Komentarze (424)
"Kampania nienawiści zaczęła się od podwójnej porażki PO i Tuska"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • marsyas

  Oceniono 18 razy 8

  A kto palił kukłę prezydenta Lecha Wałęsy?

 • kar-rudy102

  Oceniono 7 razy 7

  Kurwski to najwiekszy łajdak,manipulator i kłamca w Polsce.ten człowiek słowa prawdy w życiu nie powiedział

 • prawdziwy_lepek

  Oceniono 7 razy 7

  Oj mylisz sie chlopcze stajenny...SPACEROWANIE Z PLONACYMI KUKLAMI PREZYDENTA WALESY-TO BYL POCZATEK NIENAWISCI W WASZYM WYDANIU.

 • lamerka

  Oceniono 7 razy 7

  nietakt, bredzisz. Ale dziekuje za zaliczenie do mlodych.

 • itsme

  Oceniono 11 razy 7

  Kurski, inteligencji Ci odmowic nie mozna. Jednak wykorzystujesz ja w mozliwie najgorszy sposob.
  Goebbels tez byl inteligentny. I zaklamany jak Ty.
  Imponuje Ci to Twoje podobienstwo do niego?
  Jerzy Urban przy Tobie to wzor uczciwosci i prawdomownosci. Oraz odpowiedzialnosci za wlasne slowa.
  Twoje dzieci beda sie Ciebie kiedys wstydzic, o ile juz sie nie wstydza.

 • lamerka

  Oceniono 7 razy 7

  Kurski, ty klamliwa szujo!
  Kampania nienawisci trwa nieprzerwanie od poczatku lat 90-tych, od wojny na gorze, ktora wymyslil ten "genialniejszy" z braci!
  Gdybym miala okazje Cie spotkac, powiedzialabym Ci to samo prosto w oczy, szujo!

 • majajekukubzdziongvamajaje

  Oceniono 13 razy 7

  Kurski nie p...dziel. Donek w 2005 zniósł porażkę dużo lepiej, niż Jaruś w 2007 i 2010. I to Jaruś się zapluwa z wściekłości. Ten jego firerkowaty szczek przypominający głos spikerki północnokoreańskiej telewizji, to hajlowanie na kaczych parteitagach, te pisie fakelcugi przed pałacem prezydenckim - nie widzisz tego i nie słyszysz?

 • antobojar

  Oceniono 15 razy 7

  Haha... Facet który miał owacje w Sejmie... KŁAMCA...OSZUST...!!!!! ... nagle staje się autorytetem moralnym ...

  www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4
  wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4470258.html
  Gnida...Która nigdy nie zostanie nawet wszą... Przegrał... razem z Kaczyńskim, kameleonem Czarneckim... i zimnymi manipulantami Błaszczakiem i Brudzińskim...

 • korcia2000

  Oceniono 15 razy 7

  Ja osobiście twierdzę, że kampania bezprzykładnej nienawiści i demontażu państwa rozpoczęła się od przegranej PiS-u najpierw w wyborach parlamentarnych a następnie prezydenckich. A Kurski niech nie udaje głupszego niż jest w rzeczywistości.

 • akner721

  Oceniono 13 razy 7

  Prawdziwa kampania nienawiści zaczęła się tak naprawdę w Polsce po przegranej Kaczyńskiego, który nie mogąc się pogodzić z faktem, zaczął mącić, co czyni nadal.

  Ciekawe co zrobi po następnej przegranej? Dokona zamachu...............?

 • kashubianin

  Oceniono 13 razy 7

  "Wyzwoliło to w Donaldzie Tusku traumę i odwet"

  kurski niemoze sie pogodzic z wyrokiem sadowym w demokratycznym kraju, musial zaplacic prawie 100.000 ZL. co taki pseudo-polityk szuka w polityce? wyslac go na emeryture, i tak bedzie mial duzo lepsza nic zasluzyl, bo oprocz siania nienawosci nic niezrobil...

 • jacek230

  Oceniono 15 razy 7

  Chory czlowiek. Z nienawisci. Moze znowu pojedzie 250 km/godz. Przestepca!

 • stefanpajonk

  Oceniono 15 razy 7

  heheh zabawne... spokojnie pisie naród już cie podsumuje :)

 • dyskootantka

  Oceniono 14 razy 6

  Kampania nienawiści zaczęła się od spalenia kukły urzędującego Prezydenta RP Lecha Wałęsy przez mściwe kurduple w odwecie za wyrzucenie ich z kancelarii Prezydenta, w której chcieli grać pierwsze skrzypce. Bo Wałęsę uważali za głupiego prostaka, którym będą kręcili jak chcą. A Wałęsa prostym człowiekiem jest, czego nigdy nie ukrywał, ale głupim już nie na tyle, żeby zostać kukiełką w ręku żądnych władzy kurdupli. To tyle gwoli przypomnienia i do powtórzenia kurduplowi, że ludzie pamiętają, mimo iż jemu się wydaje, że nie. Jeśli ktoś sam nie szanował demokratycznie wybranego Prezydenta RP to nie powinien oczekiwać szacunku dla siebie. Można mu to powtórzyć w ramach akcji monitorowania internetu. Ja bym mu ręki nie podała. I myślę, że takich jak ja jest więcej.

 • tuu154

  Oceniono 6 razy 6

  Kolejna qrwa PISopatyczna zabrała głos. Gdyby to była zdrowa, normalna istota żyjąca, to chyba bym się śmiała, ale w tej sytuacji tylko ubolewam nad stanem zdrowia tego politycznego planktonu.

 • german_beauty

  Oceniono 6 razy 6

  @domarilla - spójrz lepiej na siebie. Co sobą reprezentujesz? Odmawiasz innym człowieczeństwa na podstawie tego, że głosują na inną partię niz ty. I to ma być to wasze dążenie do pojednania? PiSowcy z Kaczyńskim na czele powinni najpierw popatrzeć na siebie i uderzyć się w swoje piersi - spojrzeć na to co mówią i robią, jak manipulują ludźmi, jak dzielą i wzywają do nienawiści. Po co były te harce pod krzyżem, po co te marsze gwiaździste? Czy głoszenie, że czołowi polscy politycy to zdrajcy, którzy mają krew prezydenta na rekach nie jest sianiem nienawiści? PO tez nie jest bez winy - wogóle nasza rodzima polityka przypomina kłótnię dzieci w piaskownicy - " jesteś głupi", "ty jesteś głupszy" itd. Wstyd i tyle.

 • jancoval

  Oceniono 6 razy 6

  To wszystko dzieje się za nasze pieniądze. Ci ludzie nigdy w życiu nic nie zrobili. Pan prezes Jarosław Kaczyński nie ma żony, nie ma dzieci, nie ma prawa jazdy (o szczęście niepojęte od niedawna ma konto w banku i nawet kupił sobie książkę przez internet), ale zawsze ma rację! Zawsze wie kto jest dobry kto zły. Nie daje sobie wmówić, że białe jest białe, a czarne czarne. On wie lepiej. I ta cała jego świta zgodnie za prezesem powtarza te same brednie. Dostają smsy z centrali i powtarzają w kółko te same kłamstwa. W końcu trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie czy musimy za to płacić? Panie Kurski pamiętamy dobrze kto kłamie, kto to wszystko rozpoczął i powtarzane przez pana brednie niczego nie zmienią. Radzę się zastanowić. Okręt już tonie i w końcu trzeba będzie poszukać pracy. PIS mógłby być potrzebną partią ale bez tej całej menażerii. Czekam na wybory, może ludzie w końcu się opamiętają.

 • archimago7

  Oceniono 10 razy 6

  Panie Kurski ( to panie przez duże P to oczywiście tylko z powodu początku zdania),
  jeśli nie widzi pan różnicy w przypadkowym zabójstwie członka pana partii przez
  psychopatę a zaszczuciem Pani Barbary Blidy przez całą waszą sprostytuowaną politycznie machinę ucisku i ziobrzego bezprawia i niesprawiedliwości, to jest pan ostatnim chamem i podłym manipulantem. I taki pan jest w każdej swojej wypowiedzi na każdy temat, podobny styl mają j pana fani na tym forum tacy jak: bunia3. representation1, huston-mamy-problem i reszta tej kłamliwej pissekciarskiej hołoty co to tylko potrafiła kiedyś palić kukły prezydenta, a teraz pochodnie przed prezydenckim pałacem.

 • munkela

  Oceniono 8 razy 6

  W Parlamencie UE trzeba pracowac a NIE TYLKO W NIM BYWAC dla podpisania listy!!!

  Po pierwszym roku 'poslowania" w UE sytuacja Kurskiego nie wygladala najlepiej, bo w rankingu polskich poslow zajal przedostatnie miejsce.

  Jezeli zas chodzi o frekwencje na posiedzeniach parlamentarnych oraz udzial w glosowaniach
  to Kurski znalazl sie w grupie najwiekszych leniuchow ale nie wsrod poslow polskich ale WSROD WSZYSTKICH POSLOW PARLAMENTU !!!

  Zobaczymy jak jego ocena bedzie wygladac w drugim roku.

  Do dnia dzisiejszego Jacek Kurski w roku 2010, podjal nastepujace dzialania jako posel w Parlamencie UE:

  1. Zlozyl 3 zapytania pisemne z tego 2 z nich byly na ten sam temat.

  2. Zlozyl swoj podpis pod tekstem 24-rech WSPOLNYCH rezolucji. Nawet tych, ktorych tekst NIE zostal przetlumaczon na jezyk polski.
  ( Angielskiego, oprocz kilku utartych zwrotow, Kurski do tej pory nie zna).

  3. Mial 17 krotkich wystapien (1-2 minuty ) na forum. O czym mowil?

  Oto przyklad zabrania glosu przez Kurskiego w debacie na temat :
  Wolnosc wypowiedzi i wolnosc prasy w Unii Europejskiej.

  "Chciałbym zabrać głos na temat presji wobec wolności słowa wywieranej przez koncerny medialne. Na wniosek potężnego koncernu medialnego miesiąc temu doszło do pierwszej w wolnej Polsce, a być może pierwszej w Unii Europejskiej, licytacji majątku polityka za głoszone przez niego poglądy. Tym politykiem byłem ja, Jacek Kurski, poseł do Parlamentu Europejskiego. Za udzielenie wypowiedzi, która nie spodobała się koncernowi Agora, komornik licytował mój majątek na kwotę 24 tys. euro stanowiącą równowartość rocznych dochodów polskiego posła, którym byłem cztery lata temu. W powszechnym odczuciu moja wypowiedź mieściła się w ramach szeroko rozumianej krytyki i polemiki politycznej, której jedynym sędzią powinna być opinia publiczna a nie sąd. Sprawę tę skierowałem do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, ale koncern Agora pozwał już kilkudziesięciu wybitnych Polaków za wyrażanie krytycznych wobec niego opinii. Szczególny skandal łamania praw obywatelskich polega na tym, że koncern Agora ze strony w procesie staje się supersądem. Dostaje on bowiem prawo do zamieszczenia ogłoszeń w swojej gazecie, w związku z czym jeżeli ma tylko taki kaprys, może zrujnować każdego. Konfiskata lub licytacja majątku są standardem białoruskim i stosowane były w czasach PRL-u. Myślę, że Komisja powinna ująć to w swoim stanowisku.
  Nie chcemy chyba żyć w Europie, w której konfiskuje się majątki za głoszenie opinii."

 • 4kiero4

  Oceniono 6 razy 6

  Nie chcę tutaj używać języka nienawiści, więc powiem tylko, że takim ludzim jak Kurski należałby się kompleksowy kurs reedukacyjny, najlepiej na drugiej półkuli ;)

  ---
  mimk.pl

 • annnnna33333

  Oceniono 6 razy 6

  jak zawsze ten pan jest niewinny, co nie jest prawda. To on wraz z innymi rozpętał tę wojnę.
  Dobrze że sie boi, może zacznie baczyć na słowa.

 • lamerka

  Oceniono 6 razy 6

  sisi, robisz z siebie idiote.

 • lamerka

  Oceniono 6 razy 6

  Ludzie, trzymajcie mnie, bo jak slucham tych sku...synow pisowskch, to budza sie we mnie najgorsze instynkty!

 • jarek_zawsze_dziewica

  Oceniono 10 razy 6

  Jacek ty jesteś wyznawcą religii katolickiej, która z chrześcijaństwem ma niewiele wspólnego. Chrześcijaństwo to religia miłości i przebaczania, a katolicyzm... każdy widzi jaki jest.

 • 14floor

  Oceniono 8 razy 6

  Dlaczego klamiesz Kurski???
  www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4

 • czarnuszka

  Oceniono 10 razy 6

  No, no... Kurski całym sobą wycisza agresję... ;)

 • cleryka

  Oceniono 8 razy 6

  Kurski powinien sam siebie się bać,bo jest najwiekszym łajdakiem w naszej polityce.,obok jarka ,najgrozniejszym i niebezpiecznym cynikiem!

 • mannazwanny

  Oceniono 6 razy 6

  Jacek Kurski ma frekwencje 72%
  a nie jak sam twierdzie 78%!!

  epvote.eu/index.php?mep=529
  ciemny lud nie wszystko kupuje

 • 1kabat

  Oceniono 6 razy 6

  Czy ci ludzie którzy tak bełkoczą jak Kaczyński,Kurski i im podobni uważają że naród to banda matołów która nic nie pojmuje.Proszę mnie nie obrażać.
  To co teraz dzieje się w Polsce jest dla rozsądnych ludzi na świecie niewyobrażalne.
  Pytam po raz kolejny czy media nie powinny przestać pokazywać,drukować to co ci ludzie w swej nienawiści i głupocie wygadują?

 • kociewiak2

  Oceniono 6 razy 6

  panowie politycy z PIS pragnienie zdobycia wladzy zaslepilo wasze serca,juz nie odruzniacie dobra od zla,pan Kurski typowy przyklad czlowieka ktory uwielbia niszczyc i opluwac.

 • jendrek121

  Oceniono 6 razy 6

  kampania zaczęła się od lodówki. To było wbicie noża w plecy PO. OD tego czasu PIS robi wszystko by zniszczyć PO

 • akkj

  Oceniono 6 razy 6

  Kurski, gorszym ścierwem i bardziej odrażającą kanalią od ciebie jest tylko kaczyński.

  P.S. Pozdrawiam szpicli i kapusiów pisdzielskich "monitorujących" to forum.

 • zbigniewm46

  Oceniono 6 razy 6

  Panie Kurski. Kampanię nienawiści zaczął właśnie Pan już dawno, jako jeden z pierwszych z PIS. A teraz nadal Pan ją uprawia, otrzymuje Pan ochronę i winnego widzi w PO i Tusku. Zaiste jest to cała Pańska mądość, którą ze swoim szyderczym uśmichem na twarzy może Pan tylko się chwalić/wstydzić/.

 • ew-22

  Oceniono 6 razy 6

  Litości!!!!!!! Co ten Kurski wygaduje,bo nadal twierdzi,że naród głupi wszystko kupi??????
  To wszystko to jakaś paranoja.

 • blanka.y

  Oceniono 10 razy 6

  "Wyzwoliło to w Donaldzie Tusku traumę i odwet" Przecież to opis Jarusia :) Tusk jakoś nie mówił że Lech Kaczyński wygrał wybory przez nieporozumienie, po przegranej zachował się z klasą, pojawił się na zaprzysiężeniu L. Kaczyńskiego, nie odrzucił go jako prezydenta. Jarek obraził się na cały świat i uważał że po śmierci brata ta prezydentura mu się zwyczajnie należy.

 • alatien

  Oceniono 10 razy 6

  Dokladnie tak! Podwojna przegrana wprowadzila Jarka w traume i zadze odwetu.

  Jestem pewien ze dokladnie to chcial Kurski przekazac, ale ze wzgledu na temperament szefa musial uzyc takiego skrotu myslowego. Eh ten cwany Kurski ;)

 • ziemek69

  Oceniono 8 razy 6

  Mieszać czyjegoś dziadka czy nawet ojca do politycznych gierek jest co najmniej nieetyczne i człowiek, który to wymyślił powinien być skończony. Myślę, że jego poparcie i awans polityczny świadczy o braku ciągu myślenia skojarzonego u jego wyborców. Cóż- pasuje do szefa, który czyni ministrem przestępcę, wyrzuca go z funkcji bez żadnych zarzutów i ponownie przywraca na stanowisko pod osłoną nocy, myśląc, że społeczeństwo tego nie zauważy.
  Żałosne jak oceniają władze PIS potencjał intelektualny swoich wyborców- i co dziwniejsze nie mylą się, co widać po poparciu. Nie wiem co powinienem uczynić:
  - współczuć takim wyborcom?
  - współczuć takim politykom?

 • jogibaboo

  Oceniono 8 razy 6

  Jakoś nie przypominam sobie spektakularnych porażek PO. Za to pamiętam, że PiS poza jedynym okresem już więcej nie dorwał się do władzy.
  I mam nadzieję, że nie dorwie, bo wtedy trzeba będzie uciekać na emigrację. Uciekać przez zieloną granicę.

 • spluwa-orginal

  Oceniono 8 razy 6

  Jezeli podwojna porazka doprowadza do kampanii nienawisci,to do czego doprowadzic moze piec porazek PiS-u?

 • grazyna19470

  Oceniono 8 razy 6

  No i patrzcie,jeszcze jeden przygłup Kaczyńskiego.I jak tu nie wierzyć w powiedzenie "jaki pan taki kram".Czy w tym Pisie nie ma ludzi mądrych?Przecież są,ale milczą.A głos zabierają zawsze debile.

 • ole16

  Oceniono 8 razy 6

  To przez takich ludzi jak poseł K. dochodzi do tragedii. Bo jak się go słucha to człowieka trzęsie. Może jeszcze trochę cynizmu i obłudy? Serio więcej się nie da? Słuchałam go wczoraj w radiu, które o sympatie do PO trudno "oskarżać", ale nawet tam prowadzącego rozmowę dziennikarza Pan K. "oszołomił" bezczelnością.
  K. ma rację w jednej kwestii - wiele się zaczęło w 2005 r. To wtedy PO szła do wyborów z hasłami miłości do PiS, a PiS się "odwinął" spotami z pustą lodówką i dziadkiem z Wermahtu, a potem takimi warunkami koalicyjnymi, że do koalicji dojść nie mogło. To rządy PiS wprowadziły taką "atmosferę miłości" do naszego kraju, że kolejne wybory PiS musiało przegrać. Włąśnie za tę sączoną ciągle w społeczeństwo nienawiść.

 • szama3

  Oceniono 6 razy 6

  widzę europośe, że miejscowy BOR dodał panu odwagi do powrotu do dawnej dobrej kłamliwej agresji sprzedajnego żula

 • queserasera

  Oceniono 6 razy 6

  Do @led2007 "Trzeba być szaleńcem, by wierzyć w takie brednie. A jeszcze większym, by wciskać to innym..."

  1. Kurski oczywiście w to nie wierzy, ale udając że wierzy zarabia na chleb. Jak widać praca jednak potrafi hańbić.
  2. Wciskanie tego kitu innym jest rozsądne - daje ok 25% głosów, bo jedna czwarta społeczeństwa to rozmodlona swołocz, ongiś protektorzy LPR i Samoobrony

 • spluwa-orginal

  Oceniono 6 razy 6

  Kurski podciagnij swoj zasrany ogon i " spiepszaj dziadu".

 • minkat

  Oceniono 6 razy 6

  Eroposle ciemny narod tego nie kupuje!!!!!!!!

 • my-salama

  Oceniono 8 razy 6

  Panu Kurskiemu jak zwykle wszystko się pomieszało. Kampanię nienawiści zaczął Kaczyński po wygranej PO, oliwy do ognia dolała katastrofa smoleńska i przegrane wybory na prezydenta RP. Jarek zrozumiał, że teraz nie ma już żadnej władzy w kraju, a i poparcie stale mu spada więc gra ofiarę całego systemu niby nie demokratycznego. Wszyscy są źli tylko PiS jest cacy.

 • nighthawk00

  Oceniono 6 razy 6

  jak zwykle odwracanie kota ogonem...

 • bratprezydenta

  Oceniono 8 razy 6

  Jeszcze trochę o Kaczyński, Kurski Gizyński i paru innych madrych inaczej działączy pisu pójdzie zywcem do nieba, trzeba zgłosić wniosek o beatyfikacja za zycia, tacy święci ludzie, a tyle muszą znosić nienawiści, upokorzeń, ataków, Zaliście to świeci ludzie .

 • 300zlotych

  Oceniono 6 razy 6

  @kashubianin
  PiS jest juz skonczony,pozostalo im tylko szczekac i pluc jadem.Hitler w bunkrze tez jeszcze myslal ze wygra wojne,tak samo robia JaroFuhrer i PiSS.Miejmy nadzieje ze Polacy sie nie nabiora.

 • batura3

  Oceniono 8 razy 6

  szkoda nawet komentować tego co mówi ten sfrustrowany nieudacznik. A pierwszy palił kukłę Wałęsy?? Malutki frustracik.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX