Będzie polski serial o dziennikarzach TV. "Wiadomości z drugiej ręki" [ZDJĘCIA]

TVP 2 kręci nowy serial o życiu dziennikarzy. Zagrają w nim m.in. Wojciech Mecwaldowski, Maja Hirsch i Magdalena Łaska.
Nowy serial będzie emitowany w dni powszednie o godz. 19.00 na antenie TVP 2. W założeniu ma przybliżyć widzom życie w newsroomie programu informacyjnego i cały świat mediów. Będzie oparty na argentyńskim formacie - telenoweli "Los exitosos Pells", jednakże producent zapewnia, że polska wersja została bardzo zmodyfikowana.

W rolach głównych obok gwiazd takich jak Maja Hirsch i Wojciech Mecwaldowski, wystąpią Maria Pakulnic, Marek Barbasiewicz, Waldemar Błaszczyk i Marcin Kwaśny. Reżyserem jest Robert Wichrowski.

Serial przedstawia historię Marcina Wilka i Agaty Rusek, prowadzących wspólnie informacyjny program w stacji PL24, prywatnie będących małżeństwem. Akcja zawiązuje się w momencie, gdy Marcin ulega wypadkowi i zapada w śpiączkę - wtedy producent programu w miejsce Wilka zatrudnia łudząco podobnego do niego Piotra Wilczyńskiego. Zdjęcia do serialu ruszyły w zeszłym miesiącu. W tym cyklu zostanie nakręconych 48 odcinków, na antenie TVP 2 program będzie go można zobaczyć najprawdopodobniej w jesiennej ramówce - zastąpi nadawany w tym samym czasie serial "Licencja na wychowanie".

Producentem serialu jest Endemol Polska.

Kliknij, by zobaczyć zdjęcia

Więcej o: