Antykomor.pl zamknięta. Nowak: To bzdura. Akcja ABW bije najbardziej w prezydenta

?To oczywista bzdura. Mam nadzieję, że odpowiednie służby wytłumaczą to opinii publicznej. Ta akcja bije najbardziej w PBK? - tak Sławomir Nowak, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta, skomentował nalot ABW i zamknięcie strony internetowej antykomor.pl.
W piątek rano w Tomaszowie Mazowieckim funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego weszli do mieszkania internauty prowadzącego stronę antykomor.pl i zarekwirowali jego laptopa. Przeszukali także jego mieszkanie i piwnicę.

Dlaczego "nalot" zrobili funkcjonariusze ABW? - Ponieważ są to czynności, które zostały im zlecone - odpowiada Katarzyna Tomczyk z prokuratury w Tomaszowie. - Więcej informacji ze względu na tajemnicę nie mogę udzielać. Postępowanie się toczy - stwierdziła.

Internauta pyta Nowaka

Informacja wywalała burzę wśród internautów. Czytaj dyskusję na Tokfm.pl>>

Na facebookowym profilu Sławomira Nowaka jeden z internautów zapytał o skandaliczną - jego zdaniem - akcję ABW. - To oczywista bzdura. Mam nadzieję, że odpowiednie służby wytłumaczą to opinii pub. Ta akcja bije najbardziej w PBK (Prezydenta Bronisława Komorowskiego - przyp. red.) - odpisał Nowak.

Kliknij, by obejrzeć galerię

Co pojawiało się na Antykomor.pl?

Co można było przeczytać na stronie internetowej antykomor.pl? 25-latek dokumentował m.in. wpadki Bronisława Komorowskiego. Na stronie pojawiały się złośliwe fotomontaże, zdjęcia i filmiki. Na stronie zamieścił oświadczenie. - Serwis AntyKomor.pl był swego rodzaju karykaturą, a ta nie zawsze jest wiernym odzwierciedleniem rzeczywistości, która nas otacza, ponieważ koncentruje się na brakach i mankamentach opisywanej postaci. Satyra to krytyka tego, co ja uznałem za złe, naganne lub żałosne i uważam, że miałem do tego pełne, nieskrępowane prawo. Na łamach AntyKomor.pl nigdy nie namawiałem do nienawiści na tle poglądowym a także do innych złych uczynków czy też zachowań, nigdy też nie znieważałem obecnego Prezydenta Polski w sposób, który urągałby wszelkim normom - czytamy na stronie internetowej.

Więcej o:
Komentarze (250)
Antykomor.pl zamknięta. Nowak: To bzdura. Akcja ABW bije najbardziej w prezydenta
Zaloguj się
 • red.kris

  Oceniono 26 razy 22

  Nieważne, czy antykomor czy antykaczor, czy jakiś dowolny inny palant ...
  Bezpieka jednak żyje !!!
  Dziś laptopy, kiedyś powielacze, tusz i papier ... procesy ...
  Gadać i pisać można wszystko, ale nie publicznie. Jak za "komuny" ROTFL.

 • pzpo

  Oceniono 15 razy 13

  Czy ABW zamknie również stronę spieprzajdziadu.pl?

 • zibi601

  Oceniono 13 razy 11

  Ta akcja to największa głupota prokuratury i rządzących , którzy do tego dopuścili.

 • piotr110660

  Oceniono 18 razy 10

  Są powody do optymizmu. Kraj się rozwija, z kryzysu została tylko zielona plama, a budżet mamy taki, że palce lizać. Nic dziwnego, że ten optymizm się udziela.
  Niestety, nie każdemu, więc do urodzonych malkontentów Partia Miłości wysyła promienny uśmiech oraz oddziały ABW. Te ostatnie wpadły właśnie o szóstej rano z przyjacielską wizytą do studenta z Tomaszowa Mazowieckiego. Ten patologicznie ponury młodzian kalający zacne imię Robert prowadził kulturalną – jak zapewnia – i satyryczną stronę AntyKomor.pl.
  Jak bardzo była ona kulturalna, nie wiem, toteż nie wyrywam się z jej obroną, niemniej jednak wysyłanie do walki z internautą służb specjalnych budzi zdumienie nawet prof. Piotra Kruszyńskiego, który zauważa, że „ABW jest od ścigania najcięższych przestępstw”. Ale też, panie profesorze, powołane do zwalczania terroryzmu służby po śmierci bin Ladena mają chwilowo wolne moce przerobowe, zajęły się więc oprawcą zza klawiatury.
  Dziarscy panowie w kominiarkach nie tylko zarekwirowali 25-latkowi laptop i twarde dyski, ale też przeszukali mu mieszkanie oraz, proszę mnie uszczypnąć, piwnicę. Podziemia antyprezydenckiego się spodziewali, u licha, czy jak?!
  A może, to już moje domysły, ów zbir ukrywał tam fanatycznych kiboli obrażających majestat Premiera Rzeczypospolitej, sugerując, iż cierpi on na wrodzony zespół niedoboru jodu, zwany pospolicie matołectwem? Tymi zbrodniarzami zajęły się już uzbrojone organy, podśpiewując przy tym „Make peace, not PiS”. Każdy z bandytów dostał 500 złotych mandatu. Jak można się domyślić, stówka była za brzydkie wyrazy, a na 400 złotych wyceniono honor Donalda Tuska, którego chroni konstytucja oraz generał Bondaryk. I policja.
  Trochę rozczarowuje w tym kontekście postawa armii, która, o ile wiadomo, nie przeczesuje jeszcze tomaszowskich lasów w poszukiwaniu antytuskowej partyzantki. A szkoda, bo można by tę operację połączyć z nagonką, a już Pan Prezydent wiedziałby, co z tak pięknie zagnaną zwierzyną zrobić.
  Ze swej strony autor tego felietonu kaja się oraz obiecuje pisać tytuł Pana Prezydenta wielkimi literami, podkreślając tym samym szacunek do Głowy Państwa. Jednocześnie skruszony autor (błagam, nie o szóstej rano!) zobowiązuje się nadać następnemu synowi, jeśli się tylko narodzi, imię Bronisław. Lub choćby zapuścić mu wąsy.

 • olias

  Oceniono 11 razy 7

  cudowne jest to oburzenie Nowaka. Normalnie jaja-jak-berety. Za chwilę wystapi w tv Niesiołowski i oznajmi że całą akcją dowodził zapluty karzeł reakcji, niejaki J. Kaczyński, znany wróg ludu pracującego miast, wsi, osiedli i osad.
  Nowak, daj se siana. Po co się wysilasz? Lemingi nadal wam wierzą, ich wiara jest niepodważalna. Po takim napromieniowaniu wiedzą jaką fundowały TVN, gazeta Michnika, i parę innych środków masowego rażenia są wasi.
  Skończycie jak PRL. Znów będzie "sztandar wyprowadzić".

 • supertusk

  Oceniono 12 razy 6

  Wielce wymowne jest w tych dniach milczenie autorytetów ,specjalistów od
  faszyzmu, obrońców demokracji, wolności i inych ..ości .Dali doupy do wiwatu

 • milu100

  Oceniono 12 razy 6

  jak widać PO ma moralność Kalego.
  Śmiać się można jedynie z Kaczyńskich, Komorowski to świętość.

  Co się dzieje, czy mamy już państwo policyjne?

 • scoocha

  Oceniono 12 razy 6

  Pamiętam oburzenie jakie wywołała akcja ABW podczas aresztowania posłanki Blidy. PO mordy się nie zamykały ! Byli w szoku że o 6 rano wysłali służby do kobiety. A dzisiaj sami akcje przeprowadzają, akcja przeciwko demokracji. Ta partia z dzisiejszym newsem straciła moje poparcie. Nie chcę i nie zamierzam żyć w kraju podobnym do Białorusi. Ściganie forumowiczów za to że ktoś uraził sflaczałe ego Sikorskiego a teraz za to że ktoś przedstawia prezydenta w krzywym zwierciadle jest zaszczuty służbami do zwalczania terroryzmu i ciężkich przestępstw. Ja o takiej Polsce nie marzyłem kiedy oddawałem głos na PO. Już odechciało mi się tych zmian na lepsze i lepszego życia. Jak ma te lepsze życie tak wyglądać to wolę niech rządzi ktokolwiek inny poza PO. Głosując rzucę monetą PiS czy SLD i do tego będę namawiał moich znajomych.

 • myslacy45

  Oceniono 12 razy 6

  PO = KGB
  Koniec wolności słowa. Panie Komorowski pół polski pan aresztujesz?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX