Europejskiej-Opinii-Publicznej/menu-id-63.html

  Jak oni w KP umieją sr... we własne gniazdo. Unia się sypie,a oni dalej hajda budować eurokomunę.

  Proletariusze wszystkich Salonów łączcie się.

 • pansloik

  Oceniono 7 razy 3

  W dzisiejszych czasach faszyzm ma tęczowy odcień. Lewacy, nie kompromitujcie się, jesteście w mniejszości, większość ludzi to kochający Polskę, przywiązani do tradycyjnych wartości a jednocześnie potrafiący odnaleźć się we współczesnym świecie patrioci. I wcale nie bojący się innych kultur, ale na przykładzie zachodniej Europy wcale nie będący entuzjastami multikulturowości. Multikulturowość się skompromitowała, ale nasi lewicowcy siedzący w zaścianku tego nie wiedzą. Towarzysze, zachęcam abyście trochę poznali świat, pojeździli po świecie, wiem że może nie macie za co, trzeba się wziąć do roboty, nie studiować humanistycznych kierunkach, na których trucizna lewactwa jest największa. Z moich obserwacji w UK, szczególności w Szkocji, w Niemczech, Skandynawii, Francji, krajach Beneluksu, Włoszech wynika , że tam gdzie są największe skupiska muzułmanów, panuje największy syf, przestępczość, ceny nieruchomości spadają. Więc Szanowni przedstawiciele Krytyki Politycznej - pierdo....jcie się w wasze durne łby!

 • klasa62

  Oceniono 5 razy 3

  Jasne że nie .... Przechodzili akurat i wpadli ....

 • i33il33

  Oceniono 7 razy 3

  Szczuka jest porąbaną babą,co ona bredzi?Tak jest a plakaty nawołujące do przyjazdu antyfaszystów i blokowania przemarszu "polskich faszystów" same powywieszały się w państwach europejskich.Bojówkarze z antify też po przyjeździe dokładnie wiedzieli o tym gdzie mają sztab operacyjny,że w kawiarni Krytyki Politycznej,tym powinna zająć się z urzędu prokuratura a bufetowa wymówić dzierżawę lokalu,władze też powinny wstrzymać finansowanie tej leninowskiej zarazy i niech się toto samo finansuje a nie żeby takie goovno żerowało na moich podatkach.

 • rocco-siffredi

  Oceniono 7 razy 3

  Jakim prawem lewacy blokowali przejscie legalnego marszu?

  Jesli ktos z towarzyszy z Krytyki potylicznej uwaza za obrazliwe jakiekolwiek haslo albo element marszu niepodleglosci - ma prawo zglosic to do niezawislego sadu i zlozyc zawiadomienie o lamaniu prawa

  Moze wiec, sprawdzic maile towarzyszy z krytyki i zobaczyc czy nie zapraszali lewackich bojowek do Polski?

  wladze miasta zezwalaja na konkurencyjne demonstracje w tych samych miejscach?
  policja zamiast chronic uczestnikow legalnego marszu delegalizuje go w polowie, bez zadnej podstawy prawnej
  zatrzymano 110 osob, w tym polowe lewackich zadymiarzy

  zakladajac, ze pozostalych zatrzymanych jest 70
  to podzielmy ich po polowie - 35 z lewactwa i 35 z narodowcow/kibicow

  mamy wiec 75 zatrzymanych za rozroby lewakow krajowych i zagranicznych i 35 narodowcow/kibicow

  dlaczego GW nie napisze, ze wiekszosc zatrzymanych w czasie zajsc to lewaccy zadymiarze/krajowi i zagraniczni?
  w marszu wzielo udzial ok 30 tys ludzi
  w manifestacjach lewackich 3 razy mniej

  30 osob z 30 tys to 0.1%

  teraz rezim zarzadzajacy Polska bedzie mial na tej podstawie pretekst do odmowy zgromadzen itd
  na wypadek jak juz za rok-dwa skonczy sie kasa z unii, i przyjdzi eprawdziwy kryzys i wszystkie panienk pracujace przy "funduszach unijnych" i lipnych szkoleniach trzeba bedzie wyslac na bezrobocie

  wiecie ile nowego sprzetu zakupil rzad dla policji na wypadki przyszlych zamieszek?

  a ciemny lud to kupuje

 • judo

  Oceniono 5 razy 3

  Nikt Wam nie wierzy GW

  Tragedia propagandy - wieloletnie nakłady

  A tu Gooowno

 • jan_boruta

  Oceniono 2 razy 2

  Nie, skąd sami się wprosili albo przyjechali na grzyby

 • frankyy

  Oceniono 4 razy 2

  .

  Dziś, prawdziwym patriotą w Polsce jest ten, kto zbiera na ulicy kupy po swoim psie.

  .

 • dyktator_bolandy

  Oceniono 4 razy 2

  oczywiscie, nie zapraszali , tam nie było żadnych bojówek, tylko lewicowi pacyfiści. Bojówki to były jedynie faszystowskie.

 • labandera

  Oceniono 6 razy 2

  Oto, co dostali za zarzut niemieccy antyfaszyści, gdy zostali wypuszczeni do domów.

  "W dniu 11 listopada 2011 roku ok. godz. 12:10 w Warszawie na ul. Nowy Świat/Warecka, zakłóciła spokój i porządek publiczny, okazując przy tym rażące lekceważenie podstawowych zasad porządku prawnego i innym wybrykiem polegającym na agresywnym zachowaniu mającym charakter chuligański wobec idących niniejszymi ulicami pieszych, głośnymi krzykami, manifestowaniem niebezpiecznych narzędzi w postaci m.in. pałek, kii oraz zasłaniając twarz, wywolując w ten sposób niepokój i poczucie zagrożenia wśród przechodniów i okolicznych mieszkańców, czynu tego dopuściła się działając publicznie bez powodu, okazując rażące lekceważenie podstawowych zasad porządku prawnego, tj. o czyn z art. 51 par. 2 kw."

  Nic nie ma na temat ataków na ludzi, policję, czy niszczenie mienia. Nie dajmy się nabrać propagandzie skrajnej prawicy, że za wydarzenia w Warszawie odpowiedzialni są obcokrajowcy. Wszyscy widzieliśmy dokładnie na ekranach TV, kto wszczął burdy i kto podpalał wozy transmisyjne.

 • marian8-1960

  Oceniono 6 razy 2

  UWAGA!

  Dziś wieczorem około godz. 21.40 ciekawa audycja w Radio Maryja zatytułowana "O istocie komunizmu" - gościem audycji będzie ks. prof. dr hab Tadeusz Guz.

 • kazek100

  Oceniono 1 raz 1

  "Jakim prawem lewacy blokowali przejscie legalnego marszu?"

  rocco-siffredi !

  mam nadzieję, że będziesz konsekwentny i nastepnym razem z równym oburzeniem zareagujesz, gdy brunatni zaatakują np. legalna paradę homoseksualistów?

  Piszę o tym, bo jakoś dotychczas oburzenia na atakowanie legalnych imprez po waszej stronie nie słyszałem...

  chcialbym wam także, miłośnicy brunatnych, przypomnieć, że ci z nas, którzy obalali komunę, także prowadzili działania nielegalne. Wam się marzy nowy totalitaryzm, a może po prostu jesteście młodymi ludxmi manipulowanymi przez prawicowych populistów, ale zacząc należaloby od odrobiny konsekewncji.

 • samhawkins

  Oceniono 5 razy 1

  Ta lewacka sekta skupiona wokół Sierakowskiego powinna być zdelegalizowana za zaproszenie lewicowych bandytów z Niemiec w celu bicia Polaków na marszu.

 • sunim

  Oceniono 7 razy 1

  Lewackie dupki poniosły klęskę. Na nic skowyt żyda Blumsztajna, Żakowskiego i bandy anty-polskiej podpisanej pod tymi kłamstwami. Chcieliście sprowokować, wyśmiać, zdyskredytować, skompromitować to, co dla milionów Polaków najcenniejsze.
  Niczego nie zablokowaliście. Obudziliście i oburzyliście miliony. Obrazki bitych przechodniów z polskimi flagami na ulicach stolicy 11.11 zostaną z nami na długo.
  Ciężkie czasy się szykują. Dla lewaków.

 • garkuchta

  Oceniono 3 razy 1

  Cóż, gdyby nie policjanci, którzy wzięli na klatę atak zadymiarzy z Marszu Niepodległości, nie moglibyście napisać tego oświadczenia. Bojówkarze roznieśliby was w puch.
  Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Dlaczego wybraliście taką formę demonstracji, która z założenia mogła zakończyć się porządnym mordobiciem, gdyby nie działania policji? Czy mało jest innych miejsc w Warszawie na Kolorową Niepodległą ? Sami prowokujecie, a potem dziwicie się złości ludzi na was.
  Moją sympatię straciliście.
  PS. Nie jestem prawicówką.

 • a_weasley

  Oceniono 7 razy 1

  I pewnie jeszcze nie wzywaliście do "fizycznego zablokowania" Marszu Niepodległości.
  A świstak siedzi...

 • anikab

  Oceniono 7 razy 1

  Ludzie! Wolnej Polski nie ma i nie było! W święto niepodległości "niepolacy-lewacy" spraszają niemieckich faszystów, wnusiów i prawnusiów tych, którzy zrównali Warszawę z ziemią i wyrżnęli Warszawiaków, by blokowali Marsz Niepodległości! Warszawa wielka jest, czemu "pokojowa" szczuka nie manifestowała w innym miejscu swoich poglądów? Ano chciała rozróby! Powinna teraz płacić za leczenie policjantów i naprawę szkód miastu i temu tam nawet tefał-enu za furkę.

 • matulacn

  Oceniono 5 razy 1

  Kolorowa Niepodlegla= chuligani,bandziory,zadymiarze.Po jaki czort wasze demonstracje.Urzadzajcie sobiue pochody we wlasnym ogrodku,Tam dewastujcie to co wasze,prywatne.Wszystkich was-do kamieniolomu na dozywocie.

 • gregoson

  Oceniono 5 razy 1

  Takimi wypowiedziami frau Szczuka und herr Blumsztajn wpisali się nieświadomie zapewne w filozofie prezentowana przez PiS - każdą klęskę przekuć w zwycięstwo. Ale jak się gów...o próbuje porzekuwać w coś innego to sie można nieźle obryzgać.
  Skompromitowaliście się i cała Polska to widzi mimo braku odpowiednich relacji w mediach - kolorowych mediach, które z niecierpliwością czekały na konfrontacje na Placu Konstytucji. A tu kicha w szmacie :) szkopko puściły nerwy i zaczęli rozróbę wcześniej i nie tam gdzie trzeba (mapy od dziadków mieli - nieaktualne), stroje im się pomyliły, a potem g,,wycofali"i na z góry upatrzone pozycje jak ich dziadkowie gnani przez ruskich do Berlina. Potem nici z bijatyki bo Marsz Niepodległości poszedł inna trasą i nie było krwawej jatki,a bidny TVN cały czas kręcił grupkę kolorowych znudzonych do nieprzytomności. Faktycznie frau szczuka i herr Blumsztaj moga odtrąbić zwycięstwo. Tylko zadaję sobie, a za pośrednictwem netu innym, pytania. Otóż niech mi kolorowi odpowiedzą co by się stało gdyby ludzie, którzy przyszli na Marsz Niepodległości byli tacy jak ich opisywali w prasie i ulotkach lewacy? Przecież te 10 tys ludzi zrobiłoby z was kolorowy kisiel i szkopy tchórzliwe by wam nie pomogli bo by uciekali na czele. To by była miazga bo by was czapkami nakryli. To skrajna nieodpowiedzialność ze strony kolorowych. Myślicie, że jakby druga strona chciała wam wtłuc to by ich policja zatrzymała i te transparenciki wasze ?! Wasza niemiecka bojówka już siedziała na dołku, kto was miał bronić ? Kazia i Sewreyn ?!A druga sprawa to KTO uzbroił szkopów w sprzęt do bijatyki jeśli policja twierdzi, że nie znalazła nic w autokarach ? W boju zdobyli czy mieli przygotowane przez swoich kumpli z Porozumienia 11 listopada?
  Mimo wszystko lewackie organizacje skompromitwały się, podobnie jak media oraz władze warszwwy, które nie powinny dopuścić do dwóch skrajnych manifestacji w tym samym miejscu i czasie.
  Uprzedzając głupie teksty - kibole demolujący Plac Konstytucji i niszczący samochody powinnni bezwględnie siedzieć.

 • ssierota

  Oceniono 7 razy 1

  Był sobie w Niemczech narodowy-socjalizm z panem A.H., a teraz mamy nowe wynalazek międzynarodowy-socjalizm, i jego aktywnych polskich wyznawców: Szczukę, Środę, Blumsztajna, Krytykę Polityczną. Natychmiast przestać dopłacać do tych ludzi, do ich wydawnictw, grantów "naukowych" i organizacji ze środków publicznych!

 • zielonykatol

  Oceniono 1 raz 1

  aasha.blogsport.de/2011/10/27/faszyzm-nie-prejdizie-polens-rechte/

 • sakral

  Oceniono 3 razy 1

  władza sobie nie radzi z faszyzmem

 • cyrix25

  Oceniono 9 razy 1

  lewicowość to choroba umysłowa

 • kazek100

  Oceniono 2 razy 0

  Momentami myślę, że brunatni troglodyci powinni kwiatami podziekować lewicy za pojawienie się tych 100 Niemców.

  Co prawda niewiele oni tam zdziałali, ae dzięki nim mają znakomite usprawiedliwienie dla swojego bandytyzmu, agresji i umiłowaniu dla trzymania innych za mordę.

  najwięcej bandytyzmu pokazali zaproszeni przez radykalną prawicę kibole. Gdyby nie obecnośc kiboli, cały ten marsz to byłaby garstka ludzi, ale obecność i agresję kiboli jakoś dziwnie przemilczają prawicowi głosiciele prawdy...To w końcu nie niemiecka antifa paliła samochody i lała się z policją. nawet slynne "zaatakowanie grupy rekonstrukcyjnej" jakoś nie znajduje potwierdzenia na zdjęciach... A co do organizowania blokady w innym miejscu - ten marsz byl organizowany pod pieknymi hasłami przez ludzi o totalitarnych poglądach i zamordyzmie wpisanym w ideologię. gdzie mieli to organizować? Na Okęciu? Obrońcy faszyzującego marszu niestety posługują się frazeologią, jaką wielokrotnie slyszałem za komuny, gdy władza chciała uderzyć w opozycję, ta brunatna gawiedż doskonale odrobiła lekcje z totalitarnej propagandy, żal tylko tych nielicznych, ktorzy byli tam z dobrej woli zwiedzeni pieknymi hasłami brunatnych "dziarskich chłopców"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX