"Kampania nienawiści zaczęła się od podwójnej porażki PO i Tuska"

- Kampania nienawiści zaczęła się od podwójnej przegranej PO i Donalda Tuska w 2005 roku. Wyzwoliło to w Donaldzie Tusku traumę i odwet. Podjęto decyzję o wojnie totalnej, o walce na wyniszczenie. To był pierwowzór - powiedział w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" europoseł PiS Jacek Kurski.
Kurski zaprzeczył, jakoby pierwszym ogniwem "kampanii nienawiści" były słowa adresowane do Donalda Tuska o "dziadku z Wermachtu". - To nieprawda. Już wcześniej Hanna Gronkiewicz-Waltz mówiła o hospicjach, było kilka bardzo brutalnych wypowiedzi Donalda Tuska - powiedział "Wprost" eurodeputowany .

To nie drugi Smoleńsk

Eurodeputowany PiS uważa, że morderstwa w łódzkim biurze PiS nie można traktować jako "drugiego smoleńska". - Nie był Smoleńskiem, ale był przekroczeniem kolejnej granicy. Do tej pory tego w polskiej tradycji nie było. Dlatego tak wspominamy prezydenta Narutowicza czy księdza Jerzego Popiełuszkę. Bo to się u nas nie dzieje - ocenił Kurski i dodał: - Dzisiaj mamy taką atmosferę w Polsce, że ten zamach może odblokować iluś ludzi, którzy nienawidzą polityków na podstawie tego, jak ich widzą w mediach.

Beatyfikacja Barbary Blidy

- Jestem przekonany, że Ryszard C. nienawidził Ziobry za państwo policyjne, bo przez wiele lat oglądając telewizję, beatyfikację Barbary Blidy w mediach, doszedł do przekonania, że to pewnie nie było żadne samobójstwo, Kaczyński i Ziobro wpadli z koltami do tej kobiety i ją zastrzelili - uważa Kurski. - Jestem przekonany, że Ryszard C. wierzy, iż Jacek Kurski zasłania się immunitetem, żeby nie płacić mandatów. Jestem przekonany, że Ryszard C. wierzy w to, co napisał jeden z tabloidów, że jestem suto opłacanym leniem, który opuścił połowę sesji w Brukseli, gdy ja mam 78 proc. frekwencji - dodał.

Więcej o:
Komentarze (424)
"Kampania nienawiści zaczęła się od podwójnej porażki PO i Tuska"
Zaloguj się
 • alicja_diablica

  Oceniono 25 razy 23

  No comment

  Szkoda obrażać własną inteligencję, by komentować wywiad Jacka Kurskiego.

  Przypomnę natomiast co mówił Jacek Kurski, cytat :

  "Będę konsekwentny w odzyskiwaniu dla ludzi PiS urzędu po urzędzie, przedsiębiorstwa po przedsiębiorstwie, agendy po agendzie.

  Odzyskamy te miejsca, których obsada zależy od państwa.

  PiS musi tam rządzić. [...] Trzeba jasno powiedzieć, że 16 miesięcy po wygranej PiS żaden działacz czy zwolennik naszej partii, który wykrwawiał się w naszych kampaniach wyborczych, nie może cierpieć głodu i niedostatku.

  Ci ludzie muszą w satysfakcjonujący sposób przejąć władzę w części sektora podlegającemu rządowi"

  "Kto podniesie rękę na Jarosława Kaczyńskiego, będzie miał ze mną do czynienia. Więc nie radzę"
  ----------

  A TERAZ O SAMYM KURSKIM

  Partie zmieniał jak rękawiczki, na ogół w gniewie.

  Z powodu częstej zmiany sojuszników nazywany politycznym najemnikiem.

  Nie wstydzi się mijanek z prawdą nawet w łatwo weryfikowalnych drobiazgach.

  Zamiast pofatygować się na rozprawę, na której miał się tłumaczyć z bilbordowych pomówień, wysłał zwolnienie lekarskie (Niewiarygodne – ocenił sędzia).

  Potem wybrał się na konferencję do Rejkiawiku (Sam decyduję, kiedy jestem chory i czy mogę lecieć na delegację – zbył dziennikarzy).

  Sądu się nie boi. Jak sam ponoć twierdzi w rozmowach z kolegami, Kaczyński zadba, żeby włos mu z głowy nie spadł.

 • huston_mamy_problem

  Oceniono 28 razy 18

  18 milionów ludzi glosujacych na Komorowskiego a bezustannie lżonych, poniżanych i wyszydzanych przez kaczora napewno miłością do PISdzielców nie pała , prawda ?? bo MY jestesmy tam gdzie stało ZOMO, nie jestesmy prawdziwymi Polakami, Prezydent został wybrany przez nas przez pomyłkę....

  ksiezapedofile.info

 • huston_mamy_problem

  Oceniono 25 razy 17

  Pani Cugier Kotka ( pobita za popieranie PIS przez kogos z PO ) powiedziala ostatnio ze skladala falszywe zeznania bo dostala za to pieniądze od Kurskiego - co dalej z tą sprawą ? czy spoleczenstwo jest tak durne ze zapomina wszzystko po roku?? zapomnialo jak znienawidozny byl kaczynski jak mial porozumienie centrum ( nie wszedl nawet do sejmu )?! zapomnialo sprawe cugier kotki ?? ludzie jestescie durnym społeczeństwem jak mało ktore w europie - i macie takich politykow na jakich zaslugujecie - bo oni wywodzą sie od was - a od debili wywodzi sie .....drugi debil.

 • tadeuszp3

  Oceniono 18 razy 16

  @ ekwidysanta
  to nie Tusk powiedział o SWOICH wyborcach; "ciemny lud" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • chi_neng1

  Oceniono 22 razy 16

  Mam nadzieje, ze twoja kariera w Brukseli zakonczy sie niebawem. Ty, Ziobro, Macierewicz, Kepa i wam podobni, macie tak wyprane mozgi przez waszego guru, ze zatraciliscie calkowicie zdolnosc samodzielnogo myslenia. Klepiecie jak zacieta plyta wzsyscy, co wam wasz dyktator podyktuje. Zatraciliscie zdolnosc widzenia, patrzenia w przyszlosc - dlatego nie spostrzegacie tego co was czeka w niedalekiej przyszlosci.

 • alek45

  Oceniono 17 razy 15

  Jak taki człowiek , który łamie przepisy i wypowiada się z taką agresją może być europosłem? Toż to wstyd dla Polski!

 • olewus.1

  Oceniono 23 razy 15

  O Kurskim tylko jedno...BYDLE !

 • tadeuszp3

  Oceniono 13 razy 13

  @ gamon0
  Polacy już przerabiali hasło: "kłamstwo powtórzone X razy staje się..." - więc daruj sobie i nam !!

 • spoko.12

  Oceniono 17 razy 13

  Kurski ,ty pisowski nierobie ! zaciskam zeby i czekam na wybory, mam nadzieje ze znikniecie ze sceny politycznej na zawsze!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX