Gargas chce pozwać TVP

Autorka "Misji specjalnej" Anita Gargas w liście do prezesa TVP Włodzimierza Ławniczaka żąda sprostowania nieprawdziwych informacji na swój temat i grozi procesem sądowym - donosi portal Wirtualne Media. Dziennikarka poczuła się urażona listem, w którym Ławniczak wyjaśnia powody zdjęcia "Misji Specjalnej" z ramówki.
W liście do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich prezes TVP tłumaczył, że wielokrotnie zwracał Gargas uwagę na "manipulacje polityczne, wynikające być może z niedostatków warsztatu dziennikarskiego".

Gargas twierdzi, że zarząd TVP nigdy nie zwracał się do niej z uwagami dotyczącymi "manipulacji politycznych" w jej programie. "Nie wiem, dlaczego nie zgłaszał pan swoich - wyrażonych w liście do SDP - zastrzeżeń bezpośrednio do mnie jako autorki programu w czasie, gdy program istniał na antenie. Miałby pan wówczas okazję przekonać się, że zastrzeżenia te są bezpodstawne" - napisała Gargas w liście, cytowanym przez Wirtualne Media.

Dziennikarka dodała, że wszystkie informacje zawarte w liście są nieprawdziwe i naruszają jej dobra osobiste. "Brak sprostowania fałszywych informacji na jej temat będzie skutkować skierowaniem stosownej sprawy na drogę sądową" - ostrzega Ławniczaka.

"Misja specjalna" została zdjęta z anteny 1 października 2010 r. Jako oficjalną przyczynę TVP podała niską oglądalność programu.

Więcej o:
Komentarze (47)
Gargas chce pozwać TVP
Zaloguj się
 • pe1

  Oceniono 18 razy 14

  Bezczelny babsztyl, zamiast się pogodzić z faktem, że nikt już nie chce jej skandalicznych i kłamliwych programów, to jeszcze się miota i kąsa. Typowe zachowanie pisiorskich zacietrzewionych oszołomów.

 • pis_busters

  Oceniono 14 razy 12

  Szmatława dziennikarka robiła szmatławy program. Mam nadzieję, że podobne śmieci zostaną szybko uprzątnięte...

 • mhjunior007

  Oceniono 12 razy 12

  Dziennikarze Misji Specjalnej bardzo chętnie współpracowali np z dziennikarzami Super-Nowej z Bielska-Białej - niezwykle "rzetelnej" gazety internetowej, zakładanej przez Marka P. Teraz S-N gorliwie broni dobrego imienia Marka P., który w Komisji Majątkowej potrafił zdziałać cuda.

 • klinek64

  Oceniono 13 razy 11

  Tej Pani serdecznie dziękujemy - papapa:)))

 • sp9ai

  Oceniono 15 razy 11

  Bardzo dobrze że zdjęto ten program był taki jak ta baba dyspozycyjno pisowska.

 • anissa4

  Oceniono 12 razy 10

  Matko, jaka ty jesteś zakłamana...

 • asperamanka

  Oceniono 11 razy 9

  Rany, Gargas urażona i obrażona. Kobieto, żeby się móc obrazić to trzeba mieć zdolność honorową.

 • kjpk6

  Oceniono 13 razy 9

  Nabzdyczona jak PiS z toksycznym zatruwającym Polskę wodzem.
  I jeszcze trzeba im za tę obrażalskość zapłacić z publicznych pieniędzy!

 • azeta7

  Oceniono 11 razy 7

  Rany, ta manipulatorka jeszcze śmie podskakiwać!? Zaproscie na proces telewidzów to jej pokazemy gdzie pieprz rosnie!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX